Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 102, 103, 104  Další

st květen 30, 2007 5:48 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
bright napsal:
Tomáš napsal:
Za dvě hodiny odcházím na zkoušku z Dějin psychologie, jsem totálně vygumovaný a místo toho, abych dohnal za tak krátkou dobu látku za celý rok, píšu sem na fórum. Ouvej.. Confused


Klídek. Učení ani opakování na poslední chvíli stejně nepomáhá, naopak. Zhluboka dýchej a usmívej se na všechny strany. Smile


Pořád čekám na tu zkoušku... Fujtajbl, už jsem to měl mít dávno za sebou, ale všechno má zpoždění. Ještě že mám ten notebook, jinak bych asi zešílel (při pohledu na studijní materiály dostávám záchvaty smíchu)


Hm, tak to budu držet palce dál. Ještěže nepíšu všema deseti, to bych nic neudělal.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 30, 2007 5:41 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tomáš napsal:
Za dvě hodiny odcházím na zkoušku z Dějin psychologie, jsem totálně vygumovaný a místo toho, abych dohnal za tak krátkou dobu látku za celý rok, píšu sem na fórum. Ouvej.. Confused


Klídek. Učení ani opakování na poslední chvíli stejně nepomáhá, naopak. Zhluboka dýchej a usmívej se na všechny strany. Smile


Pořád čekám na tu zkoušku... Fujtajbl, už jsem to měl mít dávno za sebou, ale všechno má zpoždění. Ještě že mám ten notebook, jinak bych asi zešílel (při pohledu na studijní materiály dostávám záchvaty smíchu)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 30, 2007 1:36 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Za dvě hodiny odcházím na zkoušku z Dějin psychologie, jsem totálně vygumovaný a místo toho, abych dohnal za tak krátkou dobu látku za celý rok, píšu sem na fórum. Ouvej.. Confused


Klídek. Učení ani opakování na poslední chvíli stejně nepomáhá, naopak. Zhluboka dýchej a usmívej se na všechny strany. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 30, 2007 1:31 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Za dvě hodiny odcházím na zkoušku z Dějin psychologie, jsem totálně vygumovaný a místo toho, abych dohnal za tak krátkou dobu látku za celý rok, píšu sem na fórum. Ouvej.. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 30, 2007 12:29 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
TXB napsal:
Spíš mě překvapuje, kolik lidí nemá vlastní život dostatečně zajímavý na to, aby si s ním vystačili a nemuseli žít vaším soukromým Smile

Čim dál tim líp... Jedna z prvnich věcí, na který tu narazim, je takováhle krutá syrová pravda, nahá jak oběd... Mam já tohle zapotřebí? Rolling Eyes Laughing


papej papej adelko
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 30, 2007 3:16 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Spíš mě překvapuje, kolik lidí nemá vlastní život dostatečně zajímavý na to, aby si s ním vystačili a nemuseli žít vaším soukromým Smile

Čim dál tim líp... Jedna z prvnich věcí, na který tu narazim, je takováhle krutá syrová pravda, nahá jak oběd... Mam já tohle zapotřebí? Rolling Eyes Laughing
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 30, 2007 3:09 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Nenaštvalo mě to. Spíš zděsilo... Chlapi, vy jste zešíleli - za poslední tejden, co jsem to tu nesledoval, tu přibyly příspěvky v 32 vláknech!!! Surprised Kdo to má po vás, proboha, číst... Anxious
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 29, 2007 10:06 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: To Nikom Citovat

To zvladnes, prosimta hlavu hore zajtra budes excelovat;) Drzim palce. Ja mam zajtra prijmaci pohovor tak sa na to tesim Very Happy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 29, 2007 9:42 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Zkouškové období zítra dosáhne prvního píku. Bude to praktické přezkoušení z patologie, což znamená, že mi dají 3 mikroskopické preparáty a já budu muste poznat, co to je, co je v tom špatně a nějaké informace o tá nemoci.
Těch preparátů je 140. Totálně se mi to plete a všechno se mi spilo dohromady. Kdyby mi tam zítra dali místo preparátu obrázek Lízy Simpsnové, určitě bych tvrdil, že je to seboroická verruka nebo edém plich. Jsem opravdu v prdeli. Achjo... Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 4:30 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Já bych nebyl tak proti Citovat

Já bych nebyl tak proti takovým ochranám. Samozřejmě, jenom naivka si může myslet, že veškerá energie blesku se dokáže bezproblému zmařit v součástce s rozměry max. 1x1cm. Na druhou stranu přímý úder blesku do sdělovacího vedení není zas tak častý případ a pokud k němu dojde, odnese to stejně i druhý konec (ústředna, DSLAM) takže stejně musíte čekat až to operátor opraví.

Daleko častěji se ale stává, že blesk neuhodí do vedení přímo, ale uhodí do něčeho blízko sdělovacího vedení a díky elektromagnetické indukci (princip transformátoru) se na sdělovací vedení vedoucí poblíž naindukuje napěťová špička řádu stovek až tisíců voltů. V takovém případě přepěťová ochrana perfektně poslouží a ochrání zařízení před zničením. To je také to, co se stalo v pátek mě - Kdyby došlo k přímému úderu blesku, asi by ta krabička s modemem byla celá černá Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 8:34 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB napsal:
jojx napsal:
mimochodem existuje nějaká proudová ochrana právě pro telefoní kabely apod?

Existuje, ale proti blesku ti to stejně nepomůže. Před časem jsem o tom mluvil s člověkem, kterej má obchod (speciálku elektro) a zastával názor, že proti blesku se nemá cenu v rámci domácnosti nijak chránit, protože žádná přepěťovka ani bleskojistka nemůže zastavit výboj, který prolítnul stovky metrů vzduchem (izolantem). Jako pěkný příklad ještě dal chatu jeho kamaráda kdesi v lesích, ve který si zařádil kulový blesk (podle škod) asi o metrovým průměru - lesem byl vyraženej koridor směrem k chatě (stromy na maděru), ve stěně chaty díra o metrovým průměru a z výbavy (nábytku), který tomu stál v cestě uvnitř, nezbylo vůbec nic. A teď bych chtěl vidět tu pojistku, která by dokázala něco takovýho zastavit Laughing


takže to chce pojistku od pojišťovny Sad
no, ale nakonec jsem rád, že aspoň v něčem na tu přírodu nemůžem Smile
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2007 12:28 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

jojx napsal:
mimochodem existuje nějaká proudová ochrana právě pro telefoní kabely apod?

Existuje, ale proti blesku ti to stejně nepomůže. Před časem jsem o tom mluvil s člověkem, kterej má obchod (speciálku elektro) a zastával názor, že proti blesku se nemá cenu v rámci domácnosti nijak chránit, protože žádná přepěťovka ani bleskojistka nemůže zastavit výboj, který prolítnul stovky metrů vzduchem (izolantem). Jako pěkný příklad ještě dal chatu jeho kamaráda kdesi v lesích, ve který si zařádil kulový blesk (podle škod) asi o metrovým průměru - lesem byl vyraženej koridor směrem k chatě (stromy na maděru), ve stěně chaty díra o metrovým průměru a z výbavy (nábytku), který tomu stál v cestě uvnitř, nezbylo vůbec nic. A teď bych chtěl vidět tu pojistku, která by dokázala něco takovýho zastavit Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 5:18 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

hm, takže blesk ví opravdu víc a nemá smysl si s tím dělat hlavu

jdu vyrábět louče
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 2:18 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

jojx napsal:
máš to vytahat ze zásuvek a vyrazit ven Smile
Myslíš jako jít se podívat, jak vyrábí elektřinu konkurence? Very Happy
Vytahat jsem to měl v plánu, leč blesk byl rychlejší...

jojx ještě napsal:

mimochodem existuje nějaká proudová ochrana právě pro telefoní kabely apod? nám to posledně vypálilo zabezpečovací centrálu a to je škoda za 5000 což nepotěší, tak jestli se jde bránit
Existuje. Celou škálu řešení nabízí například firma 2N telekomunikace (http://www.2n.cz/produkty/prislusenstvi/instalacni-material/prepetove-ochrany.html).
Samozřejmě, proti přímému úderu blesku do telefonního vedení tě to neochrání, ale proti běžnému přepětí by mělo.

Co se týče ochrany proti bordelům ze strany elektrorozvodné sítě, taky existují různé prodlužovačky s přepěťovou ochranou, atd. ovšem bez patřičných předstupňů přímo v instalaci domu jsou takové doplňkové ochrany nepříliš účinné a mají zhruba stejný efekt jako několik 5m prodlužovaček zapojených v sobě Smile

Teď by měla následovat logická otázka - když tohle všechno vím, proč se podle toho nechovám... Asi platí princip kovářovy kobyly... Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 1:04 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Tak trochu něco jako rada od babky kořenářky, ale před lety jsme známému ochránili počítač i monitor jednoduchým uzlem na kabelu. Když to k nim do baráku praštilo, kabel se v uzlu přepálil a počítač zůstal v pohodě. Ale přeci jen je jistější povytahat ze zásuvek vše, co se dá.


jojo fintu s uzlem znám Smile myslel jsem jestli už neexistuje nějaké vědečtější řešení Smile
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 12:46 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Tak trochu něco jako rada od babky kořenářky, ale před lety jsme známému ochránili počítač i monitor jednoduchým uzlem na kabelu. Když to k nim do baráku praštilo, kabel se v uzlu přepálil a počítač zůstal v pohodě. Ale přeci jen je jistější povytahat ze zásuvek vše, co se dá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 11:46 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Jak mám bouřku rád, tak mě teď dost naštvala. Aby to odnesl fungl nový Gigabitový switch a ještě navrch ADSL modem, to už je trochu moc Brick wall


mimochodem existuje nějaká proudová ochrana právě pro telefoní kabely apod? nám to posledně vypálilo zabezpečovací centrálu a to je škoda za 5000 což nepotěší, tak jestli se jde bránit
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 11:44 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Jak mám bouřku rád, tak mě teď dost naštvala. Aby to odnesl fungl nový Gigabitový switch a ještě navrch ADSL modem, to už je trochu moc Brick wall


máš to vytahat ze zásuvek a vyrazit ven Smile
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 27, 2007 10:54 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Jak mám bouřku rád, tak mě teď dost naštvala. Aby to odnesl fungl nový Gigabitový switch a ještě navrch ADSL modem, to už je trochu moc Brick wall
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so květen 26, 2007 11:52 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Dlouho očekávané vyhrocení situace na Ukrajině právě nastalo... Tisíce vojáků loajální prozápadnímu prezidentovi se vydalo na pochod na Kyjev.

Doufám, že všichni politici zůstanou v klidu. Může to dost ohrozit dobré vztahy EU s Ruskem... Bohužel... Všichni známe Putina... Je schopen vystal proruskému premierovi pomoc a to by mohlo v zápětí vyvolat reakci EU, jenž by pomohla prezidentovi... A jsme tam, kde jsme byli... Doufám, že tenhle scénař nenastane a vše se uklidní...

Copak nemá Evropa dost problému? Musí si přidělávat problémy mezi sebou? To se starý kontinent nikdy nepoučí? Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 25, 2007 4:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Grrrrrrr Citovat

bright napsal:
Waky napsal:
Rasista se ze mě nestane, ale momentálně mám vztek. Evil or Very Mad


V tomhle stavu by ses měla vyhejbat všem předmětům s ostrými hranami a špičatými konci. Wink

PS: Jaká pokuta, jaký přestupkový řízení? Když jsi nahlásila na policii krádež, tak s tebou přece nemůžou jednat jako s někým, kdo OP sám ztrácí, ne? Musíš se těm referentskejm fašistkám postavit! Evil or Very Mad


No já jsem v šoku, že tě vůbec za něco takovýho můžou trestat. Spíš by se ti měli ještě omluvit, že nedokážou zajistit, aby ti nikdo nic neukradl... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 25, 2007 2:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Grrrrrrr Citovat

Waky napsal:
Rasista se ze mě nestane, ale momentálně mám vztek. Evil or Very Mad


V tomhle stavu by ses měla vyhejbat všem předmětům s ostrými hranami a špičatými konci. Wink

PS: Jaká pokuta, jaký přestupkový řízení? Když jsi nahlásila na policii krádež, tak s tebou přece nemůžou jednat jako s někým, kdo OP sám ztrácí, ne? Musíš se těm referentskejm fašistkám postavit! Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 25, 2007 2:36 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Grrrrrrr Citovat

Tak dneska si tak jedu do práce v narvaným autobuse (narvanej je vždycky), visím za jednu ruku a stojím na jedný noze, a když se z toho autobusu vysoukám, vidím pootevřenou kabelku - a ejhle, pouzdro s dokladama je v čudu.
Naštěstí jsem tam neměla žádný peníze, ale platební karty a občanku ano. Těm mizerům budou ty věci úplně na nic, protože u karet samozřejmě nebyl PIN - nanejvýš střelit občanku ilegálním východním cizincům bez povolení k pobytu.
Takže celodenní zábava s blokací občanky a těch karet.
Jelikož mě už takhle okradli někdy před dvěma rokama, tak na mě ta paní u přepážky dělala zlé obličeje, že příště už půjdu na přestupkovou komisi, protože neustále něco ztrácím. (A já už se připravuju psychicky na to, že tam asi nakonec půjdu, protože asi nedokážu v těhle podmínkách ohlídat, aby se mi nějaký šikovný člověk trochu neporozhlídnul v kabelce).
Chápu, že na to OP by si měl člověk dávat pozor, ale z okna je nevyhazuju...
Nakonec Pidivajzlíka nikdo na projednání jeho přestupků nepozval (už je to dva roky a nic) a půjdu tam já - když si tak dovoluju a jezdím tím autobusem v pondělí, v úterý, a jako by to nestačilo, tak taky ve středu, a dokonce i ve čtvrtek a v pátek. A každý týden.
Celá ta sranda mě stála den dovolené, bolavou hlavu jak pátrací balon a bude to stát tak litr (blokace karet, pokuta za OP, fotky, nekonečné telefony....).
.....
Navzdory svému antirasismu mám důvodné podezření, že to byli snědší spoluobčané - stáli nade mnou a furt tam šachovali s nějakejma bundama, které si nesli v ruce - asi, aby na ně nebylo vidět.
Je fakt, že tohle je stinnější stránka republiky Žižkov.
.....
Rasista se ze mě nestane, ale momentálně mám vztek. Evil or Very Mad
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 24, 2007 5:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Ze všech stran jsem slýchával a slýchám, že buzní svět je na ho*no - všichni se vzájemně pomlouvají, přetvařují, zahýbají si a spí s každým. Doposud jsem neměl příležitost to poznat, ale když to vidím na vlastní oči, tak mě to štve ještě mnohem víc, než jsem si myslel. Nechápu, jak se lidi, o kterých jsem si vytvořil nějaký obrázek, mohou chovat tak, jak se chovají.


Dávám ti za pravdu v tom, že lidi, kteří se tak chovaj, bez ohledu na to, jestli to před ostatními skrývaj nebo ne, jsou fakt nechutní. Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 24, 2007 5:17 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Vstávam za dvě hodiny, za tři roky, co jsem na vejšce, jsem na žádnou zkoušku nešel tak dutej jako tentokrát a ještě k tomu je mi nějak podivně... Asi jsem ty prošlý piniový oříšky, co jsem před chvílí našel ve špajzi, fakt jíst neměl... Confused
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 23, 2007 10:33 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
aby si ti, kteří mě považují za potměšilého ironika

Hrdě se k tomu hlásím. Cool

To mi připomnělo Tomášova slova:
citace:
Když si něco špitáte v zákulisí, nemá cenu to pak přenášet na jeviště.

Wink
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne čt květen 24, 2007 11:52 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 23, 2007 9:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
P.S.: Taková délka textu?!? Nechutné. Navíc to nemá pointu, spád, děj negraduje ani nepřichází s ničím novátorským.


Myslím že byl novátorský...

Tohle mi přišlo velmi dobře napsané (aby si ti, kteří mě považují za potměšilého ironika s kamenným srdcem, nepřišli na své, čestně prohlašuji, že se mi líbí forma sdělení bez ohledu na obsah, a vůbec, že to myslím upřímně):
Tomáš napsal:
Osobně a nezaujatě bych délku vztahu mezi Tomášem a Martinem viděl na pár dní. Ruku na srdce, ti dva jsou na první pohled rozdílní lidé s odlišným pohledem na svět, což je jasně patrné z jejich příspěvků. Evidedentně tam tedy musí jít o fyzickou stránku, takže je jasné, že to dlouhého trvání mít nebude. Fakt netuším, co na sobě ti dva viděj....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 23, 2007 9:01 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
P.S.: Taková délka textu?!? Nechutné. Navíc to nemá pointu, spád, děj negraduje ani nepřichází s ničím novátorským...

Zbytečná sebekritika. Docela jsi mi nejdřív zamotal hlavu (často nejdřív čtu příspěvek, a pak až koukám na avatar Very Happy )

Je vůbec důležitý, jak dlouho to bude nebo nebude trvat? Není důležitější, že se spolu teď cítíte dobře? Musela by být změna současného stavu nutně negativem? Já si myslím, že ne. Pokud to čas změní, vše "společné" vezme s sebou do historie a nebudete mít důvod spolu zůstávat, nebude to přeci žádná tragédie. Ale teď bych to vůbec neřešil.

Spíš mě překvapuje, kolik lidí nemá vlastní život dostatečně zajímavý na to, aby si s ním vystačili a nemuseli žít vaším soukromým Smile

---

Něco k tématu příspěvku - včera navečer mě začala bolet levá krční mandle, ráno jsem sotva polykal a ještě se přidala teplota (během dne ještě pálení očí, únava, točila se mi hlava... éé)... doufám, že to nebude víc než zánět nosohltanu (který je v těhle horkách i sám o sobě úžasně příjemný, zvlášť když s tím chodím do práce)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 23, 2007 8:12 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

P.S.: Taková délka textu?!? Nechutné. Navíc to nemá pointu, spád, děj negraduje ani nepřichází s ničím novátorským. Jéžiš, vždyť ta sladkobolnost z toho přímo teče. Zatraceně, některým lidem prostě schází soudnost Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 23, 2007 8:07 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ach jo.

Jsou v životě chvíle, kdy jste zkoušeni. Ta zkouška má prověřit, jací jste, jaké jsou vaše postoje, zda-li si za nimi skutečně stojíte, jaký je váš charakter, vaše hodnoty a názory, jak moc jste ochotni slevit a kde je vaše hranice, co jste ochotni udělat pro to, co chcete, jestli jste schopní udělat správnou věc a hlavně - jestli vůbec víte, co ta správná věc je.

Takových zkoušek je v životě strašně moc, ale ne každá vás hodí do emocionálního kotrmelce a nenechá vás ve víru protichůdných pocitů a přání, v nejistotě. Nakonec vás to přinutí napsat nesmyslný a těžko pochopitelný blábol na fórum, čímžto se omlouvám Wink


K té debatě tady pode mnou - soukromé debaty o tom, jak dlouho nám to s Mertinem vydrží a tak... No, je to vcelku normální, kdyby nešlo o mě, tak bych si taky tipoval Wink
Takhle mi nezbývá, než se pohoršovat nad narážkami, nesmyslnými debatami a nepochopitelných příspěvcích. Když si něco špitáte v zákulisí, nemá cenu to pak přenášet na jeviště.
Maku patří bezesporu mezi ty nejnepravděpodobnější lidi na fóru, s kterýma bych si něco začal. No, stalo se.

Osobně a nezaujatě bych délku vztahu mezi Tomášem a Martinem viděl na pár dní. Ruku na srdce, ti dva jsou na první pohled rozdílní lidé s odlišným pohledem na svět, což je jasně patrné z jejich příspěvků. Evidedentně tam tedy musí jít o fyzickou stránku, takže je jasné, že to dlouhého trvání mít nebude. Fakt netuším, co na sobě ti dva viděj....

No, já do toho vidím trochu víc než obyčejný divák, neboť jsem jedním ze dvou přímých účastníků. Takže vím, že o lidech nevypovídají jejich příspěvky na fóru, že nic nemusí být takové, jaké se to na první poled zdá, a že láska může spojit i dva na první pohled rozdílné lidi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 59 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist