Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Mé povolání pro mě znamená více než Ty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

 
Řešil jsi již někdy dilema. Partner nebo povolání(studium)?
Ano
61%
 61%  [ 8 ]
Ne
23%
 23%  [ 3 ]
Nevzpomínám si
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13
      Na začátek stránky  

čt říjen 27, 2005 10:15 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: a se poznat pan pravy podle kouriciho se hrnku s cokoladou Citovat

No to neviem, ale vies presne povedat ci ta miluje alebo nie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 24, 2005 8:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Romantika Citovat

Jeee s tou cokoladou to je krasne. Bylo yb bezva kdyby smejici se klucina cekal u zastavky. S cokoladou a pak jsme sli spolu. Povidali si, a treba i mlceli. Rozhoduji se po skole, ze bych zkusil pracovat v zahranici jako vychovatel v jejich obdobe ustavu pro mentalne postizene:-) proto se ptam. Neni snadne naladit pro me podobne ladeneho partnera. Jsite to vsak jde..Preci jen diky druhu studia a zajmmum je to celkem specificke..Smile) Da se poznat pan pravy podle kouriciho s ehrnku s cokoladou a usmevu?? Smile Embarassed ?????
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 20, 2005 8:12 am
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Re: Libor Citovat

Vyjadrim sa k dvom zalezitostiam. Najprv vztah a praca. Jednoznacne praca. Ani si neviem predstavit opak to proste nejde. Co ked ten clovek sa namna vykasle po roku a ja ostanem s ubohou karierou. Co sa tyka prace na smeny tak to som zazil v poslednom vztahu uplne v pohode sa to da zvladat. A to sme spolu nebyvali. Ked robi dennu tak spolu travime cely den. Ked nocnu ta bola najtazsia tak sme boli spolu iba cez den. V priapde poobednej som ho vzdy cakal na zastavke ked pride domov z prace s horucou cokoladou a stravili sme spolu celu noc. Da sa to krasne spojit dohromady len to chce trochu vole. Inak nema to potom ten stereotip. Co je dobreee.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prace na smeny a partnerstvi Citovat

Co tema prace an smeny a partnersky vztah. Vzdal by si se sveho povolani treba v nemocnici nebo ustavu? Myslis si, ze lze skloubit partnerstvi a praci na smeny?Smile)??
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 02, 2005 1:25 am
Autor Zpráva
Proč ne
Anonymní





Předmět: Citovat

Proc by bylo v neporadku. Oba mate sve zajmy, treba i podobne studium. Mate se radi, mozna vztah bude i zivotni. Pokud navic spolu sdilite sve studium a zajem tak to nemusi byt na skodu:-)) AJ bych tak erad partnera z oboru Smile
 
      Na začátek stránky  

so říjen 01, 2005 9:36 pm
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: ani náhodou... Citovat

Já si nedovedu představit situaci, kdy bych dal přednost příteli před školou (dělám docela težkou školu).
Vždycky říkám, že na prvním místě mám školu a pak dlouho nic. I když přiznávám, že to byl jeden z důvodů, proč se mi rozpadl minulý vztah... Ten současný je lepší a můj přítel mi tento postoj toleruje (ostatně s tou školou je na tom stejně Wink ).
Myslíte že je to nějak v nepořádku Question Question Question
 
      Na začátek stránky  

pá září 30, 2005 8:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NEjvetsi sranda je, ze ja mam s klienty celkem silne emocni vazby. To ani nejde jinak, kdyz s nimi travis cele dny. Pak vsak jdes domu a potrebuejs vypnout. Nebrat si ty intenzivni vztahy osobne. A mit potom klid, pratelstvi, partnera..Smile Ale pak zase se strasne tesim na klienty... Uvidime, treba az dostuduji bude to jine. Ted to vnimam takhle... Nechci delat neco jineho., nechci tohle vymenit za cosi co byva plne podminek. Vsak uvidime kdo bude tim muzem meho zivota.Taka to ej pro dnesek konec teoretickeho rozpytvavani:-) Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 30, 2005 8:10 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Myslel jsem si strasne dlouhou dobu, ze ten jediny a pravy bude mit me srdce. Stalo se vsak to, ze jsem se zasahem Vesmiru dostal k mentalne postizenym. Do chraneneho bydleni, pri studiu s nimi pracuji v krouzcich. A najednou zjistuji, ze je pro me velmi dulezity nejen osobni zivot.Ze bych nechtel dale zit bez pracovniho zivota. Bez opravdove lasky, i opravdoveho vzteku. Bez kazdoddennich krucku a pedagogickeho vedeni. Mit domov a kam prijit je krasne. Presto si nedovedu predstavit, ze by treba pro partnera, pro pohodlny zivot obetoval sve povolani. Delal jsem to. Ale nyni jsem zjistil, ze nic jineho neumim. Stale se ve skoel dozvidam nove veci, zraji a mam pred sebou jeste hodne prace na sobe. Presto nechci zit bez mentalne postizenych... Chtel jsem to take klukum rikat. Nyni vsak jsem v takovem stadiu, ze bud prijde partner,kteremu se budu libit i s mym povolanim. S mymi zajmy a city, ktere intenzivne patri nyni pratelum a klientum. Bez osobniho zivota bych pracovne brzy vyhorel. Jsem ochotny si se slzickami priznat, ze jsou veci do, kterych bych nesel. A jednou z toho je obetovat svuj nejvetsi konicek, kterym ej povolani pro lakavy vztah. Protoze bez tohoto povolani bych nebyl ani vtom vztahu cely. Rikam si partner prijde, mozna z oboru. A kdyz ne tak to bude bolet, ale studuji, abych mel tu nejbajecnejsi praci pod sluncem. Ktera hodne bere, ale lidsky me strasne moc dava. Dekuji za to Vesmiru. Je mozne, ze behem zrani se to zmeni. Preci jen je me teprve 23. Mohou byt veci dale jake jsou, ale take nemusi.Vsak znam kolegy(spise kolegine), jejichz pracovni zivot je bajecny a ten osobni za tim casto pokulhava. Muze to prijit i u me kdo vi. Kolikrat si rikam, ze by bylo resenim potkat kluka, ktery s epohybuje v podobne oblasti. My pratele jsou z vetsi casti specialni pedagogove nebo religioniste:-) Smile Cool Dekuji za Vase nazory, zatim sjou vsechny shodne. Bude nejaky, ktery preferuje momentalne povolani?? Smile At je to tu pestre Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 30, 2005 6:06 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já tohle řešil kdysi taky.. ještě v dobách ambicí stát se hudební hvězdou:-) Muzika byla No.1, otevřeně jsem to klukům, se kterýma jsem chodil říkal a je mi líto, že jim to ubližovalo. Logicky a pochopitelně. Sjovi práci mám rád, bez zájmů bych se neobešel, ale bez partnera už vůbec ne. Prostě láska a spokojenost v týhle oblasti je alfa-omega šťastnýho bytí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 30, 2005 4:50 pm
Autor Zpráva
narg
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha - Jižní město

Předmět: Citovat

U každého to je asi jiné - týká se to žebříčku jeho hodnot... U mě je na prvním místě můj osobní život a můj partner a pro tohle jsem ochoten klidně obětovat svoje zaměsnání, protože si myslím, že není nic lepšího než mít krásný, spokojený a hezký život se svým partnerem Very Happy
(P.s: Pracuji jako programátor a i kdybych dělal ředitěle zeměkoule tak by se můj názor nezměnil Very Happy)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 29, 2005 1:31 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mé povolání pro mě znamená více než Ty Citovat

Má práce(mé povolání) pro mě znamená(znamenalo) více než můj partner. Co Ty na to? Kdyby sis mel vybrat povolani nebo partnera? Vybral by sis povolani nebo partnera? Jak bys mu to vysvetloval? Je to asi hodne moc o kvalite partnerskeho vztahu i o tom o jake povolani by se jednalo. I tak me to prijde jako zajimave tema
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist