Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Seznamky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Podával sis někdy inzerát?
ANO
65%
 65%  [ 27 ]
NE
34%
 34%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 41
      Na začátek stránky  

st prosinec 06, 2006 5:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Seznamky Citovat

Nějaké čerstvé zkušenosti se seznamkami dámy? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 19, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: a co Praha? Citovat

Jsou ctvrte, ktere jsou gayi oblibeny vecer. Jin ve dne.. A v nich opravdu koukam vic po klucich nez po meste Embarassed

Jsem opt v Berline. By jsem 3 tydny pracovne ve spolkove zemi Thuringen v male vesnicce Wink

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 14, 2006 12:02 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: a co Praha? Citovat

Tak psal jsme ta německá města Smile Jinak je u mě samozřejmě Praha number one!! Rolling Eyes Kluci jsou všude.. ale nemůžu si pomoci ale berlínánci se mi libí více.. když jsem tam šel nákupním střediskem tak jsme spiš koukal po klukách, než-li po věcech... jsou uplně jiní, než pražíci...

Ale byl jsme trochu zaskočený... v Praze ve dne nepotkáš prakticky buznu či hezkého kluka... musís počkat, až se setmí... v Berlíně mi to přišelo naopak... ve dne jsme vídal na každém roku, jak jdou kluci (držejí se za ruce, líbají se atd) ale večer to byl samej hetero páreček... Je pravda, že Berlín ještě nemám tak v merku tak nevím, kam zajít... u nás stačí jet směrem centrum (čím blíže tím vice buzen) v berlíně jsem zatím takové "centrum" nenašel... ale i ti hetoroušové jsou tam pěkní Embarassed

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 14, 2006 11:23 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: a co Praha? Citovat

A Praha Maku. Praha má taky kouzlo, byl si tam někdy?
Tam je alespoň vyžití jak sportu tak kultury. Co se kluků týče.
Záměrně to píšu byl si tam někdy, čet sem, Praha Modřany... .

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 12, 2006 5:14 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: zdravím Berlin z moravy Citovat

Berlin und München - to jsou ta města, která mám tak rád Rolling Eyes Jo to se ti nedivím, že to štve. Mě by to taky štvalo. Opravdu jsou to super města Exclamation

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 12, 2006 4:32 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: zdravím Berlin z moravy Citovat

To že jsem ještě nebyl v Berlíně už mě začíná pomalu štvát... Pořád slýchám jak je to tam (i v jiných městech) úžasný!

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 12, 2006 11:22 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: zdravím Berlin z moravy Citovat

Je Liborek. To je dost, že sem opět zavítáš.
Zdravím Berlín.

Jinak znám dost kluků, co jim to přes seznamku vyšlo.

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 11, 2006 8:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Seznamky, chaty a prostě virtuální seznamování... Citovat

Neklesejme na mysli, mi pratele se seznamili pres inzerat a jsou spolu 6.rok Wink Mozna se lepe seznamuje live v mestech jako je Berlin.. Rozkosne parky jsou ty kde je 1 z kluku beloch a 2. cernousek Wink

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2006 12:52 pm
Autor Zpráva
Farrel19
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 18

Předmět: Seznamky, chaty a prostě virtuální seznamování... Citovat

...

Naposledy upravil Farrel19 dne pá září 13, 2013 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 18, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Ahaa tusim Citovat

da.jo napsal:
Já jsem to tu nečetl, omlouvám se Laughing k tématu chci říct asi už jen tolik, že nemusím být závislý na hrůze s názvem seznamky. A že se tím splnilo mé přání.


Jiste lze se seznamit i jinak. Asi jsi se prestehoval. Vid Wink Tady v Berline je moznosti. Mozna zpivas v gay peveckem sboru, nebo jsi snad jednim z 8000 clenu gay a lesbickeho sportovniho klubu v Berline? Nebo me napada SPS Verein des Scghwules psychologie Studenten. Svaz teplych studentu psychologie Wink Ale mozna chodis na gay jogu.. Wink A nepotrebujes ty seznamky Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 18, 2006 12:48 pm
Autor Zpráva
MIR
uživatel


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

ahojky pokud de o seznamovani na internetu tak jsem moc neuspel Sad kdyby se nekdo chtel podivat na neco o me tak muj kontakt najdete na Http://euromir.wz.cz
dik PA PEPA
_________________
Hledam kluka na vazny vztah
je mi 21 let studuju mechaniku elektroniku v chomutove a pochazim z klasterce nad ohri


Naposledy upravil MIR dne ne květen 13, 2007 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červenec 09, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: mno tak jsem koukal Citovat

theby napsal:
mno tak jsem koukal na seznam-seznamku a našel kluka kterej má úplně stejnej problém a je mu stejně prosímtě mi eště definuj toho efebofyla trochu jsem to nepobral Rolling Eyes

Efebofil je jedinec, kterého zajímají dospívající chlapci a vyvinutými druhotnými pohlavními znaky, tedy cca 12 až 18 let.
Myslel jsem to tak, abys sis dal pozor na někoho, kdo se v inzerci/mailech bude vydávat za mladšího, aby ulovil právě kluky tvého tvěku. Pomoct může třeba telefonát, velmi pravděpodobně poznáš, jestli mu je 13 nebo 40. Možná i forma vyjadřování v korespondenci, uvidíš.
Seznámit se s vrstevníkem by ale určitě nebylo na škodu Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červenec 09, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: mno tak jsem koukal Citovat

mno tak jsem koukal na seznam-seznamku a našel kluka kterej má úplně stejnej problém a je mu stejně prosímtě mi eště definuj toho efebofyla trochu jsem to nepobral Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 09, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Re: bé Citovat

theby napsal:
když jsem si to tak pročet tak to teda nic moc ale¨vzhledem k mému věku je 0% pravděpodobnosti že by si někdo s kým bych si měl rozumět podal inz. na seznamku (asi by to bylo trochu moc kdybych se seznámil s třeba 16ti letým mno prostě já mám zatím dost smůlu Confused Crying or Very sad (mymch: je mi 13)

Měl by sis najít někoho do 15ti, což by mohlo jít. Ale pozor na důvěryhodnost odpovědí, vzhledem k tvýmu věku budeš lákat i spoustu "starších" efebofilů. Což je ale pouhé konstatování, myslím, že u vrstevníků bych mohl mít velkou šanci, rozhodně nejsi jediný, kdo má podobné starosti.
Příběhy mladých kluků, které došly do poradny na 004 jsou třeba tady:
http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005082207-pc--poradna-gay-coming-out-jak-to-poznat
http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2005082233-pc--poradna-gay-zivot-13-let
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 08, 2006 6:54 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: bé Citovat

když jsem si to tak pročet tak to teda nic moc ale¨vzhledem k mému věku je 0% pravděpodobnosti že by si někdo s kým bych si měl rozumět podal inz. na seznamku (asi by to bylo trochu moc kdybych se seznámil s třeba 16ti letým mno prostě já mám zatím dost smůlu Confused Crying or Very sad (mymch: je mi 13)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

To je prdel. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 2:42 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Proč bych měl být zklamaný?

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 2:22 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

[máš na mysli tyhle? "15% jsou zadaní, kteří hledají odskoky..."
Asi tě zklamu, ale můj milej krásnej přítel mi více než stačí. Nějaké "odskoky" nemám zapotřebí Rolling Eyes

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 1:02 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Nepatříš spíš do těch 15% zadaných...?

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 12:43 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

baez napsal:
...a těch zbývajících 5% jsou obvykle sympatičtí kluci, se kterejma si člověk může příjemně popovídat, navázat přátelství nebo i...Tak hodně štěstí !


No teda, nás, sympatiků, je fakt jenom 5%? Shocked
Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 10:48 am
Autor Zpráva
baez
uživatel


Založen: 22.6.2006
Příspěvky: 20

Předmět: Citovat

Seznamky jsou obecně dobrá věc (to můžu potvrdit z vlastní zkušenosti - výsledkem je teď už skoro čtyřletý vztah..), ale člověk si od nich nemůže slibovat moc. 50% odpovědí jsou většinou magoři, kteří si chtějí vyměňovat nahaté fotky ("kolik ti je? máš fotku ? Ty máš jenom fotku obličeje ? ;-( 30% jsou zoufalci, kteří zahrnují zbytek světa mailama typu "strašně jsem se zklamal, jsem sám, hrozně moc někoho potřebuju a až ho najdu, tak ho nebudu pouštět ven ani s košem a zadusím ho svojí péčí", 15% jsou zadaní, kteří hledají odskoky a těch zbývajících 5% jsou obvykle sympatičtí kluci, se kterejma si člověk může příjemně popovídat, navázat přátelství nebo i...Tak hodně štěstí !
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 24, 2006 8:55 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Nezdá se Vám, že je těch seznamek teď jako po dešti?

Nějak se v tom přestávám orientovat... teď mi třeba někdo říkal o happy boys.. v životě jsem to neslyšel.

Naopak z vlastní zkušenosti jsem jistil, že iboys, je docela fine. Super je, že tam vidíš, kdo je on-line a můžeš mu rovnou poslat message...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 13, 2006 12:05 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Drzim palce. Na toto neni zadn rada platna pro kazdeho. Muzeme si rikat obecna pravdila. O bezpecnem miste, naslocuhani a spolecnem tematu.. ale vzdy to zalezi na konkretnim cloveku. Na tve intuici i tom v cem jsi dobry a v cem slabsi. Kazdy ma sva silna a slaba mista jinde Smile Idea

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 11, 2006 1:16 am
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Omlouvám se, možná budu trochu mimo konkrétní dění, ale nechtělo se mi celej ten topic číst odzadu až sem Smile

Mám v podstatě jednoduchou otázku, čeho se vyvarovat při první schůzce?

Inzerát jsem si dal sám, snad se sejdeme za týden, opravdu nevím co čekat Embarassed Já hledám předně toho přítele a pochopení, nikoli sex (neboj luky, na nikoho skákat nebudu Smile a podle odpovědí dotyčného, on také, ale to asi jen tak nepoznám.

V mým případě těch možností na seznámení tolik asi nebude, nebydlím ve velkým městě, čas na to, abych si někam dál vyrazil většinou nemám a sám sobě se fakt nijak nelíbím....ale takovej pesimista jako dřív už nejsem Smile

Díky, Maryy.
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 14, 2006 2:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosim Citovat

Jak jste vy zadani vlastne potkalis ve protejsky? At my ostatni mame nejakou nadejia viru.. Kde vsude lze poznat toho pro nas Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 05, 2006 7:10 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Seznamky Citovat

Znam pary kluku co se poznaly skrz seznamku. Aziji spolu radu let. S temi rubrikami je to slozite. Vis, ono to co je pro Tebe pratelstvi tak pro nekoho jineho je to uplne odlisne. Jsou kluci, kteri budou chtit hned po par minutach navazat vztah vellmi intenzivni. Zalozeny na chteni. (Znam z vlastnich zkusenosti, na obou stranach). Jsoukluci, kteri ti po hodine reknou, spolu by nam to neslo. Nekdy to tak citit budes, jindy ne. Nekdy se uvidite zas. budete treba prateli a mozna se jiz nikdy neuvidite.. Ale jsou tam i muzi podobne ladeni ako ty. Jen se potkat. A najit spolecnou rec. Ta sance tady je.. Verim tomu, mi pratele se tak mnohd ypoznali. Pokud se ldva lide v zivote maji potkat tak se potkaji.Je treba jen vyjit z ulity.. Jen s klukama na vylet, podat si inzerat.. Neprijde to hned, ale prijde... Jen nevime v jake podobe a kdy nam to bude nadeleno Smile

Editace Waky, 6.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:19 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Seznamky Citovat

Libor napsal:
TOto je forum o seznamkach. Radeji nez o pravnicich podelte se zkusneosti ze seznamek. O tom, co pisete. Koho jste tam potkali..Myslite si, ze maji seznamky cenu?? Svuj smysl

Seznamky určitě smysl mají, mnoho lidí tímto způsobe toho koho hledali našli, většina ale asi ne. Nikdy jsem to nezkoušel ale vyzkouším. Problém trochu je jakou rubriku zvolit, když zvolím nějakou rubriku s názvem "přítelství" a pod. tak tam asi nepřijde nikdo kdo má zájem o partnera. Na druhou stranu když napíšu inzerát do nějaké rubriky "vážná seznámení", tak si zase neumím představit že bych šel na nějakou první schůzku přímo za tímto účelem, protože taková schůzka v 99% případů určitě nesplní očekávání. Partnera by si měl člověk najít asi tak nějak přirozenou cestou Crying or Very sad .

Jenomže jakou přirozenou cestou , jak si najít za partnera kluka, v gayklubech někde u baru například se mě to nezdá jako dobrá cesta. Existují také různé srazy a akce pro gay kluky, možná i to by mohlo být určité řešení, nevynechat prostě žádnou možnost se s kluky co jsou na kluky seznámit, najít třeba i při těch akcích mnohá kamarádství, prostě čím víc lidí člověk pozná tím má větší šanci najít si i partnera. Vyžaduje to asi hodně času a trpělivosti...

Libor napsal:
...Kdyz vam nekdo odpovi na inzerat napisete vsem??? A o cem si s klukama povidate,pisete ze zacatku??

Asi bych neodpověděl tomu, kdo mě už v prvním mailu "nesedí" nebo jak bych to řekl. O čem si ze začátku psát to je trochu problém, internet je přeci jenom anonymní a asi to chce trochu opatrnosti. Někdy to možná přijde prostě samo, jsou lidi se kterými si má člověk tak nějak automaticky co říct a naopak jiní se kterými si nemá vůbec co říct, záleží prostě asi taky na tom druhém co by mě napsal, jestli vůbec máme nějaké společné zájmy a pod.

Setkávám se denně s lidmi které vidím třeba poprvé v životě, myslím tím teď například moje zákazníky. Někdo přijde, řekne co chce ale mezi tím prohodíme pár slov a najednou se v povídání nemůžeme zastavit a vykecávali bychom snad celý den. Stejné to je i v případě mailové korespondence, jsou lidi se kterými si můžu psát furt a pořád si máme co povídat (i když to tedy zrovna bohužel nejsou lidi na seznamování... Wink ). Na druhé straně jsou lidi se kterými si vůbec nemám co říct, to je prostě různé...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 8:07 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Seznamky Citovat

Libor napsal:
TOto je forum o seznamkach. Radeji nez o pravnicich podelte se zkusneosti ze seznamek. O tom, co pisete. Koho jste tam potkali..Myslite si, ze maji seznamky cenu?? Svuj smysl


mohol by som poprosit moderatora o presunutie vsetkych prispevkov o pravnikoch do extra temy ? aby sme sa mohli bavit aj o tom bez nutnosti zakladania novej temy - a naslednej straty navaznosti.

a co sa tyka zoznamiek, tak pre urcitu skupinu ludi (najma tych, co su daleko od nejakych gay centier; primladych na cestovanie do tych centier; ostychavych; ludi, ktorym prostredie so zvysenou koncentraciou gay/m2 uplne nevyhovuje; atp) je to ak rovno nie jedina, tak idealna forma zoznamenia sa.

ja som tiez zacinal cez zoznamky... a cenu maju podla mna vtedy, ked tam clovek napise nieco zaujimave, nie take klišé blaboly typu "sklamany hlada" , "chcem niekomu venovat srdiecko" atp. (ospravedlnujem sa, ak som niekoho urazil alebo sa dotkol) . ucinny inzerat ma vyjadrovat individualitu, osobnost, ma zaujat. a nie vyzerat ako desiatky inych, len s inymi udajmi v kolonke vek, vyska, vaha.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 12:07 am
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Re: Seznamky Citovat

Libor napsal:
TOto je forum o seznamkach. Radeji nez o pravnicich podelte se zkusneosti ze seznamek. O tom, co pisete. Koho jste tam potkali..Myslite si, ze maji seznamky cenu?? Svuj smysl

Svůj smysl seznamky určitě mají. Když člověk nechodí do buzinců ani na chat tak kde potkat toho pravého...? Já preferuji inzeráty s vyplněným profilem. Člověku to o protějšku mnoho řekne ještě před navázáním kontaktu. Bohužel, internet je anonymní a tak se těm inzerátům nedá 100% věřit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 11, 2006 11:39 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Seznamky Citovat

TOto je forum o seznamkach. Radeji nez o pravnicich podelte se zkusneosti ze seznamek. O tom, co pisete. Koho jste tam potkali..Myslite si, ze maji seznamky cenu?? Svuj smysl
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist