Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti le
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Máte raději necking, nebo petting?
preferuji necking
12%
 12%  [ 2 ]
preferuji petting
6%
 6%  [ 1 ]
obojí
81%
 81%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 16
      Na začátek stránky  

so listopad 11, 2006 3:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: psát sám za sebe, ...mňo Citovat

valbo napsal:
mňo. No já myslím, že osobního už sem tu napsal docela dost.
Když píšu povídky, tak tam dokážu psát o všem možném, ale když mám psát za sebe, jsem trochu stydlivý.
Víš.


To vím. Právě proto ti ty povídky pomáhají. A dávají pocit bezpečí. Přesto m stále zajímá en citlivý a plachý, skutečný Borek Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 11, 2006 2:59 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: psát sám za sebe, ...mňo Citovat

mňo. No já myslím, že osobního už sem tu napsal docela dost.
Když píšu povídky, tak tam dokážu psát o všem možném, ale když mám psát za sebe, jsem trochu stydlivý.
Víš.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 10, 2006 4:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Necking... Citovat

Co oživit trochou neckingu a petingu. Jsouk tomuto tematu nejake nove postrehy. A co Ty Valbo? Mas stale stejne nazory. Nejake dalsi postrehy a potreby?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 2:36 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Libore, pevně věřím, že to existuje, pro tuhle vidinu vlastně existuju. Trochu by mě deptalo, že je to jenom hloupý sen, tak pevně doufám, že není
Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 2:01 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

[quote="valbo"]
Petr_K napsal:

I Tebe se zeptám, Peťo, dnes, jsi už dospělý, ? Nevíme, zda partnera máš, nebo ne. Ale chceš říct, že jsi to příliš nepoznal ty svoje představy a přání?
...

Samozřejmě neodpovídej, pokud nechceš. Víš, já právě některé kluky znám, kteří to tak mají.
Jsou do sebe maximálně zamilovaní a už dlouho třeba.
Mám z toho velice dobrý pocit.
Není to, jak sem se dřív domníval, že kluci homosexuálové jsou pouze kluci, jaké sem třeba viděl v klubech.A tak.
Ale že sou kluci, kteří jsou prostě nádhernou a stabilní dvojkou.
Mají to o těch citech a bezpečí a prostě o tom všem, co do vztahu patří a mělo by patřit.

Rád Ti odpovím Valbo. U té tvé otázky je za slovíčkem "dospělý" otazník. Tak se musím pousmát a říct si jen tak pro sebe, "kéž bych nebyl" (ještě dospělý). Někdy mě přijde že jsem z puberty ještě nevyrostl, ale příští týden ve čvrtek mám kulaté výročí a jaké, to se raději ani neptej, deptá mě to dokonale už hodně dlouhou dobu. Ale jestli to chceš vědět a chceš znát i odpověď na ostatní otázky, tak si to můžeš přečíst na mých stránkách. Tam se dozvíš odpovědi na všechny své otázky Wink

Je to trochu složitý víš, s tou realizací představ. Prostředí které tu za komančů před revolucí bylo se nedá ani v nejmenším srovnávat s tím co je dnes, to nebylo ani z daleka tak jednoduché, spíš to bylo nemožné. A proč, i o tom píšu na stránkách. Pravdou je že jsem možná nemusel čekat tak dlouho, ale pak už tu zase byla rodina, děti které jsou pro mě to nejdůležitější. Ale minimálně posledních 5let jsem prakticky zahodil. Ani nevíš jak moc mě to poslední dobou týrá a kolik jsem toho probrečel, ale nedá se s tím nic dělat, čas vrátit nelze.Teď jsem už sice volnej a dělat si můžu co chci, ale je to trošičku pozdě a o to víc mě to deptá. Navázal jsem pár krásných přátelství, jenomže čím víc takových úžasných lidiček poznávám, tím víc se ptám proč je ten život někdy tak nespravedlivej, protože vždycky to jsou kluci minimálně o 5, 10 nebo i více let mladší Confused Zatímco já když se podívám ráno do zrcadla, tak se pokaždé neuvěřitelně leknu Shocked a z toho šoku se vzpamatovávám celej den Mr. Green

Člověk se ale nesmí vzdávat, musí věřit a snažit se něco udělat. vzdychání nad svým osudem nepomůže. A při tom všem snažení mít stále otevřenou dlaň do které to poletující peříčko lásky a štěstí jednou něžne dosedne. Stejně něžně jako dosedlo poletující peříčko k nohám Foresta Gumpa. Asi blbé přirovnání ale zrovna jsem si na to vzpoměl, obzvlášť v závěru filmu byl pro mě ten záběr až neuvěřitelně silný....
No a tak, nevzdávám se. A možná..... poslední dobou začínám být trošičku optimista, což má svoje důvody Wink
_________________
**** Petr ****


Naposledy upravil Petr_K dne út červen 13, 2006 3:31 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 1:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

valbo napsal:
Petr_K napsal:

Úplně přesně jsi popsal představy, přání, pocity toho patnáctiletého Petra, to co chtěl a od vztahu s klukem očekával, ale tenkrát si myslel že je asi snílek, jediný na celém světě. Zůstalo mu to napořád a nic se na tom nezměnilo, jenom s tím rozdílem že dneska už ví že není jediný kdo to přesně takhle cítí.


I Tebe se zeptám, Peťo, dnes, jsi už dospělý, ? Nevíme, zda partnera máš, nebo ne. Ale chceš říct, že jsi to příliš nepoznal ty svoje představy a přání?
...

Samozřejmě neodpovídej, pokud nechceš. Víš, já právě některé kluky znám, kteří to tak mají.
Jsou do sebe maximálně zamilovaní a už dlouho třeba.
Mám z toho velice dobrý pocit.

To co popisuje valbo tak to opravdu existuje. Mam kluky co to tak ziji.. Wink
Není to, jak sem se dřív domníval, že kluci homosexuálové jsou pouze kluci, jaké sem třeba viděl v klubech.A tak.
Ale že sou kluci, kteří jsou prostě nádhernou a stabilní dvojkou.
Mají to o těch citech a bezpečí a prostě o tom všem, co do vztahu patří a mělo by patřit.


To co pise Valbo opravdu existuje. Spousta kluku po tom touzi. Nekteri rikaji, ze to neexistuje. Vzdali to. ale jsou ti o, kterych mluvi Valbo. Ty, ktere znam i ja. A ti to opravdu ziji. A jsou opravdovymi partnery na stezce zivotem Wink Diky za pripomenuti Valbo
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 1:17 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Přerovsko Citovat

Přerovsko.

No znám nějaké kluky z Přerova, je tam i jeden můj kamoš, ze setkání náctiletých. Je moc fajn.

Jinak i já mám s tímto regionem co do činění.
Mám předky ve vesnici u Přerova, která se jmenuje Dřevohostice.

Ti předci tam byli dost vážení, podle toho kde bydleli a tak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 12:49 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

valbo napsal:

Tyto věty, pro mne jsou velice silné, pravda, přemýšlel jsem, zda to nesmažu, protože do toho dáváme kus sebe... .



A to je moc dobře. Já jsem měl taky velkej problém sem něco o sobě napsat, cítil jsem to taky jako hodně osobní věc, ale nakonec od toho tohle fórum je a pro lidi jako já, co jsou z hodně malýho města a o kluka jenom tak nezavadí je to vyloženě pohlazení s někým ty věci sdílet. Jak je potom přijmou je druhá věc a vlastně o tom ani moc nepřemýšlím, prostě si řeknu, v tom podstatném jsou jako já, tak o co jde Smile

Ale je to asi 3 dny, co jsem zjistil, že za jistých okolností člověk asi opravdu pozná, že ten druhý je "jiný" než ostatní. Čekal jsem v autě na mamku a kolem šel nějakej moc hezkej kluk s dlouhýma černýma vlasama (Vladko to nebyl), podíval jsem se na něj v domění, že si toho nevšimne, ale všimnul si. Podíval se taky, uhnul jsem, podíval jsem se znova a on taky a ten pohled je prostě jinej, než když se na mě "omylem" někdo podívá. Elektrizující....


Ten avatar je původně z nějakého japonského animu myslím, ale fakt nevím odkud. Vyjadřuje to, co je pro mě důležité.

Jo, jinak to píšu v práci, když kousek ode mě sedí naše paní účetní, ale na monitor nevidí Smile Možná, že kdyby viděla, tak dá výpověď.... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 12:18 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

Petr_K napsal:

Úplně přesně jsi popsal představy, přání, pocity toho patnáctiletého Petra, to co chtěl a od vztahu s klukem očekával, ale tenkrát si myslel že je asi snílek, jediný na celém světě. Zůstalo mu to napořád a nic se na tom nezměnilo, jenom s tím rozdílem že dneska už ví že není jediný kdo to přesně takhle cítí.


I Tebe se zeptám, Peťo, dnes, jsi už dospělý, ? Nevíme, zda partnera máš, nebo ne. Ale chceš říct, že jsi to příliš nepoznal ty svoje představy a přání?
...

Samozřejmě neodpovídej, pokud nechceš. Víš, já právě některé kluky znám, kteří to tak mají.
Jsou do sebe maximálně zamilovaní a už dlouho třeba.
Mám z toho velice dobrý pocit.
Není to, jak sem se dřív domníval, že kluci homosexuálové jsou pouze kluci, jaké sem třeba viděl v klubech.A tak.
Ale že sou kluci, kteří jsou prostě nádhernou a stabilní dvojkou.
Mají to o těch citech a bezpečí a prostě o tom všem, co do vztahu patří a mělo by patřit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 12:08 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: jj Citovat

Maryy napsal:



(no, a už natahuju zase...)


Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 1:03 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 11:26 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

Maryy napsal:
valbo napsal:

Prostě chci tím říct, že já nejsu na kluky z důvodu, že mne vzrušují, že jde pouze o homosexualitu, ale proto, že je mi s nimi dobře, že se mi lí¨bí, nejen fyzicky, ale i citově. A to je hlavní. Nebo v mém přépadě, že potřebují takový ten pocit mít ochraňovatele, je to takové hodně trapné, připadám si jak nějaká baba, nevim, ale i tak někoho ochraňovat, to taky je hezky.
Mohl bych psát dál a dál.
Hezký den.


Nádhera, moc hezky se to po tobě čte, píšeš to evidentně jakoby horkou jehlou, přímo od srdce a to je prostě super. Navíc jakoby od mýho vlastního srdce Embarassed (no, a už natahuju zase...)


Kluci oba pisete o tom, co je asi na vztahu ke klukov to nejsilnejsi. Mit o rad. Rad jako celou bytost. Neco bajecneho co je telem i dusi. Neco skveleho co je zabaleno do tela. Ktere se nam zda pritazlive prave tehdy kdyz pozname jeho obsah. to je si myslim opravdova homosexualita. Ne nejak epoblazneni smyslu. ALe to co citim ke klukum.Ti proc si preji s klukem zit. Davat nehu a lasku. Ochranovat a byt ochranovan. Kazdy jsme silny v necem jini. Podpora tam kde jsme slai a sdileni toho v cem jsme dobri. Tak tohle je laska. Ozdobena nehou, doteky, pohledem do oci.. To na chatu nebo v baru snad ani najit nelze. tohle musi uzrat. Stastny ten kdo poznal tento dar... Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 12, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

valbo napsal:

Prostě chci tím říct, že já nejsu na kluky z důvodu, že mne vzrušují, že jde pouze o homosexualitu, ale proto, že je mi s nimi dobře, že se mi lí¨bí, nejen fyzicky, ale i citově. A to je hlavní. Nebo v mém přépadě, že potřebují takový ten pocit mít ochraňovatele, je to takové hodně trapné, připadám si jak nějaká baba, nevim, ale i tak někoho ochraňovat, to taky je hezky.
Mohl bych psát dál a dál.
Hezký den.


Nádhera, moc hezky se to po tobě čte, píšeš to evidentně jakoby horkou jehlou, přímo od srdce a to je prostě super. Navíc jakoby od mýho vlastního srdce Embarassed (no, a už natahuju zase...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 09, 2006 11:55 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Liborek,Petr motýlci a květiny- to je ta síla, ne obyč.p Citovat

valbo napsal:
Libor napsal:Ta pritazlivost neni nejaky divoky pud. Ten je u ten krasnych. U tech pro zivot ve me rasi nejaka kyticka. Motylek roztahuje kridla..A je to o tech ocich, ustech, ruce.

to je krásny. To je nádherny. Teda Libore, to se Ti povedlo, moc hezky.


Petře, hezkej text také.

Uplně to tak člověka pohladí na duši i celkově.


Je krásné ve chvílích kdy pochybuješ jestli to co jsi prožil bylo skutečné.Ve chvílích kdy pochybuješ zda to cos zažil sdílí ještě někdo jiný. A v tom se objeví pohlazení v podobě tvých slov.Umíš moc krásně povzbdit. Vím, že ten dar co popisuješ nepozná každý. Nemusí přijítznovu. ALe může.Protože jsou na Světě ti co vidí Svět podobně ve věcech pro mě tak důležitých... Děkuji Ti Valbo za nádhernou podporu Wink Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 09, 2006 10:32 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Lib.. Citovat

Libor napsal.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 1:04 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 5:31 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

valbo napsal:
Ještě se musím přiznat, já su prostě příliš na kluky, možná právě proto,
že třeba můj největší zážitek bylo hlazení po ruce a dívání se do očí.
Takovy naplnění to bylo.

To prostě byla paráda. To bylo tak krásné, leželi sme v posteli a nedošlo tam k žádnému sexu, ale měl jsem z toho daleko více, než pokud bych s tím klukem měl třeba masturbaci, naopak.

Já když můžu duševně vnímat toho kluka, je to pro mne hrozně moc.
Orální sex je jen hraní s tělem, je tam spíš pocit, že tomu partnerovi, nebo, že mi ten partner, udělá nějak dobře.Ta osobitost tam chybí.

No a pak bych chtěl dodat, že pokud sï třeba hrajete takhle s klukama s kterými nechodíte, ale moc se Vám líbí, není ¨na tom nic špatnyho.
Mezi to řadím i nějakej ten polibek třeba a hlazení.
Ale nesmí tam dojít k vyvrcholení, výjemečně se někdy to může zvrtnout že se to třeba převrhne v masturbaci, a to už je sex, ale ten se ještě pokládá za velmi mírný, nevím, zda je to hrubé porušení, nebo ne. Třeba se Vám stane, že prostě s tím klukem, nemůžete chodit, protože ho někde potkáte, někdo vás s ním seznámí, ale je zdaleka, nebo tzv prázdninové lásky.

Ale chtěl jsem dodat, k tomu neckingu a pettingu: měli by to doporučovat také více na těch materiálech pro gaye i heterosexuály, víc info, by taky neškodilo.
Když jsem došel do gay komunity, furt sem slyšel jen o análním sexu.
To bylo pro mne nepřípustné, kdybych tenkrát pochopil jaksi, že s klukem nëmusím dělat jen tento sex, třeba bych to měl jednodušší. Ale to je minulost.
Zase je to velmi složité, nechtěl bych aby to někdo špatně pochopil.

Vysvětlení: 1. prosazovat tzv lehký sex, na úkor klasiky
2. Vysvětlit, že i málo je hodně
3.Říct, že pokud někoho znáte málo, nebo se Vám pouze líbí,
je škoda se ovládat jen pudy, je fajn se zaměřit na city, jde to. Jste lidmy,
ne zvířátky, Ti to mají jinak. nedívat se na kluka jen tak, že má něco mezi nohama, i když i to je krásné, jako celé jeho tělo¨, ale že je to krásný kluk,i pokud jsou dva, že jsou to krásní kluci i když jsou oblečení. Někdo zkoušel třeba trojku, že?
Ale to je zas jiné téma.K tomu se vyjadřovat nebudu.To ať si někdo navrhne třeba toto téma.
Prostě chci tím říct, že já nejsu na kluky z důvodu, že mne vzrušují, že jde pouze o homosexualitu, ale proto, že je mi s nimi dobře, že se mi lí¨bí, nejen fyzicky, ale i citově. A to je hlavní. Nebo v mém přépadě, že potřebují takový ten pocit mít ochraňovatele, je to takové hodně trapné, připadám si jak nějaká baba, nevim, ale i tak někoho ochraňovat, to taky je hezky.
Mohl bych psát dál a dál.
Hezký den.

Valbo, jsi úžasný človíček, víš to? Úplně přesně jsi popsal představy, přání, pocity toho patnáctiletého Petra, to co chtěl a od vztahu s klukem očekával, ale tenkrát si myslel že je asi snílek, jediný na celém světě. Zůstalo mu to napořád a nic se na tom nezměnilo, jenom s tím rozdílem že dneska už ví že není jediný kdo to přesně takhle cítí. Sám to ale neumím lépe popsat, ty jsi to napsal moc hezky, úplně přesně jako kdyby jsi to četl přímo z mé duše, té náctileté i té dnešní. A Libor to pak hezky doplnil, díky kluci. Moc vám přeju aby jste s tou svojí křehkou hezkou dušičkou nezůstali samy a našli tu druhou, která to všechno bude s vámi sdílet úplně stejně, tak jak si přejete....
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 2:12 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: cit a sex a pudy a čím je kluk krásný Citovat

valbo napsal:
Ještě se musím přiznat, já su prostě příliš na kluky, možná právě proto,
že třeba můj největší zážitek bylo hlazení po ruce a dívání se do očí.
Takovy naplnění to bylo.

To prostě byla paráda. To bylo tak krásné, leželi sme v posteli a nedošlo tam k žádnému sexu, ale měl jsem z toho daleko více, než pokud bych s tím klukem měl třeba masturbaci, naopak.

Já když můžu duševně vnímat toho kluka, je to pro mne hrozně moc.
Orální sex je jen hraní s tělem, je tam spíš pocit, že tomu partnerovi, nebo, že mi ten partner, udělá nějak dobře.Ta osobitost tam chybí.

No a pak bych chtěl dodat, že pokud sï třeba hrajete takhle s klukama s kterými nechodíte, ale moc se Vám líbí, není ¨na tom nic špatnyho.
Mezi to řadím i nějakej ten polibek třeba a hlazení.
Ale nesmí tam dojít k vyvrcholení, výjemečně se někdy to může zvrtnout že se to třeba převrhne v masturbaci, a to už je sex, ale ten se ještě pokládá za velmi mírný, nevím, zda je to hrubé porušení, nebo ne. Třeba se Vám stane, že prostě s tím klukem, nemůžete chodit, protože ho někde potkáte, někdo vás s ním seznámí, ale je zdaleka, nebo tzv prázdninové lásky.

Ale chtěl jsem dodat, k tomu neckingu a pettingu: měli by to doporučovat také více na těch materiálech pro gaye i heterosexuály, víc info, by taky neškodilo.
Když jsem došel do gay komunity, furt sem slyšel jen o análním sexu.
To bylo pro mne nepřípustné, kdybych tenkrát pochopil jaksi, že s klukem nëmusím dělat jen tento sex, třeba bych to měl jednodušší. Ale to je minulost.
Zase je to velmi složité, nechtěl bych aby to někdo špatně pochopil.

Vysvětlení: 1. prosazovat tzv lehký sex, na úkor klasiky
2. Vysvětlit, že i málo je hodně
3.Říct, že pokud někoho znáte málo, nebo se Vám pouze líbí,
je škoda se ovládat jen pudy, je fajn se zaměřit na city, jde to. Jste lidmy,
ne zvířátky, Ti to mají jinak. nedívat se na kluka jen tak, že má něco mezi nohama, i když i to je krásné, jako celé jeho tělo¨, ale že je to krásný kluk,i pokud jsou dva, že jsou to krásní kluci i když jsou oblečení. Někdo zkoušel třeba trojku, že?
Ale to je zas jiné téma.K tomu se vyjadřovat nebudu.To ať si někdo navrhne třeba toto téma.
Prostě chci tím říct, že já nejsu na kluky z důvodu, že mne vzrušují, že jde pouze o homosexualitu, ale proto, že je mi s nimi dobře, že se mi lí¨bí, nejen fyzicky, ale i citově. A to je hlavní. Nebo v mém přépadě, že potřebují takový ten pocit mít ochraňovatele, je to takové hodně trapné, připadám si jak nějaká baba, nevim, ale i tak někoho ochraňovat, to taky je hezky.
Mohl bych psát dál a dál.
Hezký den.



[quote="valbo"]Ještě se musím přiznat, já su prostě příliš na kluky, možná právě proto,
že třeba můj největší zážitek bylo hlazení po ruce a dívání se do očí.
Takovy naplnění to bylo. Jedne z mych nejvetsich zazitku. Nebo masaz. Bez sexu. Ale plna nehy a lasky. Vzdyt skrz telo se da rici mam te rad. Miluji te. a pak to neni o tvrdem sexu. Ale o vyjadreni. Ocima, dotekem.. Tomu rozumi strasne malo kluku. Nekdy si myslim, ze jsem sam kdo to ma rad A kdo to citi tahle. Ale nejsem. Dekuji ti spriznena dusicko. Podle me, by nemela byt homosexualita. Me pritahuje kluk. Ne, ze se s nim chci vyspat. Ale tim, z ekdyz je me s nim dobre, tka jej chci pohladit. Drzet za ruku..Lezet v jeho naruci. Ale ne mit sex. Proste se uvolnit a byt s nim na te jemne nezne vlnce, podobne naladeni. Bez chteni, s laskou a nehou, jen byt...To je to nejkrasnejsi co jsem poznal..Popisujes to krasne Wink Ja rozdeluji muze na krasne a pritazlive. Ti krasni jsou pekni, ale ti pritazlivi ti me pritahuji dusi a tim jaci jsou celi. A s temi bych chtel zit. Ne s temi prvnimi. Ta pritazlivost neni nejaky divoky pud. Ten je u ten krasnych. U tech pro zivot ve me rasi nejaka kyticka. Motylek roztahuje kridla..A je to o tech ocich, ustech, ruce..O tom nadhernem a jemnem poutu. To je to nejkrasnejsi co jsme kdy s klukem zazil. Tne kdo nepoznal tak asi netusi. Budme Valbo radi, ze jsme poznali Wink
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne čt červen 08, 2006 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 2:03 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: bílá složka a a to co slouží k močení Citovat

valbo napsal:
llukynek napsal:
[

A olizovat něco, co slouží k močení Ti nevadí...?


Ta hezká věc, co slouží k močení se dá opláchnout.
A pokud jde o kanálek, ten je při vzrušení vyčištěn takovou tou přdejakulační vodou.
Bílá složka je pak uplně čistá a prý obsahuje i vitamín C a další výživnou složku. Myslím, že i glukozu alespoň, pokud teda zrovna nejíš moc osté věci
a tak.



A po souloži do análu se penis opláchnout nedá? A nutí Tě snad někdo do toho, abys mu ho kouřil poté, co Ti ho vytáhne ze zadku? Ty nemáš ústa a neumíš mluvit, abys řekl, že jej takhle kouřit nebudeš? A co kondom? Vždyť jej potom stačí stáhnout a je to...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 1:43 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: jj Citovat

[quote="llukynek"][.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 1:06 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 1:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Sex i jakékoliv jiné intimní kontakty jsou z biologického hlediska krajně odporné a je lepší se touto stránkouv ěci vůbec nezabývat. Stačí to udělat jednou a podruhé nad tím už nebudeš přemýšlet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 1:32 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: ci Citovat

... .

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 1:05 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 1:07 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: anální sex ne, důvod, nebo proč jo? Citovat

valbo napsal:
Děkuji za odpovědí.
Ano u mne také nepadá do¨´uvahy anální sex.
Přece pokud si něco strkám do pr. teda do zadní části těla,
přece to pak nebudu olizovat.
Je mi na zvracení z toho. Ne ne a ne.
Souhlas s Martinem.

Prostě anální sex... to ty pudy možná by chtěly, ale pokud... je to trapny...
se chci jazykem dotknout něčeho, co mi lezlo ve střevech, není to dobrý pocit.

Podle mne ústa a ¨střeva, to nejdë do sebe.
Pokud vím, že mi chutná sperma, ... neříkám, že jsem zkoušel tuto
zajímavou složku i ¨z někoho jiného... ale jde o princyp. Těžko se o tom mluví. Nevím, zda budu pochopen, teď, ale jestli mi rozumíte?



A olizovat něco, co slouží k močení Ti nevadí...?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: anální sex ne, důvod, nebo proč jo? Citovat

Děkuji za odpovědí.
Ano u mne také nepadá do¨´uvahy anální sex.
Přece pokud si něco strkám do pr. teda do zadní části těla,
přece to pak nebudu olizovat.
Je mi na zvracení z toho. Ne ne a ne.
Souhlas s Martinem.

Prostě anální sex... to ty pudy možná by chtěly, ale pokud... je to trapny...
se chci jazykem dotknout něčeho, co mi lezlo ve střevech, není to dobrý pocit.

Podle mne ústa a ¨střeva, to nejdë do sebe.
Pokud vím, že mi chutná sperma, ... neříkám, že jsem zkoušel tuto
zajímavou složku i ¨z někoho jiného... ale jde o princyp. Těžko se o tom mluví. Nevím, zda budu pochopen, teď, ale jestli mi rozumíte?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 6:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To cracker: Citovat

No protože já ho nesnášim.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 2:54 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Martin napsal:
A vzhledem k tomu, že anální sex u mne nepřipadá do úvahy, ...

Proc nepripada do uvahy? Nejak jsem to nepochopil Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 03, 2006 12:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Taky mám rád mazlení, pochopitelně. A vzhledem k tomu, že anální sex u mne nepřipadá do úvahy, tak se mazlíme často a rádi Laughing

A k tomu jak sem začínal tak s holkama pochopitelně nejdřív mazlení. S klukem se to pak nějak z toho mazlení zvrtlo. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 10:09 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: složitost intimních témat Citovat

Libor napsal:
..............
To o čem píšeš je pro mě základ sexuality v partnerském vztahu. Vždyť právě přes tohle říkáš miluje tě. Na videu to není, protože porno není o lásce.A přitom tohle není jen o bezpečí. Ani tak o tom někoho uspokojit. Ale je to věc od srdíčka k srdíčku. Takhle vnímám doteky já. Pro mě je to to nejdůležitější...Souhlasím s Adamem, že tohle je právě o té lásce a doteku jako komunikaci.. Wink

Chtěl jsem také něco napsat ale nemám už co, protože Libor to napsal úplně přesně a moc krásně Wink . Takže jenom připojuju svůj souhlas, i já jsem to přesně takhle vždycky cítil.. Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 6:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jak se vymotat, jak se mám pochopit, velká Valbovina Citovat

valbo napsal:
Jo, to mi stačí, tyhle Vaše názory jsem chtěl slyšet,
já sem sice psal už jedno téma na sex, ale já vlastně větší sex než max ústy neznám, ten mne příliš nic neřekl.
A něco víc, na to prostě nevím, připadne mi to často spíš o pudech a uspokojení, než o lásce,
ale vemu si příklad:
někoho mám moc rád a on to vyžaduje... .

Nebo to prostě považuje za samozřejmost ha tak a ... .

Já sem byl trochu doblblý z těch pornočasopisů a videí, ale tam je to o pudech a uspokojení, ne o lásce, přesně tak.
Člověka, kterého mám rád, to je pro mne něco jiného

Mít sex s klukem mi totiž moc nepřipadne jako dávání si lásky,
ale jen se uspokojit a mezi tím je rozdíl.

A necking a petting to nepovažuju zase za sex... . I když o sex jde.
Dóbry co. já su prostě Valbo tady v tom................. .

Mluvím možná hloupě a naivně, ale nemůžu říct proč, trochu řeším něco,
nedokážu sem napsat důvod, ale prostě asi tak no.


Valbo já si myslím, že i k análnímu sexu lze přijít s partnerem právě skrz ten necking a peting.. Jiste to nebude nijak divoka jizda. Ale verim, ze prijde cas a treba bude chtit byt jen lehce zasunuti. spojeni a nechat proudiit doteky a cit.. Myslím si, že on ten sex s tvým partnerem v kvalitním vztahu přijde. Podle mě ten vztah k tomu musí uzrát..A ne se tam nechat dotlacit pudy.. Jinak i pro me jsou Tebou popisovane formy to zakladni. Co naplni mou dusicku. A je to o tom: miluji te, jsme nazi na dusi i tele Wink

Chybel me ten peting. Chtel jsme se mazlit, ale ono to doslo i k sexu. Ten kluk mel pritele, byl starsi a pak jsme se uz nevideli. Ja nechtel byt sam. Puvodne jsme se domlouvali an mazleni. Al enebylo to jako s partnerem.. Ne, nebylo to ono. Jsi spokojeny Question Wink
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne pá červen 02, 2006 10:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 2:08 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: jj Citovat

jj.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 1:06 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 1:57 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: jak Citovat

jj.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 1:07 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 02, 2006 12:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: složitost intimních témat Citovat

valbo napsal:
Vím, že píšu složitě, o čem se mi složitěj mluví, nebo o čem vůbec nemluvím, o tom se mi i těžší píše,
ale toto téma tu nebylo, tak sem ho sem přecejen chtěl dát.

(Petting a necking, to byla poslední slova, než sem odcházel ze sexuologického vyšetření, ale vůbec sem nevěděl, co to je.
Šel jsem tam tehdy kvůli vyšetření té orientace.)

Gay forum je tu od toho, že tu chodí kluci, které většinou nepřitahují holky, že ano. Čím pak to bude? ...
Proto jsem si sem troufl dát toto téma.



To o čem píšeš je pro mě základ sexuality v partnerském vztahu. Vždyť právě přes tohle říkáš miluje tě. Na videu to není, protože porno není o lásce.A přitom tohle není jen o bezpečí. Ani tak o tom někoho uspokojit. Ale je to věc od srdíčka k srdíčku. Takhle vnímám doteky já. Pro mě je to to nejdůležitější...Souhlasím s Adamem, že tohle je právě o té lásce a doteku jako komunikaci.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist