Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Nevidomý gay
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

po srpen 06, 2007 6:49 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
No pokud chcete vědět, jaké tp je, být slepý gay, tak si zalezte do darkroomu a máte to skoro věrně, ne? Razz


A ty ses někdy v darkroomu zamiloval?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2007 12:10 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

No pokud chcete vědět, jaké tp je, být slepý gay, tak si zalezte do darkroomu a máte to skoro věrně, ne? Razz
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 05, 2007 3:23 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

koltko napsal:
já jsem už nevidomého gaye potkal, několikrát jsem ho viděl v jednom pražském klubu... přišel vždy s bílou holí, dal pár sklenek, pobavil se s kámoši, užil si.... mmch docela pěknej, tak dvacetiletej kocourek...


Přesně tak - nemáš na něj kontakt???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 30, 2007 10:19 pm
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

koltko napsal:
já jsem už nevidomého gaye potkal, několikrát jsem ho viděl v jednom pražském klubu... přišel vždy s bílou holí, dal pár sklenek, pobavil se s kámoši, užil si.... mmch docela pěknej, tak dvacetiletej kocourek...


A nevíš jestli měl kluka nebo tak?? my totiž tady řešíme otázky zamilování, když nemáš vizuální kontakt
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po červenec 30, 2007 9:30 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

já jsem už nevidomého gaye potkal, několikrát jsem ho viděl v jednom pražském klubu... přišel vždy s bílou holí, dal pár sklenek, pobavil se s kámoši, užil si.... mmch docela pěknej, tak dvacetiletej kocourek...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 30, 2007 8:03 pm
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
mrbean napsal:
Jistě. Podle mě bude taky plnohodnotný, ale bude tam jisá nevýhoda toho, že nikdy svého partnera neuvidí a taky se může stát, že si bude partnera hůře vybírat. Když už si ho obšem najde, tak by to podle mě neměl být žádný větší problém do budoucna. Klidně mu může stačit jenom hmat ke vzrušení.


Nemyslíš si, že právě to bude dobré - že když už se konečně najdou, tak to nebude založeno - jako tomu ve většině případů bývá na "kráse fyzické"...


bude to úžasný. Prostě se pozná pravá láska, která vydrží. Hodně svazků je jenom kvůly kráse fyzické (svaly, výška atd...) Toto je skutečně nádhera. Neznám ale žádného nevidomého gaye.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po červenec 30, 2007 5:47 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

mrbean napsal:
Jistě. Podle mě bude taky plnohodnotný, ale bude tam jisá nevýhoda toho, že nikdy svého partnera neuvidí a taky se může stát, že si bude partnera hůře vybírat. Když už si ho obšem najde, tak by to podle mě neměl být žádný větší problém do budoucna. Klidně mu může stačit jenom hmat ke vzrušení.


Nemyslíš si, že právě to bude dobré - že když už se konečně najdou, tak to nebude založeno - jako tomu ve většině případů bývá na "kráse fyzické"...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 30, 2007 8:36 am
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

Jistě. Podle mě bude taky plnohodnotný, ale bude tam jisá nevýhoda toho, že nikdy svého partnera neuvidí a taky se může stát, že si bude partnera hůře vybírat. Když už si ho obšem najde, tak by to podle mě neměl být žádný větší problém do budoucna. Klidně mu může stačit jenom hmat ke vzrušení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červenec 29, 2007 8:42 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Faktem je, že tohle zamilování pravděpodobně nebude tolik založeno na fyzické náklonosti (i když...třeba cítit někoho může být taky hodně intenzivní a příjemný pocit, že), takže pravděpodobně bude mít úplně jiný rozměr. Dokážu si ten vztah i představit - řekl bych, že může být úplně stejně plnohodnotný jako u úplně zdravých lidí. Chápu to hlavně z toho důvodu, že sám se zaměřuju spíš na tu psychickou stránku a čichový vjem než na vizuální stránku věci.

mrbean: uvědomil, uvědomil, uvědomil..... nejsem pravopisný hnidouš, ale tohle slovo s "y" po několikáté v jednom příspěvku mi vyvolává pomalu tik v oku Very Happy


Ona fyzická stránka tam bude hrát také obrovskou roli - přece jen - tito lidé mají lepší sluch, čich a hmat... Jiný rozměr bude jen v tom, že svého milovaného nikdy nezahlédne, ale bude ho slyšet, cítit...
Podle mě je takový vztah plnohodnotný, jen má určitou překážku, se kterou se ale dá žít.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 11:19 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ve kterém? Think
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 10:58 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Faktem je, že tohle zamilování pravděpodobně nebude tolik založeno na fyzické náklonosti (i když...třeba cítit někoho může být taky hodně intenzivní a příjemný pocit, že), takže pravděpodobně bude mít úplně jiný rozměr. Dokážu si ten vztah i představit - řekl bych, že může být úplně stejně plnohodnotný jako u úplně zdravých lidí. Chápu to hlavně z toho důvodu, že sám se zaměřuju spíš na tu psychickou stránku a čichový vjem než na vizuální stránku věci.

mrbean: uvědomil, uvědomil, uvědomil..... nejsem pravopisný hnidouš, ale tohle slovo s "y" po několikáté v jednom příspěvku mi vyvolává pomalu tik v oku Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 12:18 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

mrbean napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
pemel napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
...mě se jedná o to, pochopit, jak kluk, který se narodí nevidomý, pozná, že ho přitahuje stejné pohlaví. Jak se zamiluje... jak si hledá partnera...


Hmmm, zajímavá úvaha Think Je pravda, že u kluků fungují v sexu hlavně vizuální podněty. Nevidomí používají místo zraku hmat. Asi to zní blbě, ale dokud si nevidomý (od narození) někoho neošahá, tak vlastně nepozná rozdíl mezi mužem a ženou Exclamation Idea Navíc, erotické povídky v brailově písmu asi nevycházejí... Takového kluka bych opravdu litoval Exclamation Když je někdo gay, tak to má někdy těžké Sad Ale nevidomý gay, to si ani nedovedu představit Exclamation


On se tady totiž ukazuje mnohem zajímavější problém - láska. Jak se zamiluje??? Řekněme, že když bych se narodil nevidomý, jak bych poznal, že mě vzrušují muži??? Jak bych se zamiloval???


Ono je taky klidně možné, že bys se nezamiloval vůbec, jelikož bys to prostě nezjistil. Takové případy se mohou klidně stát a je to dost smutné. Zrovna včera jsem si uvědomyl, jak je to fajn že jse zdravý a schopný. Předjížděl jsem totiž na kole v lese nějakého postiženého kluka, který se díval shrbeně do mobilu a vedle něho ležel pes. V tu chvíli jsem si uvědomyl, že za to asi nemůže a jak je smutné že se nemůže projet ,například jako já, na kole.


Tvůj soucit je namístě, ale nemyslím si, že se nemůže zamilovat... Podívej se - v dnešní době jsou lidé klidně schopni se zamilovat přes net aniž by svého vyvoleného jedinkrát viděli. Podobně jsou na tom i nevidomý, ale nějak to u nich fungovat musí a já se snžím přijít na to jak...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 9:46 am
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
pemel napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
...mě se jedná o to, pochopit, jak kluk, který se narodí nevidomý, pozná, že ho přitahuje stejné pohlaví. Jak se zamiluje... jak si hledá partnera...


Hmmm, zajímavá úvaha Think Je pravda, že u kluků fungují v sexu hlavně vizuální podněty. Nevidomí používají místo zraku hmat. Asi to zní blbě, ale dokud si nevidomý (od narození) někoho neošahá, tak vlastně nepozná rozdíl mezi mužem a ženou Exclamation Idea Navíc, erotické povídky v brailově písmu asi nevycházejí... Takového kluka bych opravdu litoval Exclamation Když je někdo gay, tak to má někdy těžké Sad Ale nevidomý gay, to si ani nedovedu představit Exclamation


On se tady totiž ukazuje mnohem zajímavější problém - láska. Jak se zamiluje??? Řekněme, že když bych se narodil nevidomý, jak bych poznal, že mě vzrušují muži??? Jak bych se zamiloval???


Ono je taky klidně možné, že bys se nezamiloval vůbec, jelikož bys to prostě nezjistil. Takové případy se mohou klidně stát a je to dost smutné. Zrovna včera jsem si uvědomyl, jak je to fajn že jse zdravý a schopný. Předjížděl jsem totiž na kole v lese nějakého postiženého kluka, který se díval shrbeně do mobilu a vedle něho ležel pes. V tu chvíli jsem si uvědomyl, že za to asi nemůže a jak je smutné že se nemůže projet ,například jako já, na kole.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 9:40 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
...mě se jedná o to, pochopit, jak kluk, který se narodí nevidomý, pozná, že ho přitahuje stejné pohlaví. Jak se zamiluje... jak si hledá partnera...


Hmmm, zajímavá úvaha Think Je pravda, že u kluků fungují v sexu hlavně vizuální podněty. Nevidomí používají místo zraku hmat. Asi to zní blbě, ale dokud si nevidomý (od narození) někoho neošahá, tak vlastně nepozná rozdíl mezi mužem a ženou Exclamation Idea Navíc, erotické povídky v brailově písmu asi nevycházejí... Takového kluka bych opravdu litoval Exclamation Když je někdo gay, tak to má někdy těžké Sad Ale nevidomý gay, to si ani nedovedu představit Exclamation


On se tady totiž ukazuje mnohem zajímavější problém - láska. Jak se zamiluje??? Řekněme, že když bych se narodil nevidomý, jak bych poznal, že mě vzrušují muži??? Jak bych se zamiloval???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 27, 2007 5:21 pm
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

to pemel: přečti si o těch nevizuálních podmětech co jsem psal. nemusí nikoho vidět stačí, když jenom někoho osahá a ten dotyčný se nechá apod. Ale jinak s tebou souhlasím, že to musí být hrozné nic nevidět a taky ho lituju
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 27, 2007 3:44 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
...mě se jedná o to, pochopit, jak kluk, který se narodí nevidomý, pozná, že ho přitahuje stejné pohlaví. Jak se zamiluje... jak si hledá partnera...


Hmmm, zajímavá úvaha Think Je pravda, že u kluků fungují v sexu hlavně vizuální podněty. Nevidomí používají místo zraku hmat. Asi to zní blbě, ale dokud si nevidomý (od narození) někoho neošahá, tak vlastně nepozná rozdíl mezi mužem a ženou Exclamation Idea Navíc, erotické povídky v brailově písmu asi nevycházejí... Takového kluka bych opravdu litoval Exclamation Když je někdo gay, tak to má někdy těžké Sad Ale nevidomý gay, to si ani nedovedu představit Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 27, 2007 3:18 pm
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

To je samozdřejmě otázka na kterou je složité odpovědět. Může to zjistit třeba tím že necítí náklonost kupř. k mladé ošetřovatelce, která se o něho bude občas starat nebo tito lidé jsou umístěny v nějakých spolcích, protože se o ně třeba rodina nemůže starat 24hodin denně, a tam může zjistit že spíše ho to táhne k nějakému kamarádu a tak. Velice zajímavé téma jsi sem hodil a je dobře se o takových problémech bavit.

Naposledy upravil mrbean dne pá červenec 27, 2007 5:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 27, 2007 2:30 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

mrbean napsal:
Já osobně nikoho takového neznám, ale nemyslí si že by to měl být nějkaý problém v dnešní době. Samozdřejmě, jsou stím potíže jako u každého postižení, ale dnešní doba se snaží takovým lidem pomáhat a dnešní doba nerozlišuje zdali je nevidomí gay nebo heterák. Podle mě má nevidomí gay stejné problémy jako heterák.

Musím uznat že je to zajímavá otázka.


Ano - souhlasím s tebou, ale mě se jedná o to, pochopit, jak kluk, který se narodí nevidomý, pozná, že ho přitahuje stejné pohlaví. Jak se zamiluje... jak si hledá partnera...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 27, 2007 10:35 am
Autor Zpráva
mrbean
uživatel


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 80

Předmět: Citovat

Já osobně nikoho takového neznám, ale nemyslí si že by to měl být nějkaý problém v dnešní době. Samozdřejmě, jsou stím potíže jako u každého postižení, ale dnešní doba se snaží takovým lidem pomáhat a dnešní doba nerozlišuje zdali je nevidomí gay nebo heterák. Podle mě má nevidomí gay stejné problémy jako heterák.

Musím uznat že je to zajímavá otázka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červenec 26, 2007 8:15 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Nevidomý gay Citovat

Ahoj...přemýšlel jsem o jednom fenoménu - nevidomý gay... znáte někoho takového - od narození nebo po úrazu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist