Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Výlety Máš nějaký výlet na, tkerý nezapomeneš?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so prosinec 23, 2006 12:48 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Výlety Citovat

Tomáš napsal:
Na konci letošních prázdnin (v září) jsem vyrazil sám na chalupu a pobíhal v blízkém okolí i po vzdálenějších Šumavských hřebenech. Byla to nádhera- vracel jsem se na místa, kde jsem jako dítě trávil prázdniny, kam jsme s rodiči dělali výlety atd.... Bylo to nostalgické a smutné- vlastně jsem se loučil s dětstvím- na vejšce se už nenosí Confused


Byl jsi na nějakém místě, které bylo pro Tebe obzvlášť významné? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 7:17 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Na konci letošních prázdnin (v září) jsem vyrazil sám na chalupu a pobíhal v blízkém okolí i po vzdálenějších Šumavských hřebenech. Byla to nádhera- vracel jsem se na místa, kde jsem jako dítě trávil prázdniny, kam jsme s rodiči dělali výlety atd.... Bylo to nostalgické a smutné- vlastně jsem se loučil s dětstvím- na vejšce se už nenosí Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Máš nějaký výlet na, tkerý nezapomeneš? Citovat

Libor napsal:
Já mám několik výletů v hluboké paměti. Z dězství, ať již těch k hradům kd bylo zavřeno. Nebo i nádhernýc. Třeba parníkem. Nebo i s kluky Wink

A ty?

Taky mám v paměti několik výletů na které nezapomenu, které se prostě nedají vymazat. A i u mě jsou všechny tyto výlety z dětství a nebo dospívání, když mě bylo tak mezi 13 a 18 roky... Je zajímavé že ačkoliv je to už přes 30 let, tak některé okamžiky, zážitky z těchto výlětů si pamatuji tak živě jako by se staly včera nebo minulý týden... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá prosinec 15, 2006 2:52 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Slovensky vylet Citovat

sergej sudoplatov napsal:
No to mám, když jsme uvízli přes noc v Liberci, poněvadž po sedmé hodině večer už do Prahy nic nejelo a do posledního autobusu jsme se nenacpali i když jsme byli na nádraží půl hodiny předem. Stopem nás taky nikdo nevzal, poněvadž sme byli 3 kluci a ne 3 holky. Tak po dlouhém večerním bloudění Libercem, kdy už jsem v parku hledal vhodnou lavičku jsme narazili na koleje TU a opravdu tam poskytovali ubytování. Do prvního ranního autobusu jsme se však opět nenacpali.


Nemile. Ale dopadlo to bezva ne??

Me to pripomina jak jsme byli s brachou na Slovensku. Premystovali jsme se z Liptovskeho Mikulase do Trencina. Chteli jsme si tam zajistit ubytovani. Brachovi se nechtelo z aquaparku (tatralandia) a tak jsme sli na rychlik, ktery vzhledm ke shaneni ubytovani byl tak tak. Jenze on nejel. Do Trencina jsme se dokodrcaly nekdy az kolem 7. vecer. Meli jsme seznam levneho ubytovani. Oblezli jsme vsech tech 5 mist, ktere jsme meli naleznute. Bud byli o moc drazsi nez psali nebo meli plno. Nakonec se nas zzelelo z auplatek jednomu panu v kempu(kd emel plne chaticky) a prespavali jsme na podivnych lavicich ve spolecenske mistnosti. Ale v 5 nez prisel jeho kolega jsme museli pryc. Mel jsme spalena zada. Vyspal jsme se nic moc... Ale ten vychod slunce stal druhy den za to Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 14, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
HH
tester


Založen: 9.10.2006
Příspěvky: 5

Předmět: Citovat

cau,
jo mnoho vyletu na ktere nezapomenu.
hlavne ty s klukama co byly v lete a sklukama v plavkach ......
hezke vzpominky.
skoda ze malokdo z nich viii ...
Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 14, 2006 10:49 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No to mám, když jsme uvízli přes noc v Liberci, poněvadž po sedmé hodině večer už do Prahy nic nejelo a do posledního autobusu jsme se nenacpali i když jsme byli na nádraží půl hodiny předem. Stopem nás taky nikdo nevzal, poněvadž sme byli 3 kluci a ne 3 holky. Tak po dlouhém večerním bloudění Libercem, kdy už jsem v parku hledal vhodnou lavičku jsme narazili na koleje TU a opravdu tam poskytovali ubytování. Do prvního ranního autobusu jsme se však opět nenacpali.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 14, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Máš nějaký výlet na, tkerý nezapomeneš? Citovat

Já mám několik výletů v hluboké paměti. Z dězství, ať již těch k hradům kd bylo zavřeno. Nebo i nádhernýc. Třeba parníkem. Nebo i s kluky Wink

A ty?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist