Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Pro nesportovce - uhozené sporty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne únor 24, 2008 10:53 pm
Autor Zpráva
adamo
tester


Založen: 10.2.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A co curling?? Úžasná zábava- asi čtvrthodiny sledujeme míření, plížení se podivného objektu po ledě za sporadické pomoci leštiče ledu, jen proto, aby se ten prapodivný předmět 10 cm před cílem definitivně zastavi... Můj ex to strašně miloval, já na to zíral v neuvěření Laughing ,
Leč seriosně -není tu někdo na chození procházkovou chůzí na delší vzdálenost?? Hledám totiž spoluhráče pro tento můj oblíbený sport Smile..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 29, 2007 1:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Viděli jste někdy něco tak ošlivého jako jsou diskařky? Confused (na kladivo a kouli teprve čekám) Už vím, kde se tvůrci Shreka nechali inspirovat...
Mimochodem všechny sporty založené na odhazování různě těžkých předmětů v dál jsou mi svojí užitečností záhadou.

.................... což vlastně platí pro všechny sporty bez výjimky. Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2007 1:40 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Spartakiáda Citovat

Tohle mi přijde opravdu, hóóódně uhozené Wink
http://www.youtube.com/watch?v=JUtrL3NoGLc
Jak tam komentátor říká:"i sem za vojáky přicházeli jejich blízcí; rodiče, manželky, dívky a někdy i ..." Question ...chlapci Laughing
Mimochodem, někde v hledišti sedím i já, coby pětiletý klučina Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 7:23 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Adam napsal:
Maku napsal:
Chceš mě nasrat nebo jsi vážně tak neuvěřitelně omezený? Wink

Spíš nejsem tak omezený. Rolling Eyes

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Takže Maku, Adame, kujte železo, dokud je žhavé Wink

A pozor přitom na popáleniny. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 7:12 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Maku napsal:
Chceš mě nasrat nebo jsi vážně tak neuvěřitelně omezený? Wink


Spíš nejsem tak omezený. Rolling Eyes


Co se škádlívá, to se rádo mívá. Takže Maku, Adame, kujte železo, dokud je žhavé Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 6:13 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
Jaký je nejuhozenější sport? Přece VŠECHNY!!! Vybíjená mě taky děsí už od první třídy. Jinak všechny kolektivní sporty jsou na h...o. Ale když už chceš slyšet ten nejvíc debilní, tak s těžkým srdcem srdcem vyberu fotbal. Sice to není extra nebezpečný adrenalin ani nic výstředního, ale nikdy jsem nepochopil, proč běhat po place velkym jak Letná za mičudou a nechat si při tom kopat do bérce a zasvinit se od bahna... Zkrátka kravina.


Chceš mě nasrat nebo jsi vážně tak neuvěřitelně omezený? Wink


A definici fotbalu pro nesportovce znáš? Twisted Evil
citace:
Fotbal je hra, kdy se dvaadvacet upocených blbců honí za kulatým nesmyslem něco kolem hodin a půl.


Nic osobního v tom nehledej, jen jsem si na tuhle krásnou větu vzpomněl a musel jsem se prostě podělit.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:44 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: kauzalita Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
Jaký je nejuhozenější sport? Přece VŠECHNY!!! Vybíjená mě taky děsí už od první třídy. Jinak všechny kolektivní sporty jsou na h...o. Ale když už chceš slyšet ten nejvíc debilní, tak s těžkým srdcem srdcem vyberu fotbal. Sice to není extra nebezpečný adrenalin ani nic výstředního, ale nikdy jsem nepochopil, proč běhat po place velkym jak Letná za mičudou a nechat si při tom kopat do bérce a zasvinit se od bahna... Zkrátka kravina.


Chceš mě nasrat nebo jsi vážně tak neuvěřitelně omezený? Wink
Vzhledem k tomu, že citovaný příspěvek je z 1.5.2006 a Maku byl registrován až 6.7.2006, pochybuju, že by dotyčný text Adam psal s úmyslem Makua na***t. Zatím tu snad nemáme bílou díru, takže zákony kauzality zatím snad platí Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Adam napsal:
Jaký je nejuhozenější sport? Přece VŠECHNY!!! Vybíjená mě taky děsí už od první třídy. Jinak všechny kolektivní sporty jsou na h...o. Ale když už chceš slyšet ten nejvíc debilní, tak s těžkým srdcem srdcem vyberu fotbal. Sice to není extra nebezpečný adrenalin ani nic výstředního, ale nikdy jsem nepochopil, proč běhat po place velkym jak Letná za mičudou a nechat si při tom kopat do bérce a zasvinit se od bahna... Zkrátka kravina.


Chceš mě nasrat nebo jsi vážně tak neuvěřitelně omezený? Wink


Spíš nejsem tak omezený. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:23 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Jaký je nejuhozenější sport? Přece VŠECHNY!!! Vybíjená mě taky děsí už od první třídy. Jinak všechny kolektivní sporty jsou na h...o. Ale když už chceš slyšet ten nejvíc debilní, tak s těžkým srdcem srdcem vyberu fotbal. Sice to není extra nebezpečný adrenalin ani nic výstředního, ale nikdy jsem nepochopil, proč běhat po place velkym jak Letná za mičudou a nechat si při tom kopat do bérce a zasvinit se od bahna... Zkrátka kravina.


Chceš mě nasrat nebo jsi vážně tak neuvěřitelně omezený? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 5:21 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Hry bez hranic Citovat

pemel napsal:
Pamatujete si? Very Happy
http://uk.youtube.com/watch?v=B0TzyuDhfNI
Jééé... Prazážitky se vracejí. Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 4:10 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Hry bez hranic Citovat

Pamatujete si? Very Happy
http://uk.youtube.com/watch?v=B0TzyuDhfNI
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 12:37 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

murex napsal:
Učiteľom skôr chýba zodpovedný prístup k práci... Totiž nič nie je pre učiteľa telocviku jednoduchšie ako dať žiakom loptu a potom si do konca hodiny čítať noviny...


Ano aj tak sa da noto pozriet, este ze na univerzite sme mali siroky vyber a dobrych trenerov
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 8:26 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

MooX napsal:
Taka siroka nenavist alebo zamilovanie do futbalu je sposobne hlavne tym ze na skole nie je siroky zaber sportov, zvacsa sa hrava futbal, basketbal alebo v tych lepsich pripadoch volejbal. Ucitelom chyba inovacia a improvizacia

Učiteľom skôr chýba zodpovedný prístup k práci... Totiž nič nie je pre učiteľa telocviku jednoduchšie ako dať žiakom loptu a potom si do konca hodiny čítať noviny...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 4:11 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

murex napsal:
Sledovať pasívne nejaký šport ma nikdy nebavilo - jedinou výnimkou může byť snáď finálový zápas v hokeji.
Ku kolektívnym športom som vzťah nikdy nemal (možno ešte snáď k volejbalu) a na telocviku som mal asi tiež najradšej gymnastiku prípadne posilovňu... človek si tam určuje sám vlastné tempo a nikto ho nebuzeruje...
Na gympli sme nehrali nič len futbal a asi preto futbal z celej duše nenávidím...


murex - moj clovek. Ja som schopny kukat len hokej a to zasadne len so svojmi HT kamosmi lebo po 30 minutach mi to je uz uplne jedno a koniec vobec uz nie som schopny v nimat.

Taka siroka nenavist alebo zamilovanie do futbalu je sposobne hlavne tym ze na skole nie je siroky zaber sportov, zvacsa sa hrava futbal, basketbal alebo v tych lepsich pripadoch volejbal. Ucitelom chyba inovacia a improvizacia
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 4:03 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Hm, pri futbale vidíš aspoň tú loptu, ale taký hokej ... Nestíham sledovať, nemusím, nuda, ... Ale keď vyhrajú MS Česi, či Slováci (bolo už vlastne také?), tak to celkom dobre padne.
Cica len tak mimochodom raz sme ich vyhrali ale len tak na okraj Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 4:01 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Aj keď je to smiešne, ale vybíjaná - hrôza zo základky, ktorá ma naučila báť sa lopty ako čert kríže Wink Evil or Very Mad Možno aj preto ma už potom žiadny basket, či volejbal nebral. Úplne mi znechutila všetky kolektívne športy. Crying or Very sad
Vybijena bola uplne super, ohybny ako devcatko a silny ako hosan. proste parada neporazitelny Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 07, 2006 11:31 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Esteban Trueba napsal:
...Fakt neviem čo máte tak proti tomu futbalu, nie je to nič moc, ale hokej sa mi zdá byť ešte praštenejší a je tam vidieť aspoň trochu z tela pekných chalanov Embarassed.


Pasivně sledovat fotbal je pro mě stejně zábavné jako sledovat vysílání z parlamentu. Nic se tam neděje, žádná velká dynamika. To v hokeji je to napínavější. Ještě jsem si vzpomněl na střední, jak jsme s kamarádem (HT) bojkotovali povinný fotbal tím, že jsme tvořili tzv. "statický útok". Prostě jsme permanentně stáli u branky soupeře vybavujíc se s brankařem o všem možném a čekaje, že se snad nějakou náhodou od nás něco odrazí do brány a dáme góla Very Happy


Wink Embarassed Embarassed Velmi sympaticky zpusob sportovani Wink Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 02, 2006 8:46 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

V telke to nikdy nepozerám ani ja, až na kraso Embarassed Embarassed Embarassed viem, je to strašne teplé, ale pomôžem si, keď sa mi to páči? Embarassed Embarassed Embarassed .
Hokej fakt, fakt nemusím a futbal bránim asi len kvôli mojej jedinej účasti na futbalovom zápase v živote.
Teda, to bol zážitok!!! Tak sme sa narevali a naskákali, že samotná hra nám nejako ušla. + bolo to s jedným chalanom, do ktorého som bol istú dobu "zbláznený" (beznádejne, lebo hetero) a futbal mi ho vždy pripomína. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 02, 2006 8:34 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Sledovať pasívne nejaký šport ma nikdy nebavilo - jedinou výnimkou může byť snáď finálový zápas v hokeji.
Ku kolektívnym športom som vzťah nikdy nemal (možno ešte snáď k volejbalu) a na telocviku som mal asi tiež najradšej gymnastiku prípadne posilovňu... človek si tam určuje sám vlastné tempo a nikto ho nebuzeruje...
Na gympli sme nehrali nič len futbal a asi preto futbal z celej duše nenávidím...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 02, 2006 7:22 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
...Fakt neviem čo máte tak proti tomu futbalu, nie je to nič moc, ale hokej sa mi zdá byť ešte praštenejší a je tam vidieť aspoň trochu z tela pekných chalanov Embarassed.


Pasivně sledovat fotbal je pro mě stejně zábavné jako sledovat vysílání z parlamentu. Nic se tam neděje, žádná velká dynamika. To v hokeji je to napínavější. Ještě jsem si vzpomněl na střední, jak jsme s kamarádem (HT) bojkotovali povinný fotbal tím, že jsme tvořili tzv. "statický útok". Prostě jsme permanentně stáli u branky soupeře vybavujíc se s brankařem o všem možném a čekaje, že se snad nějakou náhodou od nás něco odrazí do brány a dáme góla Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 02, 2006 7:02 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Pocit z telocviku asi ako Mark; Vitaj v klube! Kvôli tej spomínanej vybíjanej som nenávidel kolektívne športy, buzerácia typu 100 x cez telocvičňu tam a späť mi znechutila beh. Jediné, čo ma bavilo (asi preto, že mi to išlo asi najlepšie z celej triedy) bola fakt tá gymnastika. Tie úžasné športové esá nevedeli urobiť ani jeden kotrmelec vpred! Twisted Evil
Neskôr, na gympli, som mal šťastie na profákov, ktorí ma nenútili hrať každohodinový basket. Hodiny som tam len tak presedel, alebo ma poslali do improvizovanej posil(n)ovne a tam som si urobil zopár zhybov a bolo to. Teraz ti isti ludia davaju na vysvecko stvorky z telaku. Chvalabohu, že mam už potom!

Hm, kolektívne športy, problém sa pretiahol do dneška, a, ak sa niekomu podarí prehovoriť ma na stolový futbal, súper to má dopredu vyhraté Crying or Very sad Wink .
Fakt neviem čo máte tak proti tomu futbalu, nie je to nič moc, ale hokej sa mi zdá byť ešte praštenejší a je tam vidieť aspoň trochu z tela pekných chalanov Embarassed.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 02, 2006 6:42 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Jak píše Petr_K, byl jsem na tom ve škole podobně. Mám rád pohyb, ale tělocvik jsem taky neměl rád. Nesnášel jsem všelijaké to házení koulí, skákání do dálky atd. tak, aby se splnil nějaký limit. Kolektivní sporty mě taky nebavily, kdyby šlo jen o tu hru, tak by to bylo pěkné, ale obvykle se hrálo o výsledek, a tak to většinou provázely nadávky kdo co zkazil atd... Tak místo radosti z hry jsem vždy trnul obavou abych něco ostatním nezkazil. Docela mě bavila gymnastika. V televizi sport už skoro nesleduji. Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to uhozený čučet na fotbal, chlastat pivo, cpát se chipsy a nadávat někomu do blbců. Holt nejsem ten "správnej chlap".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 9:45 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Hmm, je to zvláštní ale pro mě takový tělocvik byl na každé škole počínaje tou základní vždycky ten nejneoblíbenější předmět, přímo jsem ho nesnášel Evil or Very Mad . Nebylo to tím že bych se nerad hýbal, jezdil jsem na kole, rád plavu atd.., ale zkrátka to kolektivní cvičení jsem neměl rád. U mě pokud jde o sport tak vlastně nijak žádný nesleduju, což je při mém zaměstnání vlastně výhoda. Těším se na každé mistrovství světa v čemkoliv protože v této době pak všichni chlapi šílí když se jim rozbije televize takže mám aspoň zaručené kšefty, přičemž to že neuvidím nějaký zápas protože musím být v práci mě absolutně nevadí Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jojo, taky nesnasim fotbal Rolling Eyes I kdyz, ja nejak ty sporty obecne nemusim, jenom mozna tak plavani, lyzovani, volejbal a hackies Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 8:39 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Souhlas s Adamem, fotbal je fakt prototyp uhozenýho kolektivního sportu. Jo, a ještě je třeba zdůraznit, že ta šílená anabáze trvá hodinu a půl a přesto to každou chvíli skončí 0:0. Razz

To Esteban: Ty jseš mi teda vlastenec... Wink Vyhráli jste před čtyřma lety... Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 3:49 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Hm, pri futbale vidíš aspoň tú loptu, ale taký hokej ... Nestíham sledovať, nemusím, nuda, ... Ale keď vyhrajú MS Česi, či Slováci (bolo už vlastne také?), tak to celkom dobre padne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 3:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jaký je nejuhozenější sport? Přece VŠECHNY!!! Vybíjená mě taky děsí už od první třídy. Jinak všechny kolektivní sporty jsou na h...o. Ale když už chceš slyšet ten nejvíc debilní, tak s těžkým srdcem srdcem vyberu fotbal. Sice to není extra nebezpečný adrenalin ani nic výstředního, ale nikdy jsem nepochopil, proč běhat po place velkym jak Letná za mičudou a nechat si při tom kopat do bérce a zasvinit se od bahna... Zkrátka kravina.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 2:47 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Aj keď je to smiešne, ale vybíjaná - hrôza zo základky, ktorá ma naučila báť sa lopty ako čert kríže Wink Evil or Very Mad Možno aj preto ma už potom žiadny basket, či volejbal nebral. Úplne mi znechutila všetky kolektívne športy. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 01, 2006 2:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pro nesportovce - uhozené sporty Citovat

Jaký je podle Tebe nejuhozenější sport. Podle mého podvodní basketbal. Ten sport vážně nechápu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist