Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Nezařaditelné nové domovy pro naše miláčky..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá září 14, 2007 9:29 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

BD jsou klidný, ne? Sou výborný, úžasně slintaj (a pak že slintaj akorát franc. buldočci:-)
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 07, 2007 12:36 pm
Autor Zpráva
happy.dog
tester


Založen: 6.9.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha východ

Předmět: ostrá :o)))))) Citovat

Ahojky Waky, máš hezký "podpis" ...díky za odpověď..

..zatím jsem zkoušela spíš ta odborná, ale Annonci zkusím taky Wink .
Už právě zkouším všechno, abych měla ev. možnost si vybrat majitele... Mrňata nebyla plánovaná, Ary si prostě zopáknul, co se mu posledně líbilo.... a dávají už nám pěkně zabrat. Ale ani to neni důvod je jentak někam někomu dát.. Poslední jsme prodali do supr rodin
Very Happy Very Happy Very Happy

Problém je asi spíš v tom, že jsem dlouho si nebyla jistá, jestli budou (vysvětlení všechno na webu) a taky nebylo tolik času na inzerci. Navíc tři byla prodaná ještě než se narodila, tak jsem byla trochu falešně v klidu.......... Embarassed Rolling Eyes

Ostrá... Razz Razz Razz versus pudl... myslím, že je to ve prospěch pudla..
Jsou poměrně dost klidná a hned tak je něco nerozhodí.. Např náš pes se přes spoustu napadení sám nikdy nepral a nezačal ani, když jsme mu pořídili fenku, kterou psi otravovali a pak ještě štěně... a to těch důvodů k nelásce k některým psům měl opravdu HODNĚ


Budu vděčná i za jakoukoliv "zištnou" pomoc je dostat k prima páníčkům. Ráda klidně někomu zaplatím za sprostředkování za jistotu, že se bude mít mimi dobře.. Exclamation Laughing Laughing Většina lidí - zájemců byla ze stránek mrnat a našeho přístupu k nim nadšená (mnohde je mají """chovatelé""" v klecích) - jen nevím, jestli jsme schopni oslovit dost lidí - potencionálních zájemců, kteří hledají právě podobnéhop psa..... Rolling Eyes Posledně chtěl našeho chlapečka i Honza Musil, který už měl dvě Bordinky, ale to jsme měli jen dva a ani jednoho volného.. Cool
_________________
www.bordeaux.wz.cz
miláčci Bordinky - Bordeauxské dogy a všechno o nich
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 07, 2007 11:30 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Pejskové Citovat

Psí mrňata jsou nádherná, úplní slaďouši, rozplývám se nad nima už asi čtvrt hodiny Very Happy
Vždycky jsem myslela, že udat čistokrevná papírová štěňata není problém ... že je problém hlavně se štěňaty velkých kříženců, zvlášť, když jich je větší počet.
Sama mám doma zoo (jak ses mohla dočíst Laughing ), takže momentálně psa nesháním.
Dvakrát jsme udávali na inzerát kotě (opuštěné, které jsme doma uzdravili a vypiplali), mám z toho velice dobrou zkušenost s Annoncí, přes tu jsem ta obě koťata udala. Myslím totiž, že ji čte úplně jiný okruh čtenářů, než specializovaná zvířecí periodika.
Kromě toho se dávají inzeráty do Psa, přítele člověka, Planety zvířat, I Fauny atd. U těch čistokrevných psů to určitě není na škodu.
Chápu, že zvládat to všechno ještě s miminem, barákem a běžnýma starostma je asi dost záhul.
Ale myslím, že ty čistokrevný pejsky udáš.
......
Jestli chceš nějak pomoci s těmi inzeráty, tak řekni, a já Ti je někam taky dám.
Ještě malá poznámka: myslím, že bordeauxská doga je docela ostrej pes, a tudíž by ho měl mít spíš zkušenější chovatel, ne začínající a schopný vycvičit tak trpasličího pudla - nebo se pletu?
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 07, 2007 10:24 am
Autor Zpráva
happy.dog
tester


Založen: 6.9.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha východ

Předmět: nové domovy pro naše miláčky.. Citovat

Ahojky, jsem tu nová.. a moc se mi líbilo povídání o zvířátkách, co jsem tu četla..

..už jsem trošku zoufalá, tak využívám i tuhle možnost komunikace. Máme doma tři větší (10 týdnů) štěnda - Bordeauxské dogy. Jsou s PP, takže je nechcem dát zadarmo apod. a navíc po zkušenostech, kdy uvázali i cenného psa na řetěz, se bojím je dát "komukoliv" a "jakoukoliv" cenu. Máme je doma a jsou to miláčci, to ostatně můžete vidět i na: www.bordeaux.wz.cz je tam povídání o nás, našich pejskách, jsou tam fotky i VIDEA štěňátek i dospělých..

Máte někdo zkušenosti s """udáváním""" štěňátek? nebo, neznáte někoho opravdu milého, kdo třeba shání podobné štěně?

Hlavně mi radši nepište hrozivé příběhy o špatně udaných psech..

Rolling Eyes Embarassed
Shocked Shocked jsem zvědavá na další názory, rady.. už to fakt těžko zvládám, dospělé psy, štěňata, mimčo, barák... papa Radka[img][/img]
_________________
www.bordeaux.wz.cz
miláčci Bordinky - Bordeauxské dogy a všechno o nich
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist