Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Zhroucený svět
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

pá listopad 16, 2007 11:19 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Být gay je úplně stejná životní tragedie jako být heterák. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 11:16 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Re: Jak zjistit sexuální orientaci Citovat

Vodafone napsal:
V jednom díle Q doktor Wiess uvedl 4 jednoduché úrovně, podle kterých může člověk poznat svou sexuální orientaci:

1. úroveň Arrow Čím se sám cítí být (nespolehlivé)
2. úroveň Arrow Koho si představuje při masturbaci
3. úroveň Arrow O kom se mu zdá ve "vlhkých" snech
4. úroveň Arrow Do koho je schopen se zamilovat (nejspolehlivější)

První úroveň bych bral jako naprosto irelevantní, poslední je bohužel taky nepoužitelná, dokud se člověk nezamiluje, a to se obvykle stane až poté, kdy někoho pozná*... Takže zbývají prostřední dvě možnosti, které mohou pomoci určit si svou vlastní orientaci... Za sebe musím řict, že citová kompatibilita s osobami stejného pohlaví přijde obvykle sama, stačí chvíli počkat, než z člověka stihnou vyprchat všechny stereotypní představy o harmonické rodině a harmonickém svazku muže a ženy, které jsou mu do hlavy vtloukány už od útlého dětství ve formě pohádek Smile

*) Mám pocit, že se zamilováním mají problém i heteráci - někoho tento stav nemusí potkat po celý život.


tak podle úrovně 2 a 3 jsem čistě gay Sad prosím vás všechny odpuste mi prozatím toho smailíka, děkuju za pochopení
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 10:43 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A co S. Freud myslel pod pojmem citová orientace?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 9:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To youngman: Citovat

No jednak je fajn, že sis připustil, že bys mohl být gay. Nicméně, k tvému poslednímu příspěvku:

1. "Výlučná citová orientace na jedno pohlaví je otázkou, ne daností." - Freud

2. Články na 004 považuju, bez urážky administrace, za poněkud jednostranný.

3. Ad citlivost, otevřenost atp. : Jo holku dostaneš do svěřovací pozice asi snadnějš, ale i ht kluci se dokážou rozpovídat, akorát musíš líp volit slova, než u holek. Na jednoduchou otázku dostaneš od kluka jednoduchou odpověď, zatimco ženská se ti rozpovídá okamžitě.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 8:14 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Jak zjistit sexuální orientaci Citovat

V jednom díle Q doktor Wiess uvedl 4 jednoduché úrovně, podle kterých může člověk poznat svou sexuální orientaci:

1. úroveň Arrow Čím se sám cítí být (nespolehlivé)
2. úroveň Arrow Koho si představuje při masturbaci
3. úroveň Arrow O kom se mu zdá ve "vlhkých" snech
4. úroveň Arrow Do koho je schopen se zamilovat (nejspolehlivější)

První úroveň bych bral jako naprosto irelevantní, poslední je bohužel taky nepoužitelná, dokud se člověk nezamiluje, a to se obvykle stane až poté, kdy někoho pozná*... Takže zbývají prostřední dvě možnosti, které mohou pomoci určit si svou vlastní orientaci... Za sebe musím řict, že citová kompatibilita s osobami stejného pohlaví přijde obvykle sama, stačí chvíli počkat, než z člověka stihnou vyprchat všechny stereotypní představy o harmonické rodině a harmonickém svazku muže a ženy, které jsou mu do hlavy vtloukány už od útlého dětství ve formě pohádek Smile

*) Mám pocit, že se zamilováním mají problém i heteráci - někoho tento stav nemusí potkat po celý život.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 4:03 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
youngman: Citovou náklonností se v tomto kontextu myslí zamilovanost, neboli dočasná ztráta soudnosti v důsledku zatemnění mozku hormony Smile , která může časem přerůst v lásku. Prostě city, které nikdy nepocítíš k nikomu, kdo tě eroticky nepřitahuje.

Aha, nerozumím tomu proto, protože jsem asi ještě nikdy nebyl zamilovaný Sad Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 1:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: Citovou náklonností se v tomto kontextu myslí zamilovanost, neboli dočasná ztráta soudnosti v důsledku zatemnění mozku hormony Smile , která může časem přerůst v lásku. Prostě city, které nikdy nepocítíš k nikomu, kdo tě eroticky nepřitahuje.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2007 1:02 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Ahoj,
tak jak jsem psal, že si nejsem jistý jak je to semnou s tím coming outem a inem, začal jsem znovu číst stánky 004.cz, které se tomu věnují a začínám z toho být zmatený ještě víc Rolling Eyes asi jsem nějaká hybridní forma gaye Sad
píšou tam: "Sexuální orientace je trvalou a neměnnou charakteristikou každého člověka. Vyjadřuje, že při volbě erotického partnera a své citové náklonnosti dáváme někomu přednost, muži nebo ženě." Ve volbě erotického partnera nemám problém (to je muž), ale s citovou nákloností problém mám, protože se domnívám, že mě citově zatím více přitahují ženy. Ve výše uvedené větě je použita konjunktivní spojka a, která vyjadřuje, že by obě čísti věty měly platit současně -> že bych tedy měl volit po erotické i citové stránce muže. Question Možná ale, že to je způsobené tím, že jsem se doposud pokoušel do zančné míry ignorovat svou sexuální orientaci. Je také otázka jak je to myšleno s tou citovou náklonností. Protože když si představuju sex s mužem, tak tam je i cit (taková ta hloubka, napětí, vášeň) a poslední dobou ho čím dál tím více vyžaduji (ten cit při imaginárním sexu), a ne "jen" sex. Ta citová náklonnost by měla být asi i mimo erotickou sféru, ale to si myslím u mě zatím dost chybí. Když to vezmu obecně, tak heterosexuálové si erotiku odbývají s opačným pohlavím ale citově se hodně váží na stejné pohlaví Arrow chlapi chdí společně na pivo, na fotbal atd., naproti tomu ženy si chodí poklábosit s kamarádkou a svěřují jí často více než svému partnerovi. Je pravda, že mám jednoho kamaráda, se kterým si velice dobře rozumím a dovedu se s mím bavit takřka o čem koliv (sexuálně mě však (naštěstí -> mám ho rád jako kamaráda) nepřitahuje), ale s holkama si po citové stránce rozumím lépe (když člověk potřebuje něco osobnějšího probrat), příjde mi totiž že jsou otevřenější, lépe se vcítí do nějaké situace atd. Hodně gayů říká, že má spíše kamarádky, že si s nimi lépe rozumějí, asi ani já nejsem v této oblasti vyjímka. Nicméně může to být s tou citovou stránkou věci u mě deformované díky očekávání společnosti že kluk patří k holce a já si to nějak podvědomě vsugeroval a jen pomalu z tohoto slevuji Question Rolling Eyes
To jsem celý já, moc o věcech přemýšlím Rolling Eyes Někdy si opravdu přeju, abych byl, co se týče intelektu, podprůměrnej, takovéto věci vůbec neřešil a radoval se z drobností (jako např. že jsem si koupil nějakou stupidní prkotinu). Dneska když se setkám s někým, kdo je tak trochu jednodužší (nemyslím to nijak hanlivě nebo pohrdavě), ale zároveň si užívá života a je spokojený, tak mu závidím a říkám si jestli by mi nebylo lépe.

Abych se vrátil na začátek, svou orientaci znám,jsem gay (musím se pochválit, tato věta by ze mne před půl rokem těžko vyšla), ale z těch citů jsem dost zmatený Rolling Eyes Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 15, 2007 10:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Hehe, já jsem nejdřív šel na sraz, a až pak jsem se dozvěděl, že nějaké forum vůbec existuje Smile.
A úplně ses tu našel Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 9:32 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Lukki, to jsi mi připomněl Austina Powerse: "CIA, agentka Šukwellová. Šukwellová jménem, Šukverywellová pověstí". Laughing
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 6:52 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Lukki: Tak tedy... Tohle je na mě nějáko moc komplikovaný. Embarassed
Člověk může něco změnit na svým chování, když:
1. ví, že něco dělá špatně,
2. má vůli a sílu to změnit.
A podmínka 1. nemůže být splněna, když nemá zpětnou vazbu (ať už vlastní nebo zprostředkovanou). Takže jsem buď natvrdlej Crying or Very sad , anebo v tom máš logickej rozpor Razz
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 6:43 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

teda, jsem smíchy pod stolem-obrat Šukézní koloušek Laughing Laughing Laughing to nemá chybu.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 6:29 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Takhle to nebylo mysleno, kdo si mysli, ze se jiz choval stylove, tak nemusi menit sve chovani ani nic jinyho, ale pokud nekomu nevyhovuje ** *** ***** *** ******* ****. (kazdy si doplni svoji veticku Embarassed) No tak ma moznost to do priste zmenit Smile
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 6:25 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Lukki: Za to budou z obav před tvým břitkým perem (viz ŠK) v Saint's všichni za svatoušky. Což bude aspoň stylové.

Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 6:18 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhodl, že nic kroniku sepisovat nebu, ale že napíšu článek o dalším srazu. Takže každej bude mít šanci "zlepšit" či změnit své chování. Podle ohlasů budu v popisech pokračovat...
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 6:11 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

bright: No to doufám, že některé detaily vynechá, to abych si pak na příští srazy již s youngmanem radši bral na hlavu papírový pytlík. Confused
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 12:22 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Hehe, já jsem nejdřív šel na sraz, a až pak jsem se dozvěděl, že nějaké forum vůbec existuje Smile.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 9:30 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Lukki: Některé detaily snad vynecháš... Anxious
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 9:12 am
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Ten slovní obrat ŠK jsem použil aby tady byla taky trochu sranda... Jdinej Manuel to pochopil. Ale to je vpohodě... Jinak detailní výpisy ze srazů plánuji na dnešní odpoledne. Ale nevím, na co všechno zapomenu, protože to už je nějaký ten pátek zpět v čase...
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 3:51 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Laughing Tak tohle je moc, ale aspoň se tohle vlákno trochu rozveselilo. Potěšily jste starého prasáka, děti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 2:41 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman napsal:
no, upřímně řečeno také jsem se nad tím obratem pozastavil Shocked
Když tě tak začne pan T oslovovat, neuchrání tě ani škapulíř... Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 2:34 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
Lukki napsal:
"šukézní koloušky"
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

no, upřímně řečeno také jsem se nad tím obratem pozastavil Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 2:01 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Lukki napsal:
"šukézní koloušky"
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 1:02 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Lukki napsal:
Tak týden je dlouhá doba, takže budu mít aspoň dlouhou dobu na to, zareagovat na tvoje prispevky.
Hned ze začátku musím podotknout, že mi to přijde přinejmenším dosti podobné tomu, co se stalo mě (a samozřejmě to pokračuje dál, myslím tím CO v rodině a tak..). Asi každej gay si tohle musí prožít, je to taková "škola", nikdo jí nechce studovat, ale prostě musíš, pokud se nechceš zahrabat pod zem, a tam žít zbytek života.
Já, ze mě si prosím neber příklad, jsem trochu více otevřený k seznamování se s "úplně" cizími lidmi, což mě vedlo k tomu, abych potvrdil svou účast na svém 1. srazu, byl to Karlštejn. Nikomu jsem zatím neřek', jak nervózní jsem byl, poznám hlouček teplejch lidí, který jedou na výlet? Ano poznal jsem je, použil jsem krásného (tedy alespoň pro mou osobu krásného) slovního spojení, či věty. Hodně lidí si určitě rozvzpomene Very Happy (Bylo to něco barevnejma konfetama.....)
Až pak jsem poznal, že ty moje představy so totálně lišej od skutečnosti. Nebudu tady psát, jak jsem si Vás lidi představoval, možná někde v hospodě později, ale byl jsem příjemně překvapen. To jsem podniknul asi po 4 dnech pročítání fóra. Nechci se vytahovat, ale neni to nějaký rekord? Very Happy
Tím tě nechci navádět, aby ses ukázal na příštím sraze, ale sem rád, že jsem to udělal, takže proč bych tě nepozval...
Jo a jinak mimochodem came-nul jsem se ve tride... Takze uz jenom rodice a mam to za sebou (tedy mozna...).

Přeju hodně krásných lidí okolo sebe. (Krásou myslím hodný lidi, ale i pěkný tzv. "šukézní koloušky" okolo sebe Very Happy)


ahoj Lukkine,

tak to jsi hodně otevřený člověk, po 4 dench porčítání místní diskuse se osobně seznamovat s jejími členy Exclamation Já osobě zatím žádný staz neplánuju, ale napiš mi o vašich sratech více, kdo, jak, kde, kdy a jak často je organizujete,

měj se,

youngman
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 13, 2007 12:52 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: OT: Jojksův čas Citovat

Jojx:
Můj čas,
je pouhopouhé prozatím,
můj čas,
může říct:,,Já už neplatím''

Wink
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po listopad 12, 2007 10:38 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Lukki: hlavně pro mě Smile

nějak se poslední dobou nemůžu dostat na sraz (a na spoustu dalších míst a akcí) asi mi někdo krade čas, protože takhle do hodiny rozebraný jsem život ještě neměl
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 12, 2007 10:07 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

jojx: tak to jsem rád, že to řikáš Wink škoda jenom, že jsme se pak už viděli jenom jednou v Saints...
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 12, 2007 9:42 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Lukki: jako první oslovený potvrzuju, že ta věta byla kouzelná Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 12, 2007 8:06 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Tak týden je dlouhá doba, takže budu mít aspoň dlouhou dobu na to, zareagovat na tvoje prispevky.
Hned ze začátku musím podotknout, že mi to přijde přinejmenším dosti podobné tomu, co se stalo mě (a samozřejmě to pokračuje dál, myslím tím CO v rodině a tak..). Asi každej gay si tohle musí prožít, je to taková "škola", nikdo jí nechce studovat, ale prostě musíš, pokud se nechceš zahrabat pod zem, a tam žít zbytek života.
Já, ze mě si prosím neber příklad, jsem trochu více otevřený k seznamování se s "úplně" cizími lidmi, což mě vedlo k tomu, abych potvrdil svou účast na svém 1. srazu, byl to Karlštejn. Nikomu jsem zatím neřek', jak nervózní jsem byl, poznám hlouček teplejch lidí, který jedou na výlet? Ano poznal jsem je, použil jsem krásného (tedy alespoň pro mou osobu krásného) slovního spojení, či věty. Hodně lidí si určitě rozvzpomene Very Happy (Bylo to něco barevnejma konfetama.....)
Až pak jsem poznal, že ty moje představy so totálně lišej od skutečnosti. Nebudu tady psát, jak jsem si Vás lidi představoval, možná někde v hospodě později, ale byl jsem příjemně překvapen. To jsem podniknul asi po 4 dnech pročítání fóra. Nechci se vytahovat, ale neni to nějaký rekord? Very Happy
Tím tě nechci navádět, aby ses ukázal na příštím sraze, ale sem rád, že jsem to udělal, takže proč bych tě nepozval...
Jo a jinak mimochodem came-nul jsem se ve tride... Takze uz jenom rodice a mam to za sebou (tedy mozna...).

Přeju hodně krásných lidí okolo sebe. (Krásou myslím hodný lidi, ale i pěkný tzv. "šukézní koloušky" okolo sebe Very Happy)
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 12, 2007 2:27 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

díky za příspěvky, nicméně asi se teď přes týden odmlčím, protože jedu do školy na kolej a můj spolubydlící je docela domácí typ, takže bych nerad když sem budu psát aby mi koukla přes rameno. Když ale bude příležitost, tak se sem určitě mrknu, ještě jednou díky všem winken zatím se mějte,
youngman
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist