Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Pražské srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 114, 115, 116  Další

po květen 14, 2007 10:58 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Sraz Citovat

Všichni, kdo máte fotky: pokud budete posílat, vzpomenete si i na mě?

fREDko, bylo to bezva, že jsi přišel, příště musíš povinně přijít zas, ráda se s Tebou budu bavit Very Happy

Tomáši, nápodobně, též mi bylo potěšením jako vždy. Manuelovi to platí rovněž Wink Jestli si Tomáši vzpomeneš, mohl bys mi poslat tu fotku, máš-li ji?

Maku, optimismus z Tebe jen dýchal, to jsem ráda, že už se zase stavíš k životu z té lepší stránky. Těší mě i výměna Tvého obrázku a citátu pod čarou.

TXB, odkazy jsem zatím nestihla zkoušet, takže nevím, jestli se do toho znova zamotám nebo ne Wink

jojx: Já blb jsem si Tě nespojila s nickem, takže jsem netušila, žes to byl Ty. Jinak bych se k Tobě asi snažila nějak víc hlásit.

Brighte, ráda jsem Tě viděla a děkuju za nedělní zprávy napřed. Jsem nezdvořák a nedokázala jsem ani poděkovat, takže dodatečně.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 14, 2007 10:42 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Martinova neúčast Citovat

Martin napsal:
Hele všichni strašně se omlouvám, ale asi jak se změnil tlak, tak se mi zase ozvala ta naražená páteř, takže sem se na to fakt necejtil...a po dithiadenu sem spal jak zabitej, takže sem neslyšel ani ten telefon...

No takže doufám, že příští bude v rozumné době co nejdřív. Razz

Tak to Tě jediné omlouvá, chtěla jsem Ti dát obrovskej černej puntík přes celou stránku Laughing
Tvoje absence byla jediná nepříjemná věc na srazu.
Jestli Ti ve snu zvonilo v uších, pak proto, že jsem o Tobě pořád mluvila a sháněla se po Tobě.
Bude Ti odpuštěno jen pod podmínkou, že dorazíš příště.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 6:44 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

s pamatovanim mam taky znacne problemy, jen u par jedincu se mi povedl zafixovat si jejich jmena/nicky do meho hladkeho mozku Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 5:04 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Vodafone: obávám se, že jsem velmi zbaběle prchl a neúčastnil se debaty o metru a tramvajích, leč pevně doufám, že svou absencí jsem přispěl k sofistikovanější debatě Smile
No mrzelo mě trochu, že jsem tam byl za jediného člena dopravní skupinky. Opravdu jsem se snažil o tramvajích nezačínat, ale na položenou otázku se nedalo neodpovědět... Very Happy

No a cestou domů jsem pěkně doplatil na svou úctu k pravidlům, to když jsem na Karlově náměstí při přestupu z tramvaje na autobus nepoužil silnici, jako všichni ostatní, ale poctivě šel podchodem, za což se mi autobus odvděčil tím, že mi ujel. Rozhodl jsem se, že tam nebudu 30 minut stát a radši jsem se vydal pěšky. Poprvě v životě jsem se vydal vzhůru zahradou Kinských, po tmě. To byl pro mě docela bobřík odvahy (taky jsem strašpytel). Naštěstí nakonec vše dobře dopadlo.

Jsem rád že jsem vás všechy poznal a těším se na další akce. (Nečekejte ale, že si vás budu pamatovat Very Happy)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 5:03 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Škoda, že se mi to krylo s tim Brnem, tak se nedalo nic dělat. Mně i Kubovi to bylo líto, že jsme se nemohli ukázat. Doufám, že mi někdo pošle nějaký fotky Smile.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 12:01 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Nikom = strašpytel Citovat

TXB napsal:
Nikom napsal:
btw. TXB nebál ses na tom Hlaváku? já se tam teda bojím i přes den a představa, že bych tam musel být 2 hodiny v noci... no radši ani nebudu říkat, co to se mnou dělá... Confused

Ne, bylo to v pohodě jak na hlaváku, tak v parku před. Všechny lavičky byly plný spících bezdomovců, takže to jen vzdáleně připomínalo takový specifický hřbitov Laughing


Což je mnohem hezčí obrázek, než hlavní nádraží ve dne Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 11:55 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Nikom = strašpytel Citovat

TXB napsal:
Nikom napsal:
btw. TXB nebál ses na tom Hlaváku? já se tam teda bojím i přes den a představa, že bych tam musel být 2 hodiny v noci... no radši ani nebudu říkat, co to se mnou dělá... Confused

Ne, bylo to v pohodě jak na hlaváku, tak v parku před. Všechny lavičky byly plný spících bezdomovců, takže to jen vzdáleně připomínalo takový specifický hřbitov Laughing


Jako ozdůbky na na stromečku...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 8:56 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Nikom = strašpytel Citovat

Nikom napsal:
btw. TXB nebál ses na tom Hlaváku? já se tam teda bojím i přes den a představa, že bych tam musel být 2 hodiny v noci... no radši ani nebudu říkat, co to se mnou dělá... Confused

Ne, bylo to v pohodě jak na hlaváku, tak v parku před. Všechny lavičky byly plný spících bezdomovců, takže to jen vzdáleně připomínalo takový specifický hřbitov Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 2:49 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:


Jojx: promiň promiň promiň, mám strašné výčitky, že jsme tě zatáhli zpátky a opět se ti moc nevěnovali... Sad Každopádně moc rád jsem tě poznal, jsi velmi milý a máš pěkný tričko Very Happy Jenom když se teď podívám na tvé příspěvky, chybí mi ten oslík..



naprosto není třeba se omlouvat, protože disponuju zbytky vlastní vůle a kdybych nechtěl jít zpátky, nešel bych (byli jste sice dva, ale já jsem vyšší váhová kategorie Wink )

hodnocení "milý" je mi po chuti, zdá se, že jsem svou vtěrnost zakryl celkem dobře Smile

oslík je tam pořád Very Happy


No a celkově jsem přes ten zadumaný závěr odcházel v povznesené náladě kroky uvolněnými a nadnášen zažitým alkoholem i atmosférou. Za zpěvu Diany Krall jsem překonal značné vzdálenosti a hrál na schovávanou s Náměstím míru (vyhrálo) ale potkal jsem cestou řeku (o co je to jednodušší než v Plzni) a věda že Příbram je proti proudu dorazil jsem domů už kolem 17.00 (odkud jsem po hodině vyrážel zas do hospody)

PS: tričko mi před chvílí polili pivem, ale přežilo už leccos, tak ho třeba na příští sraz zas obleču
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 2:36 am
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Manuel de Falla > no, popravde normalne (teda driv) nebyvam (nebyval jsem). Nekterym to prislo...hm, ze jsem jeden z tech, co si o sobe mysli, ze jsou velka hvezda, co zi v zadnem pripade nemyslim, tak se mi asi vytvoril nejaky psychicky blok.

Nokin > chvilku jsme se prochazeli (hledali kam jit) a nakonec na chvili 0te patro valentyna.

Nikom > myslim ze do pardubic se jezdi z masarny...i kdyz tam to je mozna jeste horsi...ja osobne ale nemam zadne problemy/zkusenosti a to jsem mel tu cest byt na obou nadrazich po pulnoci...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 1:27 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Nikom = strašpytel Citovat

Manuel de Falla napsal:

Nikom: V Praze je bezpečno, zatím k brachiálnímu násilí nikdy nedošlo. Razz


No mě spolehlivě vyděsí i mírný stupeň verbální agresivity... Ale když říkáš...

btw. TXB nebál ses na tom Hlaváku? já se tam teda bojím i přes den a představa, že bych tam musel být 2 hodiny v noci... no radši ani nebudu říkat, co to se mnou dělá... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 12:55 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

To jsem jedinej, kdo nešel vůbec spát? Smile Když nepočítám, že jsem si odpoledne na chvilku zdřímnul, tak jsem vzhůru od pátku od 6:55. Teď se mi ani nechce jít spát, ale nějak se musím do pondělka zase srovnat, takže to balím.

nokin: já jsem čekal dvě hodiny na hlaváku v Praze a ještě jsem měl připravený bonus v podobě výluky, takže jsem si též náramně užil Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 12:51 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Adam: To je nějakej recept na koktejl? Wink

Nikom: V Praze je bezpečno, zatím k brachiálnímu násilí nikdy nedošlo. Razz

fREDka: Tak, poprvé je člověk trochu zaraženej, ale ono se to opravdu podá. Vlastně by bylo dost divný, kdyby to tak nebylo.

... samozřejmě, že jsem celej den prospal a na učení ani nesáh. To bude prů.er! Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 12:50 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jsem rád, že jsem se zúčastnil a zase Vás viděl. Cool
Kam jste pokračovali a v kolik jste skončili?

Měl jsem zůstat až dokonce a jet ráno, protože mi ,,skvělé,, České dráhy připravily nemilé překvapení v podobě neplánovaného tříhodinového čekání na vlak v Pardubkách (které jsem tak prochodil křížem, krážem) a postel mě viděla až v šest ráno. Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 12:35 am
Autor Zpráva
Fenixik
tester


Založen: 11.5.2007
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Laughing Hihi,kucí vy jste srandofní a to se mi líbí.
Kdy asi bude nějakej"srazík"bo jak se to"organizuje"v Praze?
Ale asi bych se styděl,takže nefím.. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 11:12 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

fREDka: nikdo nikomu neodovoluje nebo nezakazuje, jestli má nebo nemá přijít - každého vždy rádi vidíme. A co se komunikativnosti týká - první dva srazy (první byl dokonce několikadenní) jsem krom uvítání a rozloučení zcela promlčel a na dalších to nebylo o moc lepší, jen jsem to začal ve většině případů kompenzovat nonverbální komunikací, která je mi mnohem bližší Wink

Takže s kým se budeš/chceš/nebudeš/nechceš bavit je čistě tvoje věc. Sám za sebe můžu říct, že tě rád opět uvidím Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 10:58 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Tomáš > ale jasne ze se mi tam libilo, az na drobnost, ze mi bylo par hodin blbe, ale toho se mi povedlo nakonec zbavit taktickym odpocnikem (ktery malem skoncil taktickym vyvrhovanim). Naladu jsi mi tam zvedl hlavne ty, maku a samozrejme Waky, se kterou jsem tam toho propovidal asi nejvic a nakonec bright, ze... No, vzhledem k tomu, ze jsem mel z celeho srazu zdaleka nejdelsi vlasy, jsem si trosicku pripadal, ze tam nepatrim. Vetsinu casu jsem travil rozborem osobnosti vetsiny ucastniku. A mimochodem, to slovo, na ktere jsem si nemohl vzpomenout je temperament, to jsem mel na mysli.

all > priste bych urcite dorazim, jestli nekdo nema neco proti, jestli ano, rad vyslechnu, jestli ne, tim lepe... Vim ze jsem asi nebyl moc komunikativni, ale precejenom jsem tam nikoho neznal a nikdo si me nejak extremne nevsimal... obcas nekdo, komu uz to prislo blbe, za cos dekuju. I za diskuzi o grafickych kartach!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 10:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hele všichni strašně se omlouvám, ale asi jak se změnil tlak, tak se mi zase ozvala ta naražená páteř, takže sem se na to fakt necejtil...a po dithiadenu sem spal jak zabitej, takže sem neslyšel ani ten telefon...

No takže doufám, že příští bude v rozumné době co nejdřív. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 10:31 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bezvadný a v mnoha ohledech zajímavý sraz, na kterém sice chyběli někteří staří známí, ale nováčci to vykompenzovali.

Sergej: díky za vyfocení některých obzvláště pikantních scén, obávám se, že dotyčný bude mít co dělat přesvědčit tě, aby ses zbavil autorských práv Wink

Bright: jsem rád, žes nakonec nepřišel zkrátka, jenom budeš mít asi hodně práce s přesvědčováním Sergeje, aby se vzdal autorských práv Very Happy Jinak díky moc za filmy, neodolal jsem a pustil si kousek AGM a hned po prvních vteřinách si to naprosto zamiloval!

fREDka: pevně věřím, že se ti sraz líbil, a že ti zvedl náladu!

Jojx: promiň promiň promiň, mám strašné výčitky, že jsme tě zatáhli zpátky a opět se ti moc nevěnovali... Sad Každopádně moc rád jsem tě poznal, jsi velmi milý a máš pěkný tričko Very Happy Jenom když se teď podívám na tvé příspěvky, chybí mi ten oslík..

Vodafone: obávám se, že jsem velmi zbaběle prchl a neúčastnil se debaty o metru a tramvajích, leč pevně doufám, že svou absencí jsem přispěl k sofistikovanější debatě Smile

Adam: Daniel Jackson je nejlepší, ale plukovník Carterová taky dobrá... Tak tos mě velmi mile překvapil, myslel jsem, že jsem jediný úchyl, který to sleduje Very Happy Kéž by už bylo pondělí...

Nokin: Sakra, opět jsem tě propásl, na druhou stranu - co sraz, to nová informace o tobě, ale příště si už vážně normálně popovídáme!

Manuel: hodně štěstí se zákoníkem práce (nemýlím-li se?), jsem rád, žes přišel, kdyby dorazil i Stonerock, mohli jsme si celá čtyřka zavzpomínat na to dusno ve vlaku Wink

Maku: velmi milé překvapení večera Wink

Waky: jako vždy mi bylo nesmírným potěšením!

TXB: nějak jsme se k sobě nedostali, tak snad příště...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 8:12 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Velmi dobrá akcička. Přes chaotičtější začátek, na kterém bylo pozitivní zjištění, že v the Saints dělá honilek Laughing . Vojta dodržel slovo o tom, že bude mlčet jako hrob o tom, že dorazím a v konečném výsledku vlatně nikdo nebyl překvapený, že mě vidí Laughing

Hlavně jsem hrozně rád, že jsem tam potkal jednu osúbku jménem Tomáš, kterou mám hrozně moc rád. Vůbec sem nečekal, že by něco takového mohlo přijít... o to je to celé mnohem hezčí.

MTMMMMMMMMMMMR Holoubku Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 6:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Málem ve rvačce Citovat

jojx napsal:
TXB napsal:
sergej sudoplatov, ne únor 25, 2007 napsal:
Tak jsme měli my tři (já, TXB a Manuel) okořeněný návrat domů neobvyklým zážitkem. Šli jsme pěšky podjezdem tramvaje u Bulhara a proti nám šli dva zjevně ožralí týpkové (asi tak našeho věku) a začali na nás křičet že je tu zákaz vstupu a že zavolají policii. Tak jsme je nevšímavě minuli a oni na nás začali křičet že sme zasraný buzeranti a tak. Tak sem na ně několikrát zvednul prostředníček a začali křičet eště víc. Obrátili a chvíli se motali za velkého křiku za náma a my si jich dále nevšímali, až na mých pár gest. Nakonec to vzdali, protože byli tak namol, že kdyby sme začali utíkat, tak oni by po pár krocích asi hodili pochopa a kdyby se chtěli rvát tak by do nic hstačilo ťuknout a hodili by ho taky.

Dnes ráno se mi se Sergejem stalo prakticky totéž, jen to zašlo trochu dál. Dva týpci, opět nalitý, jeden agresivní, druhej se ho snažil nepříliš úspěšně krotit... Chvíli jen něco nadával, když jsme si ho nevšímali, rozeběhnul se za náma a snažil se na nás... zaútočit(?) Nebylo to nic hroznýho (alespoň na mě to nezanechalo žádné náseldky - byl zřejmě nalitej poněkud víc, než se zprvu zdálo) a než se dostal k něčemu dalšímu, přiběhl ten druhý a začal ho brzdit. Moc dlouho ho ale neudržel, takže se to ještě celé asi dvakrát opakovalo. Nakonec někam zmizeli...

Seběhlo se to docela rychle a než mi došlo, že ten druhý se ani rvát nechce a že to ani nehraje (myslel jsem, že měli chuť někoho postrašit a hrajou si na hodnýho a zlýho), byli oba pryč

Asi si příště budu muset přibalit nějaký nástroj na zastrašení opilých individuí Rolling Eyes


jako zastánce trpělivého vysvětlování si myslím, že jste jim měli dát přes hubu Evil or Very Mad


A pak se mám v Praze cítit bezpečný...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 6:34 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Málem ve rvačce Citovat

TXB napsal:
sergej sudoplatov, ne únor 25, 2007 napsal:
Tak jsme měli my tři (já, TXB a Manuel) okořeněný návrat domů neobvyklým zážitkem. Šli jsme pěšky podjezdem tramvaje u Bulhara a proti nám šli dva zjevně ožralí týpkové (asi tak našeho věku) a začali na nás křičet že je tu zákaz vstupu a že zavolají policii. Tak jsme je nevšímavě minuli a oni na nás začali křičet že sme zasraný buzeranti a tak. Tak sem na ně několikrát zvednul prostředníček a začali křičet eště víc. Obrátili a chvíli se motali za velkého křiku za náma a my si jich dále nevšímali, až na mých pár gest. Nakonec to vzdali, protože byli tak namol, že kdyby sme začali utíkat, tak oni by po pár krocích asi hodili pochopa a kdyby se chtěli rvát tak by do nic hstačilo ťuknout a hodili by ho taky.

Dnes ráno se mi se Sergejem stalo prakticky totéž, jen to zašlo trochu dál. Dva týpci, opět nalitý, jeden agresivní, druhej se ho snažil nepříliš úspěšně krotit... Chvíli jen něco nadával, když jsme si ho nevšímali, rozeběhnul se za náma a snažil se na nás... zaútočit(?) Nebylo to nic hroznýho (alespoň na mě to nezanechalo žádné náseldky - byl zřejmě nalitej poněkud víc, než se zprvu zdálo) a než se dostal k něčemu dalšímu, přiběhl ten druhý a začal ho brzdit. Moc dlouho ho ale neudržel, takže se to ještě celé asi dvakrát opakovalo. Nakonec někam zmizeli...

Seběhlo se to docela rychle a než mi došlo, že ten druhý se ani rvát nechce a že to ani nehraje (myslel jsem, že měli chuť někoho postrašit a hrajou si na hodnýho a zlýho), byli oba pryč

Asi si příště budu muset přibalit nějaký nástroj na zastrašení opilých individuí Rolling Eyes


jako zastánce trpělivého vysvětlování si myslím, že jste jim měli dát přes hubu Evil or Very Mad
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 5:09 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to jojx Citovat

Adam napsal:
Plním rest:

anilin + kyselina sírová -> fenylamoniumhydrogensulfát (pomlčky, závorky a mezery u aminiových solí jsou mi záhadou, tak to ignoruju všechno)


je mi líp Confused
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 5:08 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Fenixik napsal:

Do tý doby se omlouvám dyžtak..
kdybych byl ňák neohrabanej..
proti zdejším zvyklostem
a kultuře.


přijď na sraz a neohrabanej neodejdeš Laughing
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 4:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to jojx Citovat

Plním rest:

anilin + kyselina sírová -> fenylamoniumhydrogensulfát (pomlčky, závorky a mezery u amoniových solí jsou mi záhadou, tak to ignoruju všechno)


Naposledy upravil Adam dne so květen 12, 2007 5:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 10:26 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Málem ve rvačce Citovat

sergej sudoplatov, ne únor 25, 2007 napsal:
Tak jsme měli my tři (já, TXB a Manuel) okořeněný návrat domů neobvyklým zážitkem. Šli jsme pěšky podjezdem tramvaje u Bulhara a proti nám šli dva zjevně ožralí týpkové (asi tak našeho věku) a začali na nás křičet že je tu zákaz vstupu a že zavolají policii. Tak jsme je nevšímavě minuli a oni na nás začali křičet že sme zasraný buzeranti a tak. Tak sem na ně několikrát zvednul prostředníček a začali křičet eště víc. Obrátili a chvíli se motali za velkého křiku za náma a my si jich dále nevšímali, až na mých pár gest. Nakonec to vzdali, protože byli tak namol, že kdyby sme začali utíkat, tak oni by po pár krocích asi hodili pochopa a kdyby se chtěli rvát tak by do nic hstačilo ťuknout a hodili by ho taky.

Dnes ráno se mi se Sergejem stalo prakticky totéž, jen to zašlo trochu dál. Dva týpci, opět nalitý, jeden agresivní, druhej se ho snažil nepříliš úspěšně krotit... Chvíli jen něco nadával, když jsme si ho nevšímali, rozeběhnul se za náma a snažil se na nás... zaútočit(?) Nebylo to nic hroznýho (alespoň na mě to nezanechalo žádné náseldky - byl zřejmě nalitej poněkud víc, než se zprvu zdálo) a než se dostal k něčemu dalšímu, přiběhl ten druhý a začal ho brzdit. Moc dlouho ho ale neudržel, takže se to ještě celé asi dvakrát opakovalo. Nakonec někam zmizeli...

Seběhlo se to docela rychle a než mi došlo, že ten druhý se ani rvát nechce a že to ani nehraje (myslel jsem, že měli chuť někoho postrašit a hrajou si na hodnýho a zlýho), byli oba pryč

Asi si příště budu muset přibalit nějaký nástroj na zastrašení opilých individuí Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 12, 2007 12:34 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Fenixik napsal:
No snad časem se ňák zorientuju.
Do tý doby se omlouvám dyžtak..
kdybych byl ňák neohrabanej..
proti zdejším zvyklostem
a kultuře.


Jediné zvyklosti a kultura tady jsou, že zvyklosti a kultura neexistujou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2007 7:11 pm
Autor Zpráva
Fenixik
tester


Založen: 11.5.2007
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

weint_vor_lachen Rolling Eyes
No to je přesně o čem jsem psal..Jako tím někdo"normální"na seznámení(všimněte si,prosím,že to bylo v uvozovkách)..jsem nemyslel hetero,nýbrž pročež protež.."použitelnýho" Laughing prcka pro třebas skamarádění bo ták.Ne jen krafala co nikdy nevyleze zpoza písmenek Embarassed Very Happy
Ale proti tomu taky nic nemám,v poho Anxious
Jako nějak se ani nevyznám v tom popísání tady safra Confused Rolling Eyes
No snad časem se ňák zorientuju.
Do tý doby se omlouvám dyžtak..
kdybych byl ňák neohrabanej..
proti zdejším zvyklostem
a kultuře.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2007 5:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
hele, mluvte za sebe! Já už bych snad seznamoval i s figurínou ve výloze Sad


To už jsi tak zoufalej? Confused


no taková figurína má spoustu výhod, můžeš do ní hučet co chceš, na uvítanou jí mužeš třeba podat ruku (pokud jí upadla) neuteče před tebou atd...

navíc figuríny asi leccos viděly a jsou nevymluvený a taky maj ideální míry,
no prostě docela fajn společnost Wink


ale jsou tak trochu tvrdý a nespolupracující, ne? Wink


nebyl bych tak kategorický, jenom natvrdlé, ale když něco vyprávíme obvykle s tím u posluchačů počítáme Embarassed


Jsou momenty v životě lidským, kdy je nějaká (zejména nonverbalní) odezva celkem žádoucí. Wink


to je pravda, nepřemýšlel jsem o všech alternativách, pro které mívá člověk chuť se seznamovat Very Happy


z5 k Adamovi: myslíš, že by se chtěl seznamovat s figurínama kvůli pokecu? Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 11, 2007 5:21 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
jojx napsal:
bright napsal:
jojx napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
hele, mluvte za sebe! Já už bych snad seznamoval i s figurínou ve výloze Sad


To už jsi tak zoufalej? Confused


no taková figurína má spoustu výhod, můžeš do ní hučet co chceš, na uvítanou jí mužeš třeba podat ruku (pokud jí upadla) neuteče před tebou atd...

navíc figuríny asi leccos viděly a jsou nevymluvený a taky maj ideální míry,
no prostě docela fajn společnost Wink


ale jsou tak trochu tvrdý a nespolupracující, ne? Wink


nebyl bych tak kategorický, jenom natvrdlé, ale když něco vyprávíme obvykle s tím u posluchačů počítáme Embarassed


Jsou momenty v životě lidským, kdy je nějaká (zejména nonverbalní) odezva celkem žádoucí. Wink


to je pravda, nepřemýšlel jsem o všech alternativách, pro které mívá člověk chuť se seznamovat Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 114, 115, 116  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 73 z 116
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 114, 115, 116  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist