Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku "svatba" v 18 letech
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so listopad 04, 2006 3:21 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Angeli, vždycky je třeba vidět realitu a až poté emoce. Podle tvých dosavadních příspěvků soudím, že v tomto případě je to tak trochu naopak. Takže nejprve si je třeba říct, jakou (případnou) přidanou hodnotu bude vaše uvažovaná "svatba" mít a na základě toho racionálně zhodnotit její (ne)potřebnost.
Hodně štěstí!
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 31, 2006 3:35 pm
Autor Zpráva
angel
tester


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

no jsme spolu 9 měsíců, můj první přítel to není.. je mi 17 a od 15 tak nějak žiju ten svůj gay život:-D
ale je to můj nejdelší vztah.. moc si to přeju.. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 30, 2006 10:13 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

angel napsal:
hehee.. jen mě tak zajímal názor lidí.. a moc děkuju, no asi vám došlo že jsem to psal o sobě, jsem to tam tak divně podal a nějak mi to nedošlo.. No jinak vím že jsem mladý, ale taky si myslím že jsem na svůj věk dost vyzrálý, ale těžko to můžu soudit objektivněWink moc ho miluju, toho svýho uličníka a ta "svatba".. vím že to je jen kus papíru.. pro mě to má takový hlubší význam.., ale tak jako tak registrovanné partnerství, nebo-li "svatba", by bylo moc krásné, hlavní je, aby jsem se měli rádi a byli spolu. Tak děkuju za příspěvky a papáček. A.


Ahoj klucino. Jasi touzil ve svych 20ti vzit Jendu. Moc jsem jej miloval. Byl to muj prvni kluk. Jsem vsak rad, ze jsme to tehdy neudelali. NAs vztah se nevydaril. Mi kamaradi spolu chodi 6 let. tEdy od svych 18. Posledni 3 roky spolu ziji. a az ted Peta pozadal v srpnu sveho partnera o ruku. Ten vztah k tomu musi dospet Wink Jak dlouho jste spolu, mohu se zeptat? Je to tvuj prvni pritel? Vis, malokdy cloveku vydrzi na cely zivot ten prvni. Prestoze se casto oba moc miluji. Jsou vyjimky, ale neni jich mnoho Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 30, 2006 8:13 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to sergej Citovat

sergej sudoplatov napsal:


Ápropos, ta fotka v profilu prvního přispěvatele mi někoho připomíná. Nebudu tady psát koho, Martin vám to jistě prozradí, pokud se budete ptát Wink


Mně je jedno, koho to je fotka, ale mně se ta fotka líbí.
nevím, kterýho martina, pravděpodobně myslíš, Modrého ptáka, pokud se nemýlím. Razz

A nevím, tím bys mne urazil.
Já sem v 18letech taky přemýšlel nad tím, že bych si svoji petru vzal.
Prostě měl sem takové dospělé myšlení.
¨No, proč ne.
Ha a jak mne pak hezky zase opustilo. Tak dospěle, jako jsem se cítil v 18 se necítím ani teď.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 30, 2006 7:55 pm
Autor Zpráva
angel
tester


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

hehee.. jen mě tak zajímal názor lidí.. a moc děkuju, no asi vám došlo že jsem to psal o sobě, jsem to tam tak divně podal a nějak mi to nedošlo.. No jinak vím že jsem mladý, ale taky si myslím že jsem na svůj věk dost vyzrálý, ale těžko to můžu soudit objektivněWink moc ho miluju, toho svýho uličníka a ta "svatba".. vím že to je jen kus papíru.. pro mě to má takový hlubší význam.., ale tak jako tak registrovanné partnerství, nebo-li "svatba", by bylo moc krásné, hlavní je, aby jsem se měli rádi a byli spolu. Tak děkuju za příspěvky a papáček. A.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 29, 2006 5:55 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Stonerock: Věk není nejpodstatnější. Znám lidi, kterým je 18-20 a jejich psychická stabilita a názory jsou daleko vyzrálejší než u některých osob i více než dvojnásobného věku... Jediný co mi na tom nesedí, nebo spíš čemu nerozumím, je, proč chce angel znát náš názor. Já se obecně řídím názorem, že pokud si něčím nejsem jistý, nejdu do toho a pokud naopak cokoli chci, tak do toho jdu a názory ostatních mě nezajímají, pokud se jich to nemá přímo týkat...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 29, 2006 5:47 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A já si trochu rejpnu. Stejně to neni svatba, tu maj třeba ve Španělsku nebo v Holandsku. U nás to není same-sex marriage, nýbrž same-sex union, tudíž to má do svatby daleko. Co se týká věku, zdá se mi to předčasné, v tomhle věku se už dávno neberou ani hetero páry. Doby, kdy nevěstě bylo 18 a ženichovi 20 sou dávno pryč, dyť i naši se brali v mnohem pozdějším věku a teta se strejdou až po třicítce. Už to neni jako za dob Božky Němcový. Prostě mi to připadá zaprvé že ty lidi nejsou eště na tak vážnou věc vyzrálí (papírově ano, to jo) a že to je přece jen důležitý krok, který je třeba řádně promyslet a asi je lepší spolu pár let žít bez papíru a když je pravděpodobné, že to vydrží, tak do toho jít.

Jinak sem stejný salónní teoretik jako Adam, takže moje rady nedoporučuji uvádět do praxe a nějak vážně se jimi řídit.

Ápropos, ta fotka v profilu prvního přispěvatele mi někoho připomíná. Nebudu tady psát koho, Martin vám to jistě prozradí, pokud se budete ptát Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 29, 2006 4:01 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Podle mě jde hlavně o to, co je k tomu vede... Myslim, že jakýkoliv praktický důvody můžeme nechat stranou (nechce se mi věřit, že tohle by moh' bejt ten hlavní důvod přitom, jak málo výhod registrovaný partnerství nabízí). Zbejvá proto jenom symbolická hodnota toho aktu - touha manifestovat něco sobě nebo svýmu okolí. Otázkou zůstává, co to "něco" je... Jak dlouho se znají? Žijou už spolu? Pokud jo, tak jak dlouho? Ví, co chtěj' od života? Jsou hmotně zajištěný? To jsou otázky, který člověka v tý souvislosti napadaj'... Nemůžu se zbavit pocitu, že vzhledem k věku jednoho ze zúčastněnejch se prostě nemůže jednat o vyzrálej vztah... Měl bych strach, jestli to všechno neni jen projev bláznivý zamilovanosti a poblouznění...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 28, 2006 10:46 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

no já si zas říkám, když po tom tak touží, tak proč ne.
Máti mne čekala v 21letech a vdávala se ve 20,
babička byla matkou v 19letech. A babičkou ve 40letech.
Třebou sou oba vyučení a dostudovaní.

Hm.

Že je to brzy? Třeba pro někoho jo, Pro někoho ne.
Hm:-)
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 28, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Když chceš názor, tak po tobě jedním mrštím.
Připadá mi to předčasné, i kdyby to měli oba v hlavě srovnané sebevíc (a to nemá skoro nikdo). Nevím, co by tím ti dva získali. Předpokládám, že v 18 letech určitě studuje a v 25 bych se tomu taky nedivil. Když spolu chcete žít, nepotřebujete na to papír, aspoň ne teď. Časem se to stejně vykrystalizuje. Jestli spolu ještě delší dobu nebydlíte, počítej s tím, že nastanou nějaké třenice, které jste zatím nepoznali. Není kam spěchat, ono jim (nebo vám? Wink ) to neuteče.
Upozorňuju, že jsem salónní teoretik, takže je to jenom ten názor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 28, 2006 8:22 pm
Autor Zpráva
angel
tester


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 3

Předmět: "svatba" v 18 letech Citovat

zajímal by mě nestranný názor, co si myslíte o svatbě, když jednomu z kluků bude teprve za 2 měsíce 18let a chtějí se někdy na přelomu duben-květen vzít a samozřejmě i spolu bydlet.. Nutno k tomu ještě podotknout že druhému z partnerů je 25.. a také že ten mladší to má v té hlavince po trochu lépe srovnaný.. Děkuji A.Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist