Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 51, 52, 53  Další

čt květen 22, 2008 4:34 pm
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
TO HOUSE M.D.:

Pokud to není komu říct, resp. pokud necítíš, že bys to chtěl někomu konkrétnímu říct, pak nemá smysl záměrně pro tento účel někoho hledat. Jednou to příjde samo a myslím, že nemá smysl se do toho tlačit, pokud to není nutné a v ničem Tě to neomezuje. Na druhou stranu jen k zamyšlení... heteráci také nikomu nesdělují, že jsou heterosexuální, my také nic takového nemusíme. Stačí jen žít v souladu se svým já a okolí samo pozná.


No něco na tom je, to se musí nechat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 2:28 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
Já už to mám dávno za sebou a pokud se setkávám s novými lidmi, tak jim rozhodně na počkání nesděluji, že jsem gay, protože oni mi také na počkání nesdělují, že jsou hetero, homo nebo něco jiného. Proč bych měl jako gay podstupovat něco jenom proto, že jsem gay? Proč často mi sami vnímáme naši sexualitu jako problém a jako takový jej sdělujeme okolí? A že se vystavuji problémům? No bóže. Nikdy jsem s tím s nikým problém neměl a že jsem poznal hodně lidí. A když se najde někdo, kdo mě pošle někam? Tak ať! Tak ho tam pošlu taky a kašlu na něj.


No takže to vlastně vidíme stejně. Podle mě je potřeba rozlišovat dvě věci: a) důležité lidi, kterým to člověk řekne na začátku (to jsi asi absolvoval, když píšeš, že to máš dávno za sebou), b) další lidi, kteří se to průběžně budou nebo taky nebudou dozvídat přirozeně podle situace (taky souhlasím, že je nesmysl to sdělovat na počkání, a sice jako problém) - přesně v tom duchu, jak píše bright.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 2:25 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Asi by se nikdy neměla překročit čistě informativní povaha sdělení o vlastní orientaci, a to bez ohledu na to, jestli se činí výslovným prohlášením, představením boyfrienda, nebo odpovědí na otázku. Vysvětlování rovná se obhajování se a obhajovat svou orientaci je zbytečné.


Tak!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 2:03 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Asi by se nikdy neměla překročit čistě informativní povaha sdělení o vlastní orientaci, a to bez ohledu na to, jestli se činí výslovným prohlášením, představením boyfrienda, nebo odpovědí na otázku. Vysvětlování rovná se obhajování se a obhajovat svou orientaci je zbytečné.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:41 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

sengge napsal:
No to je věc k diskusi. Myslím, že CO svůj smysl má. Neudělat explicitní CO je podle mě ještě náročnější - v okamžiku, kdy se někdo tu informaci nově dozví, stejně určitý CO absolvuješ. Myslím si, že je strategičtější nejdřív lidem kolem sebe slovně říct, jak to s tebou je, a teprve potom například přijít s přítelem. Jinak sebe i jeho vystavuješ zbytečným nepříjemnostem. Ale možná jsi bojovník, který na to půjde opačně.


Já už to mám dávno za sebou a pokud se setkávám s novými lidmi, tak jim rozhodně na počkání nesděluji, že jsem gay, protože oni mi také na počkání nesdělují, že jsou hetero, homo nebo něco jiného. Proč bych měl jako gay podstupovat něco jenom proto, že jsem gay? Proč často mi sami vnímáme naši sexualitu jako problém a jako takový jej sdělujeme okolí? A že se vystavuji problémům? No bóže. Nikdy jsem s tím s nikým problém neměl a že jsem poznal hodně lidí. A když se najde někdo, kdo mě pošle někam? Tak ať! Tak ho tam pošlu taky a kašlu na něj.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:34 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No to je věc k diskusi. Myslím, že CO svůj smysl má. Neudělat explicitní CO je podle mě ještě náročnější - v okamžiku, kdy se někdo tu informaci nově dozví, stejně určitý CO absolvuješ. Myslím si, že je strategičtější nejdřív lidem kolem sebe slovně říct, jak to s tebou je, a teprve potom například přijít s přítelem. Jinak sebe i jeho vystavuješ zbytečným nepříjemnostem. Ale možná jsi bojovník, který na to půjde opačně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:31 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ... Citovat

Bart napsal:
Ale samozřejmě. Nic se nestane! Konkrétně v mém případě si (širší) okolí všimlo, až několik měsíců, možná i let, poté, co jsme s mým přítelem spolu začali žít.


To je přesně ono! Je to na nich a ne na nás. Chápu, že je to pro nás těžké a ještě těžší pro ty, kteří sami sebe sotva našli, nebo se teprve hledají. Jen se snažím říct, co je podle mne správné a o co bychom se měli snažit. Kvůli nám, kvůli společnosti, kterou takto můžeme vychovávat, a zejména kvůli těm, kteří příjdou po nás.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:30 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: To je klasický případ, že bez vysvětlení je bf hodně dlouho rodinou považován za kamaráda. Přání otcem myšlenky u rodičů a pohodlnost u synáčka.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:27 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

sengge napsal:
Jo, okolí často samo pozná nebo si myslí, že to tak je, ale pokud člověk se svým CO a s životem v souladu se svou přirozeností bude čekat, až se ho na to někdo zeptá nebo dá najevo, že to ví/si to myslí, tak se taky může pěkně načekat. Na tyhle věci se často neodváží zeptat ani kamarádka s nejproříznutější pusou (pak třeba řekne: "No tobě to ale trvalo," ale sama se nezeptá, protože je to citlivá věc).


Já ale netvrdím, že by měl člověk čekat na život v souladu se svou přirozeností na chvíli, kdy se o něm všichni dozví, že je homosexuální. Já říkám, že CO je zbytečný, že bychom měli žít tak, jak cítíme, a nechat okolí samo vnímat toto naše žití.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:26 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
TO BART:

Tak to nepozná, no. A co se stane?

Ale samozřejmě. Nic se nestane! Konkrétně v mém případě si (širší) okolí všimlo, až několik měsíců, možná i let, poté, co jsme s mým přítelem spolu začali žít.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:21 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

TO BART:

Tak to nepozná, no. A co se stane? Nic. Uvědomí si to jindy. V tomto ohledu bychom se měli snažit žít vlastní život. Nemusíme nikomu nic vysvětlovat. Možná se to lehce říká a skutečnost je často jiná, ale je to tak. Nemusíme nic víc, než co musí jakýkoli heterosexuál. Možná jsme to jen my sami, kteří si přiděláváme trápení v podobě CO, ale to je k diskusi.

Já vím, že je nesmírně těžké být suverénním gayem či lesbou nebo alespoň gayem či lesbou, vím, jak moc je k tomu třeba odvahy, ale myslím, že je to lepší než nějaké vysvětlování, protože to je jen snaha o ospravedlnění a my nic takového nepotřebujeme, protože nic špatného jsme neudělali.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:18 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

House M.D. napsal:
Zdravím, nad CO jsem tedy dřív tak nějak neuvažoval... ale nevím čím to, ale teď už o tom vážně přemýšlim, ale nevim komu to říct... Rolling Eyes


U koho začít, to je u každého asi dost jiné, ale určitě by to měl být někdo, u koho nehrozí špatná reakce (myslím, že to předem vytušíš) a kdo to nevykecá všude kolem. Čím více lidem to vyjevíš, tím to půjde snáz - můžeš to brát jako sérii generálek před náročnějším představením (pro spoustu lidí je to coming-out před rodiči). Hodně lidí to jako prvnímu říká dobré kamarádce nebo třeba sourozenci, sestřenici.

citace:
okolí samo pozná


Jo, okolí často samo pozná nebo si myslí, že to tak je, ale pokud člověk se svým CO a s životem v souladu se svou přirozeností bude čekat, až se ho na to někdo zeptá nebo dá najevo, že to ví/si to myslí, tak se taky může pěkně načekat. Na tyhle věci se často neodváží zeptat ani kamarádka s nejproříznutější pusou (pak třeba řekne: "No tobě to ale trvalo," ale sama se nezeptá, protože je to citlivá věc).

Souhlasím, že to v člověku musí dozrát a musí se na to připravit, ale na druhou stranu dlouhé vyčkávání podle mě nemá smysl. Člověk si pak jenom vyčítá že se k tomu nerozhoupal mnohem dřív.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:13 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

U těch nejbližších, kteří vidí člověka dennodenně, je problém v tom, že pozvolnou změnu nezaregistrují. To spíš lidi, kteří vidí člověk párkrát do roka nebo jednou za několik let, si všimnou změny v chování, ve vzhledu, nebo se ptají na gf.

House: Řekni to komu chceš a kdy chceš. Jen s tím zbytečně neotálej a neříkej to jako prvnímu heterákovi, do kterého jsi zamilovanej.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne čt květen 22, 2008 1:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 1:04 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
myslím, že to okolí pozná, protože by jinak muselo být naprosto blbé a nevšímavé...


S tím bych polemizoval. Okolí u spoustu gayů nic poznat nemusí, navíc skutečně bývá blbé a nevšímavé... Záleží taky na tom, co tím okolím myslíš. Samozřejmě nejbližší příbuzní, rodiče nebo sourozenci se dovtípit můžou, ale to zas zaléží na otevřenosti/uzavřenosti dotyčného gaye.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 12:53 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

TO BRIGHT:

No, já myslím, že to okolí pozná, protože by jinak muselo být naprosto blbé a nevšímavé, jde ale o to, nakolik to okolí bude ochotno něco takového přijmout. Ale je samozřejmě pravda, že je to především jeho problém, i když zejména v případě blízkých rodinných příslušníků se stává i naším.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 12:41 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
Stačí jen žít v souladu se svým já a okolí samo pozná.
No nevím, jestli to okolí pozná u každého gaye, ale každopádně to není problém dotyčného gaye, ale jeho okolí.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 12:36 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

TO HOUSE M.D.:

Pokud to není komu říct, resp. pokud necítíš, že bys to chtěl někomu konkrétnímu říct, pak nemá smysl záměrně pro tento účel někoho hledat. Jednou to příjde samo a myslím, že nemá smysl se do toho tlačit, pokud to není nutné a v ničem Tě to neomezuje. Na druhou stranu jen k zamyšlení... heteráci také nikomu nesdělují, že jsou heterosexuální, my také nic takového nemusíme. Stačí jen žít v souladu se svým já a okolí samo pozná.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 22, 2008 12:15 am
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Citovat

Zdravím, nad CO jsem tedy dřív tak nějak neuvažoval... ale nevím čím to, ale teď už o tom vážně přemýšlim, ale nevim komu to říct... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 24, 2007 7:28 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

pemel napsal:
koltko: Já ti to samozřejmě chválím Applause Jen mě tak napadá, aby pan profesor nebyl třeba náhodou homofob Think


... dal bych ruku do ohně, že není... je jedním z nejuznávanějších psychologů, zaměřujících se na policejní a vojenské složky Very Happy
A pokud by byl, rád se s ním při obhajobě pustím do souboje Smile
_________________
Das ist für mich böhmisches Dorf...
Nic po mně raději nechtějte. Všechno slíbím, nic nesplním...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 24, 2007 5:07 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

aby profesora nesekoo, přesně Laughing
No, taky jsem na podoboné thema psal, sic velice obecně, ale z vlastní zkušenosti.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 24, 2007 9:55 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

koltko: Já ti to samozřejmě chválím Applause Jen mě tak napadá, aby pan profesor nebyl třeba náhodou homofob Think
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st říjen 24, 2007 9:45 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

... včera nám profesor zadal seminárku na téma "Jaká událost významně (pozitivně, negativně) ovlivnila můj život"
již od první chvíle jsem se rozhodl, že napíšu o svém CO... je to téma, o kterém jsem asi v životě nejvíc přemýšlel, hodně mě ovlivňuje, v něm nejlíp vyjádřím své pocity, myšlenky...
takže by to měla být brnkačka minimálně za výbornou Very Happy Very Happy
_________________
Das ist für mich böhmisches Dorf...
Nic po mně raději nechtějte. Všechno slíbím, nic nesplním...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 11, 2007 1:39 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
zdenda napsal:
Miki-asi ne, ale ta buzna, samozřejmě mezi buznami zní jinak, než mezi vnějším světem a buznou Laughing


Asi jo, kdyby mě buzna nazvala buznou, asi bych proti tomu zas moc neměl, ovšem pokud by mi to řek heterák, asi bych to bral jako hozenou rukavici.


Na tohle slovo já jsem zrovna zvyklej. Má i celkem přívětivou fonetiku. Zato teplouš me evokuje takovýho toho slizkýho otylýho strejce. Confused Ono je to navíc hodně tím, kdo to slovo používá. "buzna" slýchávám spíš mezi vrstevníky, to lze brát jako svého druhu nick.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 10, 2007 9:33 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Miki napsal:

Jinak, kromě gay existuje v češtině nějaké nehrubné slovo?


To závisí na tom, jestli je slovo buzna nehrubé. Mně to hrubé snad ani už nepřipadá. Laughing
Mě se líbí teplouš. Hlavně je to opravdu české slovo a připadá mi ještě méně hrubé, než buzna Very Happy
Ostatně viz zde Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červenec 10, 2007 4:32 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Miki-asi ne, ale ta buzna, samozřejmě mezi buznami zní jinak, než mezi vnějším světem a buznou Laughing


Asi jo, kdyby mě buzna nazvala buznou, asi bych proti tomu zas moc neměl, ovšem pokud by mi to řek heterák, asi bych to bral jako hozenou rukavici.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 10, 2007 4:25 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Miki-asi ne, ale ta buzna, samozřejmě mezi buznami zní jinak, než mezi vnějším světem a buznou Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 10, 2007 3:33 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Miki napsal:

Jinak, kromě gay existuje v češtině nějaké nehrubné slovo?


To závisí na tom, jestli je slovo buzna nehrubé. Mně to hrubé snad ani už nepřipadá. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 10, 2007 12:46 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

ottos napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Adam napsal:
zdenda napsal:
a jak to doma dopadlo?


Ottosi, furt čekáme... Rolling Eyes


Já myslim že ottose se teď asi na fóru nedopátráš. Budeš ho muset zkontaktovat osobně, tady se už, zdá se, z jistých důvodů, nevyskytuje, bo nemá momentálně čas.


jj, času mám málo... kuci nemám na vás čas... Embarassed byl jsem ale brightem zahnán do kouta k počítači, takže to dopovim...

prostě jsem odpoledne poslal oboum rodičům sms, že jim jako musim něco moc důležitýho říct.... žádná reakce....přijdu domu a máma povidá že jsem vyděsil tatu, že ji prej volal do prace... když přišel tata tak se zeptal co že mam tak moc důležitýho.... tak povidam... jsem na kluky... a tata na to... na kluky hm... hlavně že se nemusíš ženit... Laughing no zkrátka to prej už dlouho tušili... Question Rolling Eyes


Docela zajímavá reakce Rolling Eyes a co se dělo potom ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 10, 2007 12:25 pm
Autor Zpráva
Miki
uživatel


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Budapešť

Předmět: Citovat

Ottosi, jseš strašně šťastný, že máš tak normální rodiče! Wink Já asi nevím co by bylo kdybych to povídám , že jsem na kluky...Confused
Jinak, kromě gay existuje v češtině nějaké nehrubné slovo?

prostě jsem odpoledne poslal oboum rodičům sms, že jim jako musim něco moc důležitýho říct.... žádná reakce....přijdu domu a máma povidá že jsem vyděsil tatu, že ji prej volal do prace... když přišel tata tak se zeptal co že mam tak moc důležitýho.... tak povidam... jsem na kluky... a tata na to... na kluky hm... hlavně že se nemusíš ženit... Laughing no zkrátka to prej už dlouho tušili... Question Rolling Eyes[/quote]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 09, 2007 2:41 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ottos napsal:
prostě jsem odpoledne poslal oboum rodičům sms, že jim jako musim něco moc důležitýho říct.... žádná reakce....přijdu domu a máma povidá že jsem vyděsil tatu, že ji prej volal do prace... když přišel tata tak se zeptal co že mam tak moc důležitýho.... tak povidam... jsem na kluky... a tata na to... na kluky hm... hlavně že se nemusíš ženit... Laughing no zkrátka to prej už dlouho tušili... Question Rolling Eyes

Se nejspíš vystřašil, že jsi ztratil svou orientaci... Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 34 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist