Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas jak vybrat kosmetiku
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

so prosinec 08, 2007 1:27 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Maku napsal:
youngman napsal:
Maku napsal:
Já si teď trochu rýpnu. Není to dlouho (snad den), co jsme tu řešili "buzny" x "gaye". Jestli se tam někdo stavěl ostře proti "buznám" tak doufám, že se tohoto topicu neučastní... Wink

a v jaké to bylo souvislosti, jestli by jsi mi to mohl trochu přiblížit


Nemohl Twisted Evil

tak nic no Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 07, 2007 11:24 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

youngman napsal:
Maku napsal:
Já si teď trochu rýpnu. Není to dlouho (snad den), co jsme tu řešili "buzny" x "gaye". Jestli se tam někdo stavěl ostře proti "buznám" tak doufám, že se tohoto topicu neučastní... Wink

a v jaké to bylo souvislosti, jestli by jsi mi to mohl trochu přiblížit


Nemohl Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 07, 2007 6:47 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Já si teď trochu rýpnu. Není to dlouho (snad den), co jsme tu řešili "buzny" x "gaye". Jestli se tam někdo stavěl ostře proti "buznám" tak doufám, že se tohoto topicu neučastní... Wink

a v jaké to bylo souvislosti, jestli by jsi mi to mohl trochu přiblížit
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 07, 2007 6:39 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Já si teď trochu rýpnu. Není to dlouho (snad den), co jsme tu řešili "buzny" x "gaye". Jestli se tam někdo stavěl ostře proti "buznám" tak doufám, že se tohoto topicu neučastní... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 07, 2007 2:56 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

pomalu se tady na foru zorientovávám a koukám, že tu jsou zajímavé příspěvky. Můj vztah ke kosmetice je také velice kladný, osobně to nespojuju stím jestli je člověk takový nebo makový ale prostě když nědko chce kosmetiku používat, tak ať jí používá. Občas mě mrzí asociace, především starší generace, kosmetikca + muž = teplouš, znám řadu kluků co používají kosmetiku až v nepřiměřené míře a jsou to ortodoxní heteráci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2007 8:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kosmetika Citovat

Manuel de Falla napsal:
Vodafone napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Nejlepší kosmetika je petrolej a toluen.
Ještě jsi zapomněl "VCR cleaner " Laughing Laughing Laughing

... v týhle řadě ale nedělaj rtěnku. Rolling Eyes
Já ti to v sobotu vysvětlím. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2007 5:11 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Re: kosmetika Citovat

Vodafone napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Nejlepší kosmetika je petrolej a toluen.
Ještě jsi zapomněl "VCR cleaner " Laughing Laughing Laughing


... v týhle řadě ale nedělaj rtěnku. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2007 4:03 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: kosmetika Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Nejlepší kosmetika je petrolej a toluen.
Ještě jsi zapomněl "VCR cleaner " Laughing Laughing Laughing
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2007 10:45 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Já už léta používám kosmetiku Nivea z řady "for men" Cool
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út říjen 09, 2007 11:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nejlepší kosmetika je petrolej a toluen.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 20, 2007 6:14 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Jednoznačně nejlepší vůně je Davidoff "Good life", to byla láska na první počich, už jsem jí věren několik let a asi ještě nějakou dobu zůstanu, nepřestanou-li jí prodávat. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych s nějakým kosmetickým produktem takhle "souzněl". yingyang
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 23, 2006 10:26 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Já mám z Avonu rád i jinou kosmetiku. Třeba balzám po holení nebo pleťový krém.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 23, 2006 3:44 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Já samozřejmě chápu bodyiu, že nemá rád Avon, Oriflame a podobné značky.
Já naopak musím říct, že mám vůně od Oriflame docela rád. Jednak jsou dost levné, a jednak si v nich může (podle mého názoru) vybrat opravdu každý. Zrovna dneska jsem si jednu koupil Wink
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 23, 2006 2:35 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já vám nevím, ale k tem multilevelovejm značkám mám docela odpor. Ať už je to oriflame, avon, l&r... Avon si budiz alespon trochu zlepsuje image svoji snahou boje proti rakovine. Hmm, to je na delsi debatu, sorry za OT Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 23, 2006 12:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ta je dobrá!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 22, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Já už si vzpomněl na ten parfém z Avonu. Jmenuje se Interact a stojí okolo 600 korun. Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 22, 2006 11:21 am
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

...no tie satne... to je niekedy fakt o nos... bud sa vzduchom taha pot, alebo akysi mrak "cohosi" bezne dostupneho za 50sk...

...hmm, ste tu teda pospominali vone, znacky a pod. co som asi ani nikdy nepocul...
...mozete k niektorym napisat kolko priblizne stoja? ...bo nemam ani predstavu... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 27, 2006 12:09 am
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Ne, já už jsem veliký, do chlapeckých šaten nepatřím. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 26, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To PXGCZ Citovat

Byls někdy po těláku v chlapecké šatně po třídě, ve které se vyskytuje nějaký diskantózní šampónek? Jestli ne, máš kliku. Pakliže ti to nepřipadá tak střašlivé, tak upřímnou soustrast tvému čichovému epitelu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 25, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Ještě jsem nepotkal kluka, který by to přehnal s parfémem. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 25, 2006 12:33 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adame neboj! Čím budou starší, tím se to bude zlepšovat. Very Happy Tak usuzuju podle situace u nás ve třídě. Nevzpomínám si, že by se dvacetileté kamarádky veřejně stříkaly vonidlem a i když se vrátí z oné místnosti, tak se za nima neline zápach, který by se snažil parodovat vůni. Takže je to v pohodě.
Horší je to v případě kluků, kteří občas neznají míru.....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 24, 2006 8:32 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

S tím holčičím nevkusem naprosto souhlasím. Nejhorší je, když ráno přijdu do třídy kde sedí několik holek a je tam taková těžká deka smradů. Od rána to ještě nestačilo vyprachat, natož zcela vyvanout, a ty kozy v tom pořád pokračují! Myslí si, že ostatní holky svými "parfémy" přehlušují tu jejich jedinou správnoua nejlepší vůni, takže honem honem ťapkají v lepším případě na záchod, v horším zůstnou dřepět v místnosti, a od hlavy k patě se polejou flakónem toho zkapalněného puchového koncentrátu. Průser je, že to samé si myslí KAŽDÁ z těch deseti holek.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 23, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Avon teďka měl v katalogu naprosto úžasnou vůni, ale nevím přesně, jak se jmenovala. Jestli si vzpomenu, tak to sem napíšu. Osobně vůně moc nepoužívám - když tak, tak jako antiperspiranty s velmi jemnou vůní. Mimochodem, myslím, že kluci (a nejenom my 4%) máme na vůně lepší vkus než holky. Když jdu někdy do práce a přede jde mnou hejnou mlaďochů do školy, kluci mají většinou takové svěží vůně, které se dobře kombinují i mezi sebou. Ale když jde (bez urážky) stádo holek, často se za nimi vine takový těžký voňavý mrak, až to člověka praští do nosu. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 11:09 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Aj keď zbožňujem vône, strašne ľutujem, že nemám talent na ich rozoznávanie. Minule som strávil asi hodinu "čuchaním" svojej ruky, čo som chcel zistiť z čoho je zložený KenzoAir. Aníz, ten bol ľahký, úplne ma však nadchla jedna nota, ktorá sa mi zdala úžasne známa, ktorá mi však akosi stále unikala. Bolo to čosi strašne príjemné, teplé a svieže zároveň, slnečné, oranžové, ... Už-už som som prichádzal na to, čo to je, a vtedy to zmyzlo. Merde! A práve to mám na vôni rád - je slobodná, príde a odíde, kedy sa jej zachce, sama si vyberá, či sa rozhodne odhaliť sa alebo sa ešte viac skryje, ona zvádza a zároveň je zbraňou zvádzania. Keby som si mohol vybrať, čťím by som chcel byť, asi by to bol nejaký parfém, umelý či prírodný, - na malý okamih poblúzniť človeka (nejakého pekného chlapa Twisted Evil ) a hneď naveky zmiznúť, vypariť sa.
PS: To, čo sa mi skrývalo, bol nejaký citrus, aký? - to neviem dodnes, a tak je to dobré Wink .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 6:39 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Sám používám Blue Rush od Avonu. Když si vzpomenu, jak jsem komunikoval s Avon Lady Embarassed Embarassed Embarassed
Průšvih je, že na to fakt šíííííleně jdou holky, ale kluci nic:-(
Jinak mi stačí jen velice nepatrná vůně a pátrám po jejím původu, takže to sebenasmradění nějak nepřeháním.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 11:16 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: parfums Citovat

bodyia napsal:
Vůně... to je důležitá část image člověka. Když potkám zajímavýho kluka a ještě k tomu voní tak jak to mám rád, je velmi těžký se udržet:-) A je skoro jedno, jestli ta vůně je přirozená, nebo podpořená výdobytky parfémového průmyslu. Ale světoví návrháři dokáží zahrát přesně na naši notu, možná je to blbost, ale často si i podle parfému představuju, jaký má daný člověk přístup k životu, co ho baví a co má rád, s jako náladou se ráno probudil.
Kenza mám rád, používá prvky, které se jinde hledají těžko. Možná mu maličko chybí konkrétnost, což je někdy plus, jindy ne, pak raději Ysseyho Miyakeho, L´eau Bleue nebo Classis, to je prostě radost. Kořeněná (Bleue) nebo něžná až jemná (Classic), vhodná jako výzva k milování...
Líbí se mi Chanel, konkrétně Egoist Platinum, taková sebevědomá maličko rozporuplná vůně, která hlavně holky dovádí skoro k šílenství a v jednání pomáhá udržet respekt. Sportovní Allure jde po podobných stopách, ale není tak vyhraněná, navíc má silnější sladký podtext.
Kapitola sama pro sebe je Yves Saint Laurent ( http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005091203 ), geniální návrhář který si pro dobrodružné povahy připravil Jazz, což je vůně, kde prýští zároveň zlo i dobro, ale obě mají touhu poznávání. Výborné do klubu, k extravagantnímu oblečení i jako forma vyjádření vzdoru. Hlavně na zimu je prima fakt těžká M7, barvitá zemní vůně.
Abychom ale nezůstávali jenom ve Francii nebo Japonsku (resp. taky ve Francii, kde Ysee i Kenzo působí), máme tady šikovnou návrhářku z Německa. Jil Sander vytváří lehoučké sportovní vůně, vhodné na hriště, pro oddych nebo zdůraznění mladosti. Takový Sport nebo For Men, s tím se chyba neudělá. Jenom možná na večerní recepci se moc nehodí.
A poslední z mých velkých oblíbenkyň - Donna Karan. Američanka s pozitivním přístupem k životu, vytvářející design v mnoha formách. Její vztah k mužům bude zřejmě spjat s předáváním energie, proto možná vůně Fuel nebo Energy. Těžší, charakteristické, plné těžko specifikovatelného náboje. Fuel obrazně voní po benzínu, Energy je hodně kořeněná, občasné štiplavé fragmenty dodávají na zajímavosti. Když jsem se k DK dostal před lety poprvé, byl jsem uchvácen. Fuel byla spolu s Platinum Egoist a Jazzem vůně, která si mě podmanila na první okusení.


Je krasne jak popisujes svou zalibu. Je fajn.Jaky jsi cichovy typ. Ja moc vunim a vzhledu nerozumim. Nejak v tom enjsem sikovny. Jsem spise sluchovy a emocni typ.A tak si treba pamatuji jakou vetu kluk kdy rekl. I tonhlsu. A to je nekdy pro me strasne pritazlive. Presto si tady moc rad ctu co pises Very Happy Alespon s eneco dozvim Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 10:14 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: parfums Citovat

Vůně... to je důležitá část image člověka. Když potkám zajímavýho kluka a ještě k tomu voní tak jak to mám rád, je velmi těžký se udržet:-) A je skoro jedno, jestli ta vůně je přirozená, nebo podpořená výdobytky parfémového průmyslu. Ale světoví návrháři dokáží zahrát přesně na naši notu, možná je to blbost, ale často si i podle parfému představuju, jaký má daný člověk přístup k životu, co ho baví a co má rád, s jako náladou se ráno probudil.
Kenza mám rád, používá prvky, které se jinde hledají těžko. Možná mu maličko chybí konkrétnost, což je někdy plus, jindy ne, pak raději Ysseyho Miyakeho, L´eau Bleue nebo Classis, to je prostě radost. Kořeněná (Bleue) nebo něžná až jemná (Classic), vhodná jako výzva k milování...
Líbí se mi Chanel, konkrétně Egoist Platinum, taková sebevědomá maličko rozporuplná vůně, která hlavně holky dovádí skoro k šílenství a v jednání pomáhá udržet respekt. Sportovní Allure jde po podobných stopách, ale není tak vyhraněná, navíc má silnější sladký podtext.
Kapitola sama pro sebe je Yves Saint Laurent ( http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005091203 ), geniální návrhář který si pro dobrodružné povahy připravil Jazz, což je vůně, kde prýští zároveň zlo i dobro, ale obě mají touhu poznávání. Výborné do klubu, k extravagantnímu oblečení i jako forma vyjádření vzdoru. Hlavně na zimu je prima fakt těžká M7, barvitá zemní vůně.
Abychom ale nezůstávali jenom ve Francii nebo Japonsku (resp. taky ve Francii, kde Ysee i Kenzo působí), máme tady šikovnou návrhářku z Německa. Jil Sander vytváří lehoučké sportovní vůně, vhodné na hriště, pro oddych nebo zdůraznění mladosti. Takový Sport nebo For Men, s tím se chyba neudělá. Jenom možná na večerní recepci se moc nehodí.
A poslední z mých velkých oblíbenkyň - Donna Karan. Američanka s pozitivním přístupem k životu, vytvářející design v mnoha formách. Její vztah k mužům bude zřejmě spjat s předáváním energie, proto možná vůně Fuel nebo Energy. Těžší, charakteristické, plné těžko specifikovatelného náboje. Fuel obrazně voní po benzínu, Energy je hodně kořeněná, občasné štiplavé fragmenty dodávají na zajímavosti. Když jsem se k DK dostal před lety poprvé, byl jsem uchvácen. Fuel byla spolu s Platinum Egoist a Jazzem vůně, která si mě podmanila na první okusení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so duben 22, 2006 12:23 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Len tak k téme. Ja si na oblečenie ani na topánky nejako nepotrpím, ale som zaťažený na vône. Džíny nosím z blšáku, dva páry topánok, pokiaľ sa v nich neurobia nezakamuflovateľné diery, ale na parfém som fakt snob Wink - musí byť značkový. Kedysi som mal rád Cacharel pour homme (úžasná vôňa klinčekov), teraz som už asi sedem rokov verný Kenzovi - jeho nedefinovateľné, čudné a zároveň úžasné vône zbožňujem. Možno nie sú úplne machovské, ale typicky mužské vône mi akosi nič nehovoria. Naproti tomu kombinácia pekného chalana a bergamotu alebo niečoho ovocne sviežeho ... Embarassed Embarassed Embarassed Máte aj vy nejakú obľúbenú značku parfému?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 21, 2005 5:54 pm
Autor Zpráva
Mark
Anonymní





Předmět: Kosmetika a vůně Citovat

Kosmetiku a vůně jsem řešil vždycky. Navíc jsem si, když jsem byl pracovně v zahraničí, zvykl na přírodní. Ale třeba The Body shop tady není. Až před pár měsíci jsem našel v Praze v Jungmannově ulici velmi podobný obchůdek. Mají toho dokonce víc než Body. Vůní ohromný množství. Jsou tam pánský, ale hodně jich je taky unisex. Prostě si vybírám podle pocitu a toho, jak to voní na mě. Na internetu mají i poradnu.
TřebaTi to udělá radost jako mě.
 
      Na začátek stránky  

so prosinec 17, 2005 1:47 pm
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

....hmm, by ma zaujimalo, aku vonu by ste doporucili?
...ja si tak nejak nikdy neviem vybrat. nechcem vonat "zensky" ale tak nenasilne, prijemne, muzne... Laughing
...chapete co tym myslim?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist