Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Co je nového
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další

út srpen 14, 2007 1:54 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: Bankomatoví trpaslíci Citovat

Tomáš napsal:
Na idnes mě zaujal článek s názvem : "Uvnitř bankomatu nejsou žádní trpaslící". Ale ten článek mě moc nepřesvědčil, protože vysvětlení jako "Po vložení do bankomatu se kazeta automaticky pootevře, tak aby z ní bylo možné bankovky po jednotlivých kusech vybírat. To funguje pomocí jakési přísavky a „výtahu“, který peníze dopraví z kazety do podavače." mě zkrátka neuspokojuje Confused Myslím si, že se obyčejné lidi snaží zbavit oprávněného podezření ohledně otrocké práce trpaslíků uvězněných ve strašlivých stísněných podmínkách uvnitř bankomatu... Sad

Celý článek: http://fincentrum.idnes.cz/uvnitr-bankomatu-nejsou-zadni-trpaslici-fpc-/fi_osobni.asp?c=A070813_122756_fi_osobni_amr


Nejsou tam trpaslíci, ale démoni, podobně jako v úžasném fotoaparátu Dvoukvítka Smile
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 14, 2007 11:06 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Bankomatoví trpaslíci Citovat

Na idnes mě zaujal článek s názvem : "Uvnitř bankomatu nejsou žádní trpaslící". Ale ten článek mě moc nepřesvědčil, protože vysvětlení jako "Po vložení do bankomatu se kazeta automaticky pootevře, tak aby z ní bylo možné bankovky po jednotlivých kusech vybírat. To funguje pomocí jakési přísavky a „výtahu“, který peníze dopraví z kazety do podavače." mě zkrátka neuspokojuje Confused Myslím si, že se obyčejné lidi snaží zbavit oprávněného podezření ohledně otrocké práce trpaslíků uvězněných ve strašlivých stísněných podmínkách uvnitř bankomatu... Sad

Celý článek: http://fincentrum.idnes.cz/uvnitr-bankomatu-nejsou-zadni-trpaslici-fpc-/fi_osobni.asp?c=A070813_122756_fi_osobni_amr
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 11:38 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Pro Adama Citovat

Tomáš napsal:
Adame, je pěkné vidět, že tvůj avatar je gay, ale to byla ta jeptiška evidetně taky Wink


No co, jako většina duchovních, ne?
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 12, 2007 10:44 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Pro Adama Citovat

Adame, je pěkné vidět, že tvůj avatar je gay, ale to byla ta jeptiška evidetně taky Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 10, 2007 9:15 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: ICQ saje Citovat

Jinak jsem samozřejmě zapomněl dodat, že ICQ je ošklivé, proprietární a striktně licenčně omezené, provozované plně v kompetenci společnosti AOL v USA. Prostě fuj Smile

Takže když už začínat s IM, tak rovnou Jabber Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 10, 2007 9:11 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Počítačový odborník si neví rady Citovat

Waky napsal:
Tak tady sedim, venku chčije a chčije, nikam se mi nechce .... a tak jsem si po 150ti letech, kdy o tom furt jenom vykládám, nainstalovala ICQ.
Vyhrabala jsem k tomu podrobný návod od Stonerocka, který mi posílal někdy loni (na mou žádost hodný počítačového odborníka, tj. kde mám zmáčknout jaké tlačidlo), vono to tam je i česky, tak jsem se zvládla procpat tou instalací a akorát jsem si omylem zrušila domovskou stránku a přeplácla ji Atlasem, ale jinak bez ztráty květinky, snad jsem si zapsala i ty jména a hesla ... jenže teď nevim, co s tim?
(tady selhává i moje super odbornost hodná vůdce tlupy orangutanů, páč nemám žádný přesný opičí návod).
Můžete mi někdo nějak krátce poradit, jak se to používá?
Začni tím, že zjisti, jaké jsi dostala číslo, takzvané ICQ UIN - bude asi devítimístné. Tohle číslo pak někde zveřejni, ideálně zde v profilu Smile. Uvidíš, že se kontakty jenom pohrnou Smile

Druhou možností je zjistit si ICQ čísla ostatních a pomocí funkce přidat kontakt takový kontakt přidat do kontaktlistu... Prostě je to intuitivní, taková Linuxačka jako Ty s tím nemůže mít problém Laughing
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 10, 2007 8:41 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Počítačový odborník si neví rady Citovat

Tak tady sedim, venku chčije a chčije, nikam se mi nechce .... a tak jsem si po 150ti letech, kdy o tom furt jenom vykládám, nainstalovala ICQ.
Vyhrabala jsem k tomu podrobný návod od Stonerocka, který mi posílal někdy loni (na mou žádost hodný počítačového odborníka, tj. kde mám zmáčknout jaké tlačidlo), vono to tam je i česky, tak jsem se zvládla procpat tou instalací a akorát jsem si omylem zrušila domovskou stránku a přeplácla ji Atlasem, ale jinak bez ztráty květinky, snad jsem si zapsala i ty jména a hesla ... jenže teď nevim, co s tim?
(tady selhává i moje super odbornost hodná vůdce tlupy orangutanů, páč nemám žádný přesný opičí návod).
Můžete mi někdo nějak krátce poradit, jak se to používá?
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 10, 2007 7:02 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Časopis Reflex Citovat

Waky napsal:
Hnána opičí zvědavostí jsem zakoupila, ale asi jsem to dělat nemusela.
Zpočátku jsem měla radost, protože si tam ještě vzpomněli na Burroughse (a o něm mě zmínka potěší vždycky), ale ten článek mi přišel takovej prapodivnej .... jako kdyby se ten pán vypravil někam mezi vířivé Adventisty sedmého dne a snažil se zjistit, jaké mají pocity po každé neděli strávené v gumácích Confused .... nesmyslná exotika a zdůrazňovaný pocit "oni jsou divní, patří jinam, my taky".
Možná ten pán nemusel vůbec nikam jezdit, jestli si tohle myslí, tak to mohl napsat doma a ušetřil by Reflexu cestovní náklady. Se žádnýma lidma kvůli tomuto výsledku mluvit nemusel.
Ať žijí škatulky Confused


V tonhle s tebou nemůžu souhlasit, protože já osobně z toho článku takový pocit neměl. Mě to přijde jako normální reportáž. Žádné poselství v tom článku nehledám, těch pár osobních zamyšlení autora není škodlivých ani pobuřujících, jestli se cítil jako heterák ve světě teploušů, není mu co zazlívat.
Ten článek zkrátka nic neřeší, jenom popisuje život a historii "gay" ostrova, respektive gay komunitu v New Yorku.

pro ty, co to nečetli:
http://www.reflex.cz/Clanek28383.html
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 10, 2007 3:06 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Ono to v USA je obecně takový prapodivný. Onehdá mě dost zarazilo slovní spojení "gay kultura", jako kdyby sexuální orientace člověka vylučovala z obecných kulturních proudů.
Oni to tam mají jinak i prostorově rozškatulkovaný - hispánská čtvrť, Greenwich village, China town. My v Evropě máme málo místa a tak musíme žít pěkně pohromadě bez těhle segregačních roupů. (A nad Vinohradama přimhouříme oko. ) Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 08, 2007 3:20 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Časopis Reflex Citovat

Hnána opičí zvědavostí jsem zakoupila, ale asi jsem to dělat nemusela.
Zpočátku jsem měla radost, protože si tam ještě vzpomněli na Burroughse (a o něm mě zmínka potěší vždycky), ale ten článek mi přišel takovej prapodivnej .... jako kdyby se ten pán vypravil někam mezi vířivé Adventisty sedmého dne a snažil se zjistit, jaké mají pocity po každé neděli strávené v gumácích Confused .... nesmyslná exotika a zdůrazňovaný pocit "oni jsou divní, patří jinam, my taky".
Možná ten pán nemusel vůbec nikam jezdit, jestli si tohle myslí, tak to mohl napsat doma a ušetřil by Reflexu cestovní náklady. Se žádnýma lidma kvůli tomuto výsledku mluvit nemusel.
Ať žijí škatulky Confused
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 05, 2007 11:33 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Časopis Reflex Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Manuel de Falla napsal:
pemel napsal:
bright napsal:
pemel napsal:
Už jste viděli nové číslo Reflexu?



Stereotypní obrázek Sad


Na druhou stranu; je tam zajímavý článek o gay komunitě na ostrově Fire Island poblíž New Yorku.


Ani to to bohužel asi nevyváží. Rolling Eyes


Hm ,tak takovéhle zobrazování naší menšiny už je trapné. Já osobně nikoho takhle se oblékajícího a zdobícího fakt neznám. Rolling Eyes


zas na druhou stranu dávat na titulku někoho kdo vypadá indiferentně není dobré pro náklad Rolling Eyes
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 05, 2007 11:28 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Časopis Reflex Citovat

Manuel de Falla napsal:
pemel napsal:
bright napsal:
pemel napsal:
Už jste viděli nové číslo Reflexu?



Stereotypní obrázek Sad


Na druhou stranu; je tam zajímavý článek o gay komunitě na ostrově Fire Island poblíž New Yorku.


Ani to to bohužel asi nevyváží. Rolling Eyes


Hm ,tak takovéhle zobrazování naší menšiny už je trapné. Já osobně nikoho takhle se oblékajícího a zdobícího fakt neznám. Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 05, 2007 8:14 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Re: Časopis Reflex Citovat

pemel napsal:
bright napsal:
pemel napsal:
Už jste viděli nové číslo Reflexu?



Stereotypní obrázek Sad


Na druhou stranu; je tam zajímavý článek o gay komunitě na ostrově Fire Island poblíž New Yorku.


Ani to to bohužel asi nevyváží. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 02, 2007 4:25 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: Časopis Reflex Citovat

bright napsal:
pemel napsal:
Už jste viděli nové číslo Reflexu?



Stereotypní obrázek Sad


Na druhou stranu; je tam zajímavý článek o gay komunitě na ostrově Fire Island poblíž New Yorku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 02, 2007 4:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Časopis Reflex Citovat

pemel napsal:
Už jste viděli nové číslo Reflexu?



Stereotypní obrázek Sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 02, 2007 4:14 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Časopis Reflex Citovat

Už jste viděli nové číslo Reflexu?

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 01, 2007 4:08 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
P.S. Brighte, ne po 40, ale po 20... Confused

To je zcela individuální. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 01, 2007 4:06 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
bright napsal:
Adame, propána, co to máš za nový avatar?


No měl se i hýbat, ale bylo by to moc velký. stejně je tam azse jen na chvíli.


Tak to je síla... Rozverná jeptiška tu ještě nebyla Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 01, 2007 4:05 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adame, propána, co to máš za nový avatar?


No měl se i hýbat, ale bylo by to moc velký. stejně je tam azse jen na chvíli.

P.S. Brighte, ne po 40, ale po 20... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 01, 2007 4:03 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adame, propána, co to máš za nový avatar?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 29, 2007 4:06 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: HP7 Citovat

Nikom napsal:
Nekoukám na zprávy, nečtu žádnej text na netu, kterej má nadepsaná slova Harry Potter... jsem zhruba ve třetině a NECHCI NIC VĚDĚT. Nečetl jsem ani, co jste sem psali !!!

NIKDO SEM, PROSÍM NEPISTE JAK TO SKONČÍ... omylem bych si to mohl přečíst, opravdu Vás PROSÍM...


Stopy vedou do knihovny a vrahem je zahradník!!
Cháchá a máš to Twisted Evil
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 29, 2007 1:10 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

názorná ukázka toho, co může nevhodná literatura provést s mladým inteligentním a vzdělaným mužem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 29, 2007 12:44 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: HP7 Citovat

Nekoukám na zprávy, nečtu žádnej text na netu, kterej má nadepsaná slova Harry Potter... jsem zhruba ve třetině a NECHCI NIC VĚDĚT. Nečetl jsem ani, co jste sem psali !!!

NIKDO SEM, PROSÍM NEPISTE JAK TO SKONČÍ... omylem bych si to mohl přečíst, opravdu Vás PROSÍM...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 29, 2007 1:08 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Re: Překlad HP7 Citovat

Vodafone napsal:
pepcza napsal:
Já pro jistotu ani nekoukal na zprávy na Nově, po tom, co mi mamka řekla, že tam normálně suše oznámili, kdo všechno zemřel...

Jo a jinak, jedna dobrá duše dělá překlad. Jedna kapitola za jeden den, kvalita docela slušná.
Jo, ten překlad jsem objevil, ovšem odradil mne už název první kapitoly. Je vžitým úzusem pánů Medků překládat "Dark Lord" jako "Pán zla" a nikoli jako "Temný pán". Stejně tak přechodník "přísahaje" (si pod vousy) na začátku druhé kapitoly sice může být překladem slovíčka "swear", ale v tomto kontextu jde spíše o význam "klejíce".


Nevím to se stoprocentní jistotou, ale myslím, že v originálním překladu se sem tam používá i "Temný pán". Ale možná to mám z neoficiálního překladu 6. dílu, kde byly i postavy jako Hybrid a Argus Filcka Laughing

A s přechodníky na mě nechoď. Z gymplu jsem úspešně vypadnul i bez jejich znalosti (rozumněj, že vždy použiju nesprávný tvar) Wink
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 10:53 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Překlad HP7 Citovat

pepcza napsal:
Já pro jistotu ani nekoukal na zprávy na Nově, po tom, co mi mamka řekla, že tam normálně suše oznámili, kdo všechno zemřel...

Jo a jinak, jedna dobrá duše dělá překlad. Jedna kapitola za jeden den, kvalita docela slušná.
Jo, ten překlad jsem objevil, ovšem odradil mne už název první kapitoly. Je vžitým úzusem pánů Medků překládat "Dark Lord" jako "Pán zla" a nikoli jako "Temný pán". Stejně tak přechodník "přísahaje" (si pod vousy) na začátku druhé kapitoly sice může být překladem slovíčka "swear", ale v tomto kontextu jde spíše o význam "klejíce".

Naštěstí tyhle chyby opravili fanoušci na vedlejším blogu, který má v URL zcela vlevo prozměnu hp7-deathlyhallows. Musím se přiznat, že než jsem se stihnul odtrhnout, přečetl jsem dvě kapitoly. Ale asi si dám stejně radši víc práce s originálem. Angličtinu mě přestali ve škole učit před dvěma lety a od té doby má úroveň pozvolna klesá. Takže mi to, myslím, jenom prospěje.

EDIT: 1000 0000b. příspěvek Dancing
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 9:34 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
pepcza napsal:
Tak jsem dočetl Harry Potter and the Deathly Hallows - v angličtině. Myslím, že to je docela dobré zakončení celé série.

Co mi udělalo radost a zároveň šokovalo...dneska jsem bez větších problémů přečetl nějakých 120 stran (A4 bez ilustrací = cca nějakých 240-300 stránek v normální knížce) za necelých pět hodin.
Applause Applause Applause Gratuluji, skvělý výkon. Asi jsi každý čtvrtý řádek nehledal něco ve slovníku, že Smile

Jo a díky, že nespoiluješ. Já si ještě dokázal udržet hlavu čistou - nečtu iDnes a když někde narazím na Harry Potter, rychle začnu koukat jinam Smile


Já pro jistotu ani nekoukal na zprávy na Nově, po tom, co mi mamka řekla, že tam normálně suše oznámili, kdo všechno zemřel...

Jo a jinak, jedna dobrá duše dělá překlad. Jedna kapitola za jeden den, kvalita docela slušná. Přímou adresu dávat nebudu (neznám přesně ošetření souvisejících práv, místní právníci určitě osvětlí Smile ), ale napovím: co třeba hp7 na blogspotu Wink
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 8:58 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jupí, konečně! Po mé týdenní absenci jsem teď konečně behem víc jak hodiny přečetl všechny příspěvky, které se tu za tu dobu nahromadily... Ufff, skvělý výkon Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 8:29 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Tak jsem dočetl Harry Potter and the Deathly Hallows - v angličtině. Myslím, že to je docela dobré zakončení celé série.

Co mi udělalo radost a zároveň šokovalo...dneska jsem bez větších problémů přečetl nějakých 120 stran (A4 bez ilustrací = cca nějakých 240-300 stránek v normální knížce) za necelých pět hodin.
Applause Applause Applause Gratuluji, skvělý výkon. Asi jsi každý čtvrtý řádek nehledal něco ve slovníku, že Smile

Jo a díky, že nespoiluješ. Já si ještě dokázal udržet hlavu čistou - nečtu iDnes a když někde narazím na Harry Potter, rychle začnu koukat jinam Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 28, 2007 7:34 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Tak jsem dočetl Harry Potter and the Deathly Hallows - v angličtině. Myslím, že to je docela dobré zakončení celé série.

Co mi udělalo radost a zároveň šokovalo...dneska jsem bez větších problémů přečetl nějakých 120 stran (A4 bez ilustrací = cca nějakých 240-300 stránek v normální knížce) za necelých pět hodin.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 24, 2007 9:54 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Obskurnosti Citovat

TXB napsal:
Na posledním srazu jste se divili, jak někdo mohl hlasovat pro Paroubka. Sliboval jsem odkaz na článek, který tuto nejasnost může ozřejmit. Ale jen pro silné povahy. Varoval jsem vás Razz Twisted Evil

Ježíšmajrá!! Shocked Shocked
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 34 z 37
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist