Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix "Líbí" se vám holky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

út prosinec 11, 2007 12:53 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Mně nikdy holky nelákaly, ale pravda, že bylo pár takový, na který jsem se rád koukal. Přiznám, že pokud vidím nějakou obzvlášť vyvinutou, zůstávám na ni mnohdy civět, ale ne jako na sexuální objekt, ale beru ji jako přírodní úkaz. V podstatě na ní koukám úplně stejně zbožně, jako na duhu, parhelii, padající hvězdu nebo zatmění slunce.

Naprosto souhlasím s názorem, že krása ženy je pro mě totéž, jako krása jakéhokoli předmětu, např, vázy. Pokud jsou krásné, je to velmi dekorativní, což je pozitivní, ale to je tak všechno, co od takové krásy čekám. Ať je váza sebekrásnější, sex s ní mít nehodlám a s ženami to nebude jinak Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 11, 2007 12:19 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

mulit napsal:
Pokud nemáš čisté svědomí,...
Probůh, to nějak souvisí? Razz

Jinak na fotce jsem já. Je starší. Dnes už totiž nemám vlasy a chodím o holi.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 11, 2007 12:12 am
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Za babami som sa nikdy neobzeral. A vacsinou neviem povedat, ci sa mi nejaka konkretna paci alebo nie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 11:00 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Ženy jsou prima Citovat

citát č.1
mulit napsal:
Nemám nic proti ženám, chápu je, že nemohou za to, že jim narostla prsa a postihla je migréna. Mne zase postihlo něco jiného.


citát č.2
mulit napsal:
Mám rád svoji maminku a nevadí mi, že není muž Very Happy


a teď babo raď, který z nich si mám nechat vytesat na náhrobek...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 10:59 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 8:58 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

bright napsal:
máslo: Takže máš prsa ty? Shocked Jsem si ani nevšiml. Very Happy
S trochou fantasie a špatných světelných podmínkách? Koneckonců, proč ne Wink.

mulit napsal:
Skutečně je mi zcela jedno, kdo s kým žije. Mně tím neubližuješ, tak nevím, proč bych se tím měl nějak zabývat.
Heh. Je zajímavé, jaké věty se ti evokovaly při čtení mého příspěvku. To je docela k zamyšlení. Myslim, že se tě začínám bát Embarassed Shocked.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 7:32 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo: Takže máš prsa ty? Shocked Jsem si ani nevšiml. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 6:47 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 5:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Sám jsem si jednu takovou našel, na kterou se nedá použít jediného kydu, co jsi tu plácl na ženy Very Happy
Ona nemá prsa? Shocked Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 5:53 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

mulit napsal:
Já vyjádřil pouze spokojenost s tím, že nemusím žít se ženou, ale s mužem. Možná už to je zvyk, ale neměnil bych.... Mít doma něco prsatého, co bude po mně stále nějaké nesmyslné úkony, bude to mít hloupé dotazy, furt to bude chtít jezdit za svojí rodinou, když budu chtít naopak něco já, tak to bude mít migrénu...... no díky pěkně.
Je to zcela jistě jen zvyk Wink.
Tady by se i s ohledem na ženy dalo použít tvých slov:
mulit napsal:
Kdo hledá, najde. Nesmíš se smířit s prvním, na kterého natrefíš. To sice už může být ten pravý, ale pravděpodobnější je, že není...
Very Happy
Sám jsem si jednu takovou našel, na kterou se nedá použít jediného kydu, co jsi tu plácl na ženy Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 3:08 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 2:52 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 10, 2007 2:00 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

mulit napsal:
pro heteráka je ideální partnerkou němá nymfomanka vlastnící pivovar

Laughing Laughing Laughing
mulit napsal:
A to ještě komentátor zapomněl na kumulaci žen na určitém místě. Někdy mám dojem, že zatímco zvyšováním počtu mužů na jednom místě se jejich souhrnný intelektuální potenciál zvyšuje, u žen dochází k opačnému efektu. Shocked Laughing
Vážně, pokud je život gaye v lecčems těžší než život heteráka, tak v tomto je tomu právě naopak. S chlapem se dá většinou vždycky nějak domluvit. Existují jistě případy, kdy ne, to jsou však výjimky.
Muži nejsou ani o píď lepší, či čestnější (bohužel, to mě naučil život), ale přece jen alespoň ve fázi diskuse, řešení problémů, rozhodování jsou schopni nějakého racia a nepodléhají tak často vzrušeným až extatickým hovorům o věcech, které odvádějí pozornost od cíle a nenimrají se neustále v banalitách. Mám partnera tuším 9 let Rolling Eyes , no, a nevím, nevím, zda se dá vydržet s ženskou tak dlouho... To je fakt na medaili Very Happy Very Happy Very Happy

Tak tohle je zajímavý.
Z "druhé strany barikády" to totiž vypadá úplně naopak.
Pravda, ženské kolektivy v práci bývají běs. Někdy nabývají tak agresivních a hysterických forem, že je to na co nejrychlejší útěk pryč (protože tam jde o psychické a fyzické zdraví).
Naopak doma se mi vždycky zdálo, že není žádná domluva s muži. Muž, který přijde "strašně unaven" z práce a nevidí jediný důvod, proč by měl hnout prstem, na všechno odpovídá z hlediska abstraktních principů a v žádném případě konkrétní situace a většinou chce prosazovat svou lenost a svoje ego .... a to poslední, na čem mu záleží, je, aby se všichni nějak dohodli ... a naopak ženy kolem nich poslušně kmitají, aby nedejbože, mužík nezměnil lokaci kanape ... protože samotných žen je víc a nemít doma mužíka je daleko větší ostuda než nemít doma ledničku.
....
Ano, ty předchozí řádky jsou poněkud jednostranné a zaujaté. Ale i takhle se život může jevit jiným úhlem pohledu.
....
Ve skutečnosti se nedá domluvit lépe ani s muži, ani se ženami.
Možná to ale bude tak, že se stejné snáze domluví se stejným, a proto není v kontaktech stejného pohlaví tolik patafyziky, jako v kontaktech pohlaví mezi sebou.
....
A s tím intelektuálním potenciálem - Think - nevím, nevím, není-li to taky případ od případu.
Když si tak vezmu naši hospodu U Pižďucha, tak tam jsou koncentrovaní muži na 95%, ale nevím, nevím, ta souhrnná intelektuální kapacita .... Na námitku, že tam chodí jen hloupí heteráci, bych odpověděla, že poslouchat geniální řeči třeba U Rudolfa kolem půlnoci taky není žádný jiskřivý intelektuální zážitek.
Samozřejmě je úplná blbost, že ze ženských kolektivů naproti tomu velký duch vždy jen srší.
V tomhle případě skutečně nezáleží na tom, jestli jde o muže nebo ženy, ale co je to za lidi.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 10:21 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Tojo, ale má to tu výhodu, že když se někdo projevuje moc ukňouraně můžeš mu v krajním případě nařezat aniž by to působilo tak nepatřičně, jako kdybys mlátil holku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 9:38 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Re: Muži versus ženy Citovat

mulit napsal:
Vážně, pokud je život gaye v lecčems těžší než život heteráka, tak v tomto je tomu právě naopak. S chlapem se dá většinou vždycky nějak domluvit. Existují jistě případy, kdy ne, to jsou však výjimky.
Popravdě, na těch gay srazech a někdy i tady na foru mám pocit, že gayové jsou v těhle věcech někde na půl cesty mezi het. muži a ženami Idea.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 9:36 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Re: "Líbí" se vám holky Citovat

máslo napsal:
Adam napsal:
Prokristapána, pemel má matku! Ačkoliv je to možná podezřelé, nikdy mi to nedošlo. Je to bizardní...
Adame, já si nějak nemůžu pomoct. Na jednu stranu se tu snažíš sám prezentovat jako "velký intelektuál těžce nad věcí", na druhou jsou však tvé příspěvky tady na foru často tak maximálně na úrovni 12ti letého žáka základní školy Rolling Eyes. Měl by sis možná vybrat jen jednu z těchto tvých póz. Trochu mě taky rozesmálo, když jsi mi vpálil v jedné diskuzi v podstatě to, že tvá problémovost je důkazem tvé vyšší inteligence.... chtěl bych tě upozornit, že něco takovýho platí spíš u malých dětí Wink.

Mno a ještě k tématu. Rád se obklopuji hezkými ženami, muži, auty, domy,... nic sexuálního za tím nevidim. Stejně tak se ohlédnu za hezkou ženou i hezkým mužem a nějak ani nepřemýšlím, že bych chtěl s jednou, či druhou skupinou něco mít.

promiň Adame, ale ta máslova poznámka na tvůj účet docela sedí Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 9:33 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Re: "Líbí" se vám holky Citovat

Adam napsal:
Prokristapána, pemel má matku! Ačkoliv je to možná podezřelé, nikdy mi to nedošlo. Je to bizardní...
Adame, já si nějak nemůžu pomoct. Na jednu stranu se tu snažíš sám prezentovat jako "velký intelektuál těžce nad věcí", na druhou jsou však tvé příspěvky tady na foru často tak maximálně na úrovni 12ti letého žáka základní školy Rolling Eyes. Měl by sis možná vybrat jen jednu z těchto tvých póz. Trochu mě taky rozesmálo, když jsi mi vpálil v jedné diskuzi v podstatě to, že tvá problémovost je důkazem tvé vyšší inteligence.... chtěl bych tě upozornit, že něco takovýho platí spíš u malých dětí Wink.

Mno a ještě k tématu. Rád se obklopuji hezkými ženami, muži, auty, domy,... nic sexuálního za tím nevidim. Stejně tak se ohlédnu za hezkou ženou i hezkým mužem a nějak ani nepřemýšlím, že bych chtěl s jednou, či druhou skupinou něco mít.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 9:18 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Taky jsem se divil, že by právník mohl mít matku, ale pak jsem si vzpomněl, jak mi bright jednou říkal, že právníci se skutečně rodí, ale jiným otvorem... Twisted Evil

Evil or Very Mad fakt
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 9:14 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Taky jsem se divil, že by právník mohl mít matku, ale pak jsem si vzpomněl, jak mi bright jednou říkal, že právníci se skutečně rodí, ale jiným otvorem... Twisted Evil
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 7:10 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pemel: máma má strniště? Shocked
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 5:59 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: "Líbí" se vám holky Citovat

Adam napsal:
Prokristapána, pemel má matku!
Každý z nás má svou matku Wink

Adam napsal:
Jsi jí podobný?
Docela ano, teda až na to třídenní strniště na tváři Laughing

Adam napsal:
Ty s mámou rozebíráš takovýhle věci?
Bavíme se spolu skoro o všem Cool Teda snad kromě sexuálního života Rolling Eyes V létě jsem jí dokonce ukazoval anketu "Muž roku" a hodnotili jsme soutěžící Smile
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 5:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: "Líbí" se vám holky Citovat

pemel napsal:
. Po svém CO jsem se mámy zeptal, jestli si toho dřív nevšimla, že se občas ohlídnu za pěkným klukem a řekla mi, že to nikdy nezpozorovala.


Prokristapána, pemel má matku! Ačkoliv je to možná podezřelé, nikdy mi to nedošlo. Je to bizardní.... Jsi jí podobný?

Ty s mámou rozebíráš takovýhle věci? Moje drahá matinka nikdy neměla moc potřebu se o tomto bavit, až teprve poslední čtvrtrok, co si ségra našla kluka, se mě vyptává poněkud více a znovuobnovila tradici předhazování mi synů svých kolegyň z práce Confused

Jinak poslední dobou, co se pohybuju ve společnosti prudce inteligentních a často i vysoce atraktivních a výhledově úspěšných žen, můj zájem o toto podivné pohlaví poněkud vrost (poněkud = z nuly na 0,5% celkového počtu myšlenek se sexuálním nebo partnerským podtextem).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 09, 2007 5:05 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: "Líbí" se vám holky Citovat

Stonerock napsal:
...Je pravda, že dřív jsem si vcelku dával bacha na to, abych příliš nekoukal po klukách...

Podle mě si na to dáváme pozor úplně zbytečně. Po svém CO jsem se mámy zeptal, jestli si toho dřív nevšimla, že se občas ohlídnu za pěkným klukem a řekla mi, že to nikdy nezpozorovala.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 08, 2007 3:52 pm
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 08, 2007 12:46 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Re: Muži versus ženy Citovat

mulit napsal:
Mám partnera tuším 9 let Rolling Eyes , no, a nevím, nevím, zda se dá vydržet s ženskou tak dlouho... To je fakt na medaili Very Happy Very Happy Very Happy

To je fakt hezký Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 08, 2007 12:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Muži versus ženy Citovat

mulit napsal:
Napadá mě, že když pro heteráka je ideální partnerkou němá nymfomanka vlastnící pivovar, tak pro gaye je to kdo?

Think Němý erotoman vlastnící bar? Cool

mulit napsal:
S chlapem se dá většinou vždycky nějak domluvit. Existují jistě případy, kdy ne, to jsou však výjimky.

No, řekl bych, že ženský jen častěji ventilují své nálady, které mají chlapi taky, ale dusí je v sobě.

mulit napsal:
Mám partnera tuším 9 let Rolling Eyes , no, a nevím, nevím, zda se dá vydržet s ženskou tak dlouho... To je fakt na medaili Very Happy Very Happy Very Happy

Jseš teda fakt dobrej. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 08, 2007 11:45 am
Autor Zpráva
mulit
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat



Naposledy upravil mulit dne st prosinec 12, 2007 7:01 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 08, 2007 4:14 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: "Líbí" se vám holky Citovat

mulit napsal:
bright napsal:
Spíš by mě zajímalo, jestli častější ohlížení gayů za holkama je projevem obhlížení konkurence ( Twisted Evil ) nebo zvykem naučeným v době před coming outem.

Ohlížení za holkama? Naučeným zvykem před sebepřijetím? UF! Až takové trápení předtím někdo měl? Tak šíleně povinnou komedií hrál? I v době, kdy ho nikdo nesledoval? Jejda, to je mi ho líto. To je sebeobětování.

Taky na to čumim: Shocked Je pravda, že dřív jsem si vcelku dával bacha na to, abych příliš nekoukal po klukách. Ale cíleně předstírat, že pozoruju holky, to by mě fakt nikdy nenapadlo...
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 08, 2007 4:10 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: kaledář Citovat

pemel napsal:
Holky se mi líbí stejně, jako jiné "věci". Rád se podívám na pěkný obraz, dovedu ocenit hezkou sochu, ohlédnu se za elegantím autem a stejně tak se dívám na holky. Za to když se dívám na pohledného kluka, tak je v tom vždycky sexuální podtext Idea

Přesně. Holky jsou "věci". A vzhledem k tomu, že jsem v jistejch ohledech značnej estetickej ignorant, tak se po holkách nekoukam stejně tak, jako se nekoukam třeba po těch autech.
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 07, 2007 7:02 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
Ok, zpět k tématu: Holky mohou být pěkné, chytré i vtipné, ale nikdy mě nezaujmou stejně jako kluci. A odmítám sobě i jim předstírat, že je to jinak.

OK, vždyť po tobě nikdo nechce, aby jsi něco předstíral, zůstaň sám sebou, to bude nejlepší Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist