Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Oympijské hry
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

ne srpen 10, 2008 11:13 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Je zajímavé vidět, jak média manipulují lidmi. V pemelovi se jim zjevně podařilo vzbudit dojem, že olympiáda je něco, na co se musí koukat od rána do večera a čemu se musí bezvýhradně podlehnout. Buď je to triumf médií, pemelova slabomyslnost, nebo obojí Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 10, 2008 9:46 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: další zlato Citovat

Druhá zlatá pro Česko! Střelec Kostelecký vyhrál trap Applause

(zdroj: iDNES.cz)
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 09, 2008 12:32 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Very Happy Kůrková za svobodna, Emmons po manželovi:)...
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 09, 2008 9:40 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: zlatá medaile Citovat

Česká střelkyně Emmons je olympijskou vítězkou! Applause

(zdroj iDNES.cz)
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 19, 2007 3:27 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

jojx napsal:
pepcza napsal:
jojx napsal:
prostě se tu mluví o slávě a ideálech aby se zastřelo, že to celý bude děsnej tunel


Nemáte někdo knížku "Městským zastupitelem snadno a rychle", nebo "Becoming Councillor For Absolute Dummies"? Já jen abych to všechno stihnul naučit a taky si před těmi OH přivydělal Idea


správně, vadí vám korupce? nechte se zkorumpovat! Very Happy


Já bych se nechal, ale nikdo mě korumpovat nechce. Sad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 19, 2007 10:12 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
jojx napsal:
prostě se tu mluví o slávě a ideálech aby se zastřelo, že to celý bude děsnej tunel


Nemáte někdo knížku "Městským zastupitelem snadno a rychle", nebo "Becoming Councillor For Absolute Dummies"? Já jen abych to všechno stihnul naučit a taky si před těmi OH přivydělal Idea


správně, vadí vám korupce? nechte se zkorumpovat! Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 18, 2007 8:12 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

jojx napsal:
prostě se tu mluví o slávě a ideálech aby se zastřelo, že to celý bude děsnej tunel


Nemáte někdo knížku "Městským zastupitelem snadno a rychle", nebo "Becoming Councillor For Absolute Dummies"? Já jen abych to všechno stihnul naučit a taky si před těmi OH přivydělal Idea
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 18, 2007 3:36 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No já snad musim souhlasit s Adamem (to by mohlo zničit image Smile )

když se to shrne tak

je to fiskálně nebezpečná záležitost, několikery poslední hry byly ztrátové a není důvodu si myslet že ČR je organizačně lepší - je to také riziko obrovské mezinárodní ostudy (a věřte, že tak se to dělá - rozpočet na 100 mld a pak se najednou zjistí že se to prodražuje a státe plať ať neni ostuda - nakonec to bude stát dvojnásobek a polovina skončí v kapsách sdružení rodičů a přátel magistrátu)

a tohle všechno riziko jen proto, že se chce někdo zviditelnit a někdo obohatit

prostě se tu mluví o slávě a ideálech aby se zastřelo, že to celý bude děsnej tunel
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 4:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Proč nekonat na Lipně podívej se na jakékoli novodobé OH viděls, že by se vše konalo na jednom místě? Ne, prostě se to koná těch vhodných. Třeba fotbal by se snad měl hrát v Jihlavě, atd... Španělský argument je spíš chvilka dojití argumentů.


Samozřejmě jsem nemyslel, že by se všechno konalo na ploše 10x10 km, ale nějak si nedovedu po všech těch jachtařských závodech na moři představit, že by se najednou po našem malém Lipně porhánělo mnoho desítek plachetnic. Asi to bude problém mojí omezené představivosti.

zdenda napsal:
Radar nikoli, neb na co se vastřelí první raketa, na radar a díky USA se o něm ví všude, ten druhý (pokud je) je nějakým způsobem neznámý.
Hele, dřív byla na VŠECHNY rozvodné stanice v ČSSR pracující s U=220 kV namířená jedna raketa. Jenže doba se změnila a odhodlanost některých k rozpoutání konfliktu je veliká.
A že shodit na Prahu díky velikosti nějakou nálož je blbost, ano je, ale stačí aby si pár lidí s 1kg C4 stoupli na nástupiště Musea na trase C a A veme za své taky, pro jistotu se i tam jeden postaví


Tenhle myšlenkový pochod jsem nezvládl. Nemá ani s OH nic společného.

zdenda napsal:
pokud si chtějí OH dělat, tak ať si je dělají....


Oni si je udělají a my to odneseme.

zdenda napsal:
důvod na zavenedí trolejbusů do Prahy, to už tak nákladné nebude.
Pro představu-zatrolejování D1 Praha-Brno se 40 vozidly by stálo necelé 3 mld., takže nějaký systém ve městě by se v ceně OH krásně ztratil Very Happy


Zase tu máme trolejbusy Rolling Eyes Confused My, tady u nás v Praze Cool máme už dost plno, sotva se sem vejdeme, a ještě tady budou jezdit trolejbusy..... To je jako vtip. Já jsem sice nějak zaměřenej a částečně omezenej, ale přesto všechno na to ještě nepřevádím všechno. Přiadá mi, že funguješ velmi prostě: 1 olympiáda = hromada trolejbudů v dalším městě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 4:04 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adame. Já jako absolutní nesportovec, myslící si o OH něco prdeli se musím ozvat.
Proč nekonat na Lipně podívej se na jakékoli novodobé OH viděls, že by se vše konalo na jednom místě? Ne, prostě se to koná těch vhodných. Třeba fotbal by se snad měl hrát v Jihlavě, atd... Španělský argument je spíš chvilka dojití argumentů.

Radar nikoli, neb na co se vastřelí první raketa, na radar a díky USA se o něm ví všude, ten druhý (pokud je) je nějakým způsobem neznámý.
Hele, dřív byla na VŠECHNY rozvodné stanice v ČSSR pracující s U=220 kV namířená jedna raketa. Jenže doba se změnila a odhodlanost některých k rozpoutání konfliktu je veliká.
A že shodit na Prahu díky velikosti nějakou nálož je blbost, ano je, ale stačí aby si pár lidí s 1kg C4 stoupli na nástupiště Musea na trase C a A veme za své taky, pro jistotu se i tam jeden postaví

pokud si chtějí OH dělat, tak ať si je dělají, dobrý důvod na zavenedí trolejbusů do Prahy, to už tak nákladné nebude.
Pro představu-zatrolejování D1 Praha-Brno se 40 vozidly by stálo necelé 3 mld., takže nějaký systém ve městě by se v ceně OH krásně ztratil Very Happy
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 2:44 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
1. Většinu staveb jako silniční okruhy, prodloužení metra, univerzitní koleje..., je stejně potřeba vybudovat. Proč tedy v Praze nepostavit i kvalitní sportoviště Question Navíc, pořádání OH by to trochu urychlilo Idea


S tím urychlením ti nevím, kdy jsi v ČR někdy viděl něco naposledy urychlit? Wink Jinak V tomhle bodě souhlasím spíš s Adamem, protože když se ty koleje vybudují coby olympijská vesnice, musíš k tomu připočíst dodatečné náklady spojené s provozem her. To pak budou sakra prodražené koleje.

PS: ty dodatečné náklady se týkají všeho, co by se vybudovalo kvůli OH.

PS2: chtěl bych vidět, jak by se ty koleje potom "samy" zaplatily, cena 5000Kč za měsíc za třílůžkový pokoj?
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 10:40 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

Adam napsal:
Pemele, já od tebe jakožto zřejmě skalního zastánce OH chci ARGUMENT PROČ ANO. Jsi schopen mi ho předložit, vysvětlit a obhájit? Protože já stále nechápu, proč by se mělo jachtařit na Lipně, když to jde stejně dobře například kdekoliv ve Španělsku!


Kde jsi proboha sebral, že jsem "skalní zastánce OH" Shocked Já jsem hned na začátku napsal, že jsem "mírně pro". Jen mě poněkud iritovalo, že, jak říkáš, "odporuješ" bez znalosti základních faktů Rolling Eyes Tak jsem ti poskytl dostupné informace. To snad ze mě ještě nedělá "skalního zastánce OH" Question Exclamation Když tu hry nebudou, tak mi to vadit nebude Cool Já nejsem ani primátor, ani lobbysta stavební firmy Angel

Proč by Praha měla pořádat Olympijské hry Think
1. Většinu staveb jako silniční okruhy, prodloužení metra, univerzitní koleje..., je stejně potřeba vybudovat. Proč tedy v Praze nepostavit i kvalitní sportoviště Question Navíc, pořádání OH by to trochu urychlilo Idea
2. Jako vlastence by mě samozřejmě potěšilo, kdyby nad Prahou zaplál olympijský oheň, při zahajovacím ceremoniálu zazněla česká hymna... Pokud by se všechno povedlo, získala by Praha na prestiži. I když uznávám, že tenhle důvod je podružný Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 11:44 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
Moji doktoři to provozují všichni.
I praktickej?
I praktickej. Cool Třeba ti o něm v Choceradech povím Embarassed
Jestli je i šikovnej, tak určitě. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 11:16 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tak to sem naprosto proti, když vidím jak se tady uměle "prodražují" i poměrně bezvýznamné stavby (OH si pak raději ani nepředstavuju), jak se tady dělají "výběrová" řízení, jak se tady pohltí takových peněz do kapes různých bafuňářů atd. Praha není schopna dostavět v krátkodobém horizontu ani metro (za tu dobu co se v Praze postavil úsek Českomoravská-Černý Most se v Madridu postavila celá dlouhá linka), nemáme takové základní věci jako městský okruh, který Londýn dostavěl už v 60. letech...Takže co se týče olympiády jsem kategoricky proti. Ostatně ono by se nic nestalo, kdyby se olympiády zrušily úplně, stejně to je dneska už jen komerční záležitost. Confused
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 11:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
Adame, nechápu, jak můžeš něco kritizovat, když nevíš základní fakta Exclamation Netušíš, z čeho by se Olympiáda financovala, nevíš, že olympijská vesnice by se po skončení her přeměnila v univerzitní koleje, že jachting by se konal na Lipně... Rolling Eyes Doporučuji studii Praha olymijská (pozn: má to 113 MB).

P.S.: Rudolfinum se původně nestavělo ani jako sídlo Parlamentu ani jako sídlo České filharmonie Wink


Teď je mi úplně jedno, jako co bylo stavěno Rudolfinum!
Já nekritizuji, já odporuji, a to je rozdíl. Znovu (už poněkolikáté) upozorňuji, že je to finanční risk a případný rozdíl (nedostatek) příjmů by musel někdo zaplatit. Kdo? Praha, že? Z čeho? Rád se nechám poučit. Samozřejmě je to KDYBY. Ale celé je to KDYBY.
Univerzitní koleje můžeme přece postavit stejně tak dobře i bez stadiónů! Musíme je totiž postavit, ty, co máme, dramaticky nevyhovují v žádném směru. Kdo v tom má teď bydlet Shocked Confused
Pemele, já od tebe jakožto zřejmě skalního zastánce OH chci ARGUMENT PROČ ANO. Jsi schopen mi ho předložit, vysvětlit a obhájit? Protože já stále nechápu, proč by se mělo jachtařit na Lipně, když to jde stejně dobře například kdekoliv ve Španělsku!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:54 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: OH v Praze Citovat

Adame, nechápu, jak můžeš něco kritizovat, když nevíš základní fakta Exclamation Netušíš, z čeho by se Olympiáda financovala, nevíš, že olympijská vesnice by se po skončení her přeměnila v univerzitní koleje, že jachting by se konal na Lipně... Rolling Eyes Doporučuji studii Praha olymijská (pozn: má to 113 MB).

P.S.: Rudolfinum se původně nestavělo ani jako sídlo Parlamentu ani jako sídlo České filharmonie Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam napsal:
Moji doktoři to provozují všichni.
I praktickej?


I praktickej. Cool Třeba ti o něm v Choceradech povím Embarassed

Dovoluji si upozornit, že mě stále nikdo neřekl jediný nevyvratitelný argument PRO olympiádu, kdežto já těch PROTI uvedl už dost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:46 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Slyšel sji někdy o demagogii?
Nerozumíš vtipu? Rolling Eyes
Adam napsal:
Moji doktoři to provozují všichni.
I praktickej?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Hm, mohli by taky konečně postavit ten národní fotbalový stadion, usídlila by se v něm Sparta a proto by musel být setsakra reprezentativní. Wink


Slyšel sji někdy o demagogii?

bright napsal:
No, mně by úplně stačilo, kdyby naši milí doktoři všech odborností začali provozovat telefonické objednávání na určitý čas, aby tam člověk nemusel sedět a čekat, což by pacienty stálo jedno zavolání a doktory nic, jen by jejich sestry zvedaly telefony a zapisovaly jména do compu nebo do sešitu.


ke komu to chodíš? Moji doktoři to provozují všichni. Ale donuť průměrného Čecha zvednou telefon, objednat se a skutečně přijít. Ale zpět k olympiádě. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:22 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Ale vidím jeden velký rozdíl - Rudolfinum sloužilo jako Parlament a v současnosti jako sídlo České filharmonie a galerie to musí být reprezentativní prostor.

Hm, mohli by taky konečně postavit ten národní fotbalový stadion, usídlila by se v něm Sparta a proto by musel být setsakra reprezentativní. Wink

Adam napsal:
OT 2: Co mi spíš připadá podivný je uvažování lidí, kteří s neskutečně drahou a riskantní olympiádou souhlasí, ale 30 Kč u doktora nezaplatí a radar v Brdech sveřepě odmítají. Žijeme v podivném státě Confused

No, mně by úplně stačilo, kdyby naši milí doktoři všech odborností začali provozovat telefonické objednávání na určitý čas, aby tam člověk nemusel sedět a čekat, což by pacienty stálo jedno zavolání a doktory nic, jen by jejich sestry zvedaly telefony a zapisovaly jména do compu nebo do sešitu.
Btw, někde jsem slyšel, že si česká armáda už dávno postavila radar podobného výkonu (jako náhradu za vysloužilou technologii) jako by měl mít ten americký, a to dokonce v obydleném území, ale proti tomu nikdo nic nemá, protože o tom se nemluví.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:11 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam: S podobnou filozofií by se nikdy nepostavil ani Obecní dům ani Rudolfinum, protože jejich výstavba byla nákladná, údržba drahá a budoucí využití pochybné. Nedávná renovace Obecního domu stála víc než jeho postavení. Tento týden také psali v novinách, že oprava Rudolfina (balustrády se sochami skladatelů) a výměna zastaralého mixážního pultu bude stát 100 milionů. Investuje-li se to do budouvy, kterou v sezóně využívá maximálně několik tisíc lidí a dvakrát za rok se v ní pořádá hudební festival (jehož pořádání stojí stát a město také několik milionů; pochybu, že návratných formou prodeje televizních přenosů jako u sportu), mohlo by to někomu také přijít jako nesmyslné vyhazování veřejných peněz. Aneb jak říká hlas ulice: přidejte nám na dávkách, ať máme co projít a propít. Smile


Ano, to je bohužel (skoro, až na některá čísla) všechno fakt, který se nedá popřít a ty prachy jsou strašný. To bych ty sochy radši sundal Very Happy Ale vidím jeden velký rozdíl - Rudolfinum sloužilo jako Parlament a v současnosti jako sídlo České filharmonie a galerie to musí být reprezentativní prostor. Navíc, a to především, je využíváno denně několika tisíci lidmi, o čemž třeba v případě lukostřeleckého stadionu mohu oprávněně pochybovat. Hudebních festivalů se zde samozřejmě pořádá víc než 2 Cool

OT 1: Zákulisí výstavby Obecního domu je moc pěkná politicko-občanská fraška.

OT 2: Co mi spíš připadá podivný je uvažování lidí, kteří s neskutečně drahou a riskantní olympiádou souhlasí, ale 30 Kč u doktora nezaplatí a radar v Brdech sveřepě odmítají. Žijeme v podivném státě Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 10:00 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Samozřejmě mám přitom také obavu, že předražené realizaci nebudou odpovídat hezká a praktická sportoviště a za pořizovací cenu prodejné budovy.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 9:57 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: S podobnou filozofií by se nikdy nepostavil ani Obecní dům ani Rudolfinum, protože jejich výstavba byla nákladná, údržba drahá a budoucí využití pochybné. Nedávná renovace Obecního domu stála víc než jeho postavení. Tento týden také psali v novinách, že oprava Rudolfina (balustrády se sochami skladatelů) a výměna zastaralého mixážního pultu bude stát 100 milionů. Investuje-li se to do budouvy, kterou v sezóně využívá maximálně několik tisíc lidí a dvakrát za rok se v ní pořádá hudební festival (jehož pořádání stojí stát a město také několik milionů; pochybu, že návratných formou prodeje televizních přenosů jako u sportu), mohlo by to někomu také přijít jako nesmyslné vyhazování veřejných peněz. Aneb jak říká hlas ulice: přidejte nám na dávkách, ať máme co projít a propít. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 9:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
Adam napsal:
Celá tahle debata je stejně akademická, protože OH v Praze nikdy nebudou, jelikož Olympijský výbor má víc rozumu než naše drahé zastupitelstvo a MUDr. Bém a politika je holt politika.

Nikdy nemůžeš vědět, co za kterým rozhodnutím stojí Think


Čím to bude, že Bémovi po plejádě blbých nápadů nevěřím... Stejně tak zloději svícnů Bürgermeistrovi, Jančíkovi......
Neříkám, že nejsem pro cyklostezky v Praze. ale už míň jasný mi je, proč bychom tady měli mít velodrom, všesportovní olympijský stadion, lukostřelecký stadion, kanál pro kanoistiku. Kde by se jachtařilo???
Nikdo mi prozatím jako občanovi Prahy a České republiky nevysvětlil, v čem je pro zemi a hlavně pro mě jako občana taková mamutí akce přínosem? Jediným výsledkem podle mě bude, že pakliže (opakuji pakliže) by v Praze v daleké budoucnosti olympiáda byla, měli bychom tady nevyužívaná chátrající sportoviště a olympijsou vesničku za XXX miliard a XX miliard by se rozkladlo. Finanční návratnost je pochybná a prestiž ve světě je jen taky taková berlička pro zastupitelstvo. V Sarajevu byly OH taky a kde to město je? Nebo kdo z vás mi na slepé mapě ukáže Atlantu a jméno státu, ve kterém leží?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 9:06 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
A co se týká lokality, jsem spíš pro Strahov.

Jj, Letňany jsou absolutně nechutný místo. Placatý pole bez zeleně mezi paneláky, nákupním centrem, silnicemi a dráty vysokého napětí. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 9:05 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

Adam napsal:
pemel napsal:
Někteří lidé sportují rádi Wink

Je jich většina?

Neposuzuj lidi okolo jen podle sebe Wink Byl jsi se třeba o víkendu podívat na cyklostezce mezi Podolím a Modřany Question

Adam napsal:
Nemá Praha víc problémů, který nestihla vyřešit za posledních 15 let, a kerý jsou potřebnější?

Má, ale většinu těch problému bude muset řešit, ať už tu Olympiáda bude nebo nebude Idea

Adam napsal:
Celá tahle debata je stejně akademická, protože OH v Praze nikdy nebudou, jelikož Olympijský výbor má víc rozumu než naše drahé zastupitelstvo a MUDr. Bém a politika je holt politika.

Nikdy nemůžeš vědět, co za kterým rozhodnutím stojí Think
_________________
Veritas vincit.


Naposledy upravil pemel dne pá září 14, 2007 9:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 8:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
Někteří lidé sportují rádi Wink


Je jich většina?
Nemá Praha víc problémů, který nestihla vyřešit za posledních 15 let, a kerý jsou potřebnější?
Celá tahle debata je stejně akademická, protože OH v Praze nikdy nebudou, jelikož Olympijský výbor má víc rozumu než naše drahé zastupitelstvo a MUDr. Bém a politika je holt politika.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 8:51 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

Adam napsal:
Finance hl. m. Prahy jsou ze státního rozpočtu...

Ze státního rozpočtu pro r. 2007 šlo pro Prahu 141 031 000 Kč na školství, 518 006 000 na výkon státní správy a 180 000 na hasiče Arrow http://www.mfcr.cz/cps/rde/xbcr/mfcr/622_2006_P8_pdf.pdf Ostatní věci (sportoviště, městskou polici, dopravu atd.) si hradí Praha sama.

Adam napsal:
Moje priority jsou někde úplně jinde než ve sportu.

Někteří lidé sportují rádi Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 8:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

pemel napsal:
Zatímco peníze na výzkum nebo vysoké školy plynou ze státního rozpočtu, peníze na sportoviště by šly z rozpočtu Hl. m. Prahy a finanční podpora státu by byla minimální Idea Navíc, kvalitních sportovišť je v Praze nedostatek Confused


Finance hl. m. Prahy jsou ze státního rozpočtu.... Je pravda, že by si na to Praha půjčila (u Evropské banky?).
Já budu proti olympiádě u nás vždycky. Moje priority jsou někde úplně jinde než ve sportu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 14, 2007 8:24 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: OH v Praze Citovat

Adam napsal:
pemel napsal:
Jak se díváte na případné uspořádání LOH v Praze? Pokud bych použil výrazy z výzkumů veřejného mínění, tak bych řekl, že jsem "mírně pro". Koneckonců, stejně je třeba dálniční a městský okruh dostavět, linky metra rozšířit, ubytovací kapacitu hotelů navýšit... Jen ta sportoviště by chtělo postavit tak, aby šla využívat i po skončení her. A co se týká lokality, jsem spíš pro Strahov.


Jsem absolutně proti. Tahle země není schopná přichystat nikdy nic a když už, tak ne včas. Kouká z toho jen ostuda. Kdyby ty prachy radši nacpali jen na ten pražský okruh a zbytek dali na výzkum nebo vysoké školy, byly by to smysluplně využitý peníze. Takhle to slouží jenom k tomu, aby si na tom bafuňáři a Metrostav namastily kapsu.


Zatímco peníze na výzkum nebo vysoké školy plynou ze státního rozpočtu, peníze na sportoviště by šly z rozpočtu Hl. m. Prahy a finanční podpora státu by byla minimální Idea Navíc, kvalitních sportovišť je v Praze nedostatek Confused
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist